می گویند نماز برای مایکل Kovrig و مایکل Spavor. شانس خود را برای آزادی از راه دور و بدون اقدام جمعی با دموکراسی.

چه افتضاحی. تا به حال ما شناخته شده پیامدهای اقدام آمریکا استرداد درخواست برای Huawei اجرایی Meng Wanzhou در دسامبر 2018 ما ممکن است به خوبی نشان داده اند “خلاق بی کفایتی” پیشنهاد شده توسط سابق وزیر امور خارجه جان مانلی با اجازه او کامل پرواز به مکزیک.

در حال حاضر آقایان Kovrig و Spavor چهره دهه در زندان است. در چین قانون چیزی است که حزب کمونیست چین (CCP) تصمیم می گیرد این است که در بهترین منافع CCP ساخت آنها دادستان, قاضی هیئت منصفه و جلاد.

به گفته وزارت خارجه چین در این مورد بر اساس “روشن شدن حقایق و شواهد جامد,” سهام خود را با عبارت هنگامی که نتایج در حال حاضر تصمیم گرفت.

برای سال در حال حاضر دولت کانادا اعمال می شود چه نخست وزیر جاستین ترودو را به عنوان یک “طیف گسترده ای از دولتی و خصوصی اقدامات,” کانادا با داشتن یک “خاص تخصص در چه کار کرده است به کانادایی ها در شرایط بسیار دشوار است.” متاسفانه با هیچ دسترسی کنسولی برای آقایان Spavor و Kovrig در حال حاضر حتی بیشتر در شرایط دشوار است.

سختی — و یا در

هیچ راه آسان برای تضمین آزادی این دو ساله. رفتن به جلو ترودو دولت دارای سه گزینه های گسترده ای:

اول ادامه رویکرد فعلی در پاسخ به اقدامات در حالی که تشویق متحدان به صحبت کردن. آقای ترودو سخت کرده است زبان خود را در حال حاضر “ابراز تأسف می کنند” چینی اقدامات و رد چینی ادعا می کند که کانادا “نژادپرستانه” و یا استفاده از “استانداردهای دوگانه” در بازداشت Meng. اما آن خواهد بود دیپلماتیک خود توهم به فکر این است که با داشتن هر گونه اثر در چینی.

Meng Wanzhou رئیس امور مالی برای ارتباطات چینی غول پیکر, Huawei بازداشت شد در ونکوور در ماه دسامبر سال 2018 است. (بن Nelms/CBC)

دوم اینکه آیا تعویض و یا انتشار Meng. یک مبادله به عنوان پیشنهاد اولیه توسط جان مانلی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از دیپلمات ها و مقاماتممکن است کار کرده اند و در مراحل اولیه به خصوص اگر دولت به استخدام نخست وزیر سابق ژان Chretien به عنوان فرستاده. اما آن زمان احتمالا به تصویب رسید.

انتشار Meng با استفاده از قدرت از وزیر دادگستری — که در حال حاضر پیشنهاد شده توسط یکی دیگر از سابق وزیر دیوان عدالت و گروهی از نمایندگان سابق و دیپلمات — آیا نمایندگی در مورد چهره توسط دولت کانادا. داشتن پیچیده خود را در عبا از بالا اصل بر “حکومت قانون” و “استقلال قوه قضائیه” این حرکت می تواند به عنوان مماشات با منتقدان و متحدان ما.

با وجود گزارشات در مورد استفاده از Meng برای دریافت بهتر معامله تجارت با چین, رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی ممکن است تصمیم به اقدام تلافی جویانه در برابر کانادا.

برای آن خواهد بود دفاع از “گروگان دیپلماسی” و قلدری. چه اطمینانی علاوه بر این داریم که چینی ها بلافاصله انتشار دو Michaels?

بیشتر هماهنگ رویکرد

گزینه سوم این است که برای نشان دادن عضلات بیشتر و پاسخ شود به قلدری. به عنوان اولین گام, لغو ویزا برای فرزندان مقامات ارشد تحصیل در کانادا و ما بخواهید پنج چشم همکاران به اقدام مشابه. چینی جایزه زبان انگلیسی-آموزش زبان. Xi Jinping دختر مورد مطالعه در دانشگاه هاروارد; Xi خود را به کار و مطالعه در آیووا.

کانادا میزبان حدود 140,000 دانش آموزان چینی — حتی اگر آنها نمی, سفر به کانادا, آنها می خواهند برای ادامه تحصیل از راه دور. شما می توانید مطمئن شوید که دانش آموزان خانواده ها ناراحت خواهد شد.

ما نیز باید افزایش سهام با در نظر گرفتن این موارد از دو مایکلز به دیوان بین المللی دادگستری ادعا شکنجه (Kovrig همسر گفت: CBC را آدرین Arsenault که او زندانی شده و بدون دسترسی به نور روز برای بیش از 560 روز) و تخلف از آقای Kovrig دیپلماتیک امتیازات (چینی بازجویی او را در خدمات خود را در سفارت ما در پکن نقض اصول دیپلماتیک).

سازمان دیده بان | مایکل Kovrig را وینا Nadjibulla, مذاکرات در مورد شوهرش بازداشت:

مایکل Kovrig را (هر چند جدا) وینا Nadjibulla صحبت می کند برای اولین بار در یک مصاحبه اختصاصی با آدرین Arsenault خود را در مورد بازداشت کانادا دیپلماسی و ترس برای آینده است. Nadjibulla همچنین سهام حروف Kovrig فرستاده است در طول 560 روز در یک زندان. 13:23

ما باید با استخدام یک تیم از وکلای حقوق بشر از کشورهای عضو ناتو و همچنین کشورهای مشترک المنافع و Francophonie سازمان ملل به تاکید است که این یک چند جانبه تلاش کنند.

چینی ممکن است به خوبی با پاسخ, بیشتر تحریم های تجاری کانادا که در این صورت ما باید بلافاصله درخواست تجدید نظر به سازمان تجارت جهانی با این استدلال که چینی ها در حال نقض تعهدات تجاری خود را.

برگزاری چین به حساب

چین گرفته شده یک جداجدا سفارش داده شده به این روش بر اساس قوانین سیستم به خصوص در آن سوء استفاده از تجارت امتیازات. ما نیاز به نگه چین به حساب آورد. در علاوه بر این به دنبال جبران از طریق سازمان تجارت جهانی ما نیز باید آغاز OECD-تایید کد رفتاری برای شرکت های دولتی, مدل پس از مفاد طرح جامع و مترقی Trans Pacific Partnership.

دولت باید به دنبال تغییرات در هر سه گزینه — جوانب مثبت و منفی در هر یک از و بپرسید کانادا-چین کمیته پارلمانی به بوم برای ایده های بیشتر.

سابق کانادا دیپلمات کالین رابرتسون می گوید جهان دموکراسی نیاز به استفاده از خود جمعی وزن به نگه چین و رهبر آن Xi Jinping حق به حساب آورد. (Damir Sagolj/فردا نیوز)

ما متحدان و دوستان است. چین نمی, واقعا, آنها, مشتریان مانند کره شمالی. دمکراسی نیاز به استفاده از خود جمعی وزن برای حفظ یک سیستم است که با توجه به جهانی صلح نسبی و افزایش رفاه برای 75 سال است .

هنگامی که پیر ترودو تاسیس روابط دیپلماتیک با جمهوری خلق چین 50 سال پیش آن را دقیق و به رسمیت شناختن است که یک پنجم از بشریت نمی تواند نادیده گرفته شود.

هیچ کس نادیده گرفتن چین کنه اما بزرگ بودن نمی دهد چین یک پاس رایگان حقوق بشر و تعهدات بین المللی. دسترسی به آن را بر اساس قوانین جهانی به منظور اجازه آن را به بازیابی خود را به عنوان قدرتمند چین است. مگر اینکه دموکراسی ایستاده با هم چین را فقط حفظ گروگانگیری و شکستن هنجارها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de