دلایل بسیاری وجود دارد که شما ممکن است آشنا با اردن فیشر. Gen Z-ers ممکن است به یاد داشته باشید او را از کانال دیزنی Liv and Maddie و نوجوانان در ساحل, فیلم. برادوی می دانم که طرفداران او برای نقش خود را به عنوان جان لارنس/فیلیپ همیلتون در Lin-مانوئل میراندا آمار موسیقی همیلتونو برای ظاهر شدن در گریس زندگی می کنند! و اجاره: زندگی می کنند. نزدیک به دو میلیون پارسه ویدئو را تماشا کرده اند او جریان Fortnite با پلت فرم بازی Twitch و مخاطبان به تماشای او درخشش و تکان تکان خوردن راه خود را به پیروزی در رقص با ستاره ها در سال 2017.

در حال حاضر با یک نقش در Netflix بکشد به تمام پسران: P. S. I Still Love You به عنوان یک عشق و علاقه برای لارا ژان کاوی (لانا شاهرخ) فیشر می توانید اضافه کردن لب گنده heartthrob به این رشد مجموعه ای از متنوع اعتبارات است. که به عنوان طولانی به عنوان بینندگان نمی شورش هنگامی که شخصیت خود را به suave و فکری جان آمبروز McClaren سرقت نور افکن از نوح Centineo پیتر Kavinsky.

زمانی که به تمام پسران من دوست داشتم قبل از ضربه Netflix در سال 2018 آن را به سرعت تبدیل به یک برک آوت در میان Netflix بکشد تخته سنگ رمانتیک کمدی مانند آن را راه اندازی و غرفه بوسیدن. اگر پرچم در حال اهتزاز است و به طور معمول کم حرف در مورد آن معیارهای Netflix اشاره به تمام پسران به عنوان یکی از آن “بیشترین بازدید فیلم ها اصلی فیلم تا کنون با تکرار مشاهده” با توجه به تنوع. لارا و ژان پیتر جوانه زدن عاشقانه در قلب این فیلم است که بر اساس جنی هان بله رمان به همین نام است. این دو وارد یک faux ارتباط به دیگران حسادت — به طور خاص پیتر سابق و لارا ژان مسن, خواهر, دوست پسر. شوک شوک “جعلی” ارتباط می دهد و در نهایت راه به چیزی واقعی و فیلم غش کردن زانو خم نهایی بوسه یکی برای رام-com کتاب.

جان آمبروز McClaren است ‘ازدواج نوع’

به تمام پسران 2, از, Feb. 12 پیش از روز ولنتاین است که کار سختی برای متقاعد کردن بیننده که پیتر ممکن است در واقع نمی تواند کامل باشد. در صحنه های اولیه است که در آن زن و شوهر اولین تاریخ خود را در یک رستوران مجلل پیتر توضیح می دهد که علاقه داشتن به محل تنظیمات باید دو چنگال در صورتی که شما یکی قطره. او سپس می زند یکی از چنگال بر روی زمین حرکت اشتباه در یک لحظه زمانی که لارا ژان است که صادقانه در مورد اول تا کنون تاریخ واقعی. انقباض غیر ارادی ماهیچه.

این ایجاد یک فرصت برای فيشر جان آمبروز به از بین بردن. در یک تصادف غیر قابل توضیح جان آمبروز — یکی از لارا ژان سابق له که به اشتباه دریافت خصوصی عشق نامه در اول فیلم شروع می شود داوطلب با او در یک خانه سالمندان پس از پیتر منفجر کردن دوست دختر خود را داوطلب کار به جاهای خود سوار کار ماهر دوستان است. آن را به عنوان معلوم لارا ژان را بدون تلافی یا عمل متقابل له در دوران کودکی او بهترین دوست ندارد بدون تلافی یا عمل متقابل در همه. هر چند پیتر ممکن است یک ورزشکار محبوب با جذابیت یدکی جان آمبروز را دوست دارد مدل U. N., حلق آویز کردن با افراد مسن مردمی و نواختن پیانو. این داستان عشق واقعی…یا نیست ؟

فیشر, 25, سطح خاصی از احترام به جان آمبروز که او را می بیند به عنوان یک نوع متفاوت از چشم انداز برای لارا ژان. “پیتر Kavinsky در دبیرستان و دانشگاه بسیار بزرگ اما جان آمبروز است ازدواج نوع” بازیگر است که خود را مشغول به دیرین خود را دوست دوران کودکی گفت: زمان در یک ایمیل.

بینندگان به نظر می رسید با آن موافقت کرد. در عرض چند ساعت از انتشار این فیلم توییتر به آتش کشیده شد با جان آمبروز تب.

به عنوان طرفداران ناچار بحث جوانب مثبت و منفی از جان آمبروز در مقابل پیتر Kavinsky match-up Fisher خواهد شد با تمرکز توجه خود را بر روی یکی دیگر از داستان عشق اتفاق می افتند در مقابل مخاطبان زنده در هفته سوم بازیگران در برادوی فیلمهای عزیز اوان هانسن در نیویورک جعبه موسیقی تئاتر.

‘کل ایده به عنوان یک بازیگر این است که شما ناپدید می شوند’

در عزیز اوان هانسن فیشر نقش بسیار مضطرب بالا معلم مدرسه ابتدایی که در یک وب سایت از دروغ را تهدید می کند که هر رابطه ای در زندگی خود. نشان می دهد طرح که شامل نوجوانان خودکشی است که در زمان های ویرانگر. اوان هانسن و جان آمبروز کاملا متفاوت شخصیت ها به عنوان زنگ دو پروژه است. فیشر می گوید که چالش بخشی از شور و شوق خود را به عنوان یک بازیگر. “این فیلم و این که در برادوی و این اقدام و ایجاد. کل ایده به عنوان یک بازیگر این است که شما ناپدید می شوند” فیشر گفت: زمان ساعت قبل از مصرف این مرحله در شب چهارشنبه. “اگر کسی به دیدن هر دو فیلم و عزیز اوان هانسن, آره, آن را به یک بیت از یک شوک فرهنگی برای آنها, اما این هدف به عنوان یک بازیگر ایجاد می کند که جدایی است.”

“پیچیدگی این پسر شبیه به بالا رفتن از کوه. کلیمانجارو” فیشر گفت: از بازی اوان هانسن در یک مصاحبه مطبوعاتی پیش از افتتاحیه خود در ماه گذشته. او مصاحبه می کند و تاریخ او به عنوان اولین فرد از رنگ به تیتر تونی برنده نشان می دهد در آن عنوانی نقش که بن پلات سرچشمه در سال 2015.

فیشر نظر خود را ‘renaissance man’

قبل از او فرار بزرگ (یا معافیت بسته به نوع که شما بخواهید) فیشر نقل مکان کرد به L. A. از زادگاه خود از بیرمنگام, Ala., به سرعت کسب درآمد نقش در Nickelodeon است مصطفی چمران و ABC خانواده به زندگی مخفی نوجوان آمریکایی در 17 سال. فیشر اذعان می کند که در سال های پس از خود را متفاوت از سرگیری کار در تلویزیون در تئاتر و موسیقی صنعت (او شروع به انتشار موسیقی اصلی در سال 2014 و برجسته است در Moana soundtrack) قرار داده اند او را به عنوان “رنسانس است.” فقط توییتر خود زیستی به عنوان مثال می خواند که: “بازیگر. ضبط هنرمند. پرنیان. streamer. ترانه سرا. بسیاری از چیزهای دیگر.”

ویژه داستان
چه چیزی در یک نام است ؟ چرا که رسمی نام جدید کروناویروس بیماری مهم
سازمان جهانی بهداشت و کارشناسان بهداشت عمومی موافق COVID-19 بهترین نام برای این بیماری

که او را یک “بازی” است که شاید اکثر رنسانس-مرد-مانند صفت از آنها را همه در یک بسیار مدرن مرتب کردن بر اساس راه است. مانند 2019 زمان 100 honoree نینجا فیشر است که در میان شناخته شده ترین چهره به سرعت در حال رشد بازی های ویدئویی جریان صنعت است که اساسا پرنیان نسخه آنلاین موثر. او همکاری با Twitch یک جریان زنده سرویس است که اجازه می دهد تا طرفداران در سراسر جهان به تماشای مورد علاقه خود را مشهور و شناخته شده است به استفاده از آواز و رقص مهارت را به نفع خود آنلاین سرگرم کننده با بیش از مهارت های بازی خود را. طرفداران پرداخت اشتراک ماهانه برای تماشای فیشر جریان بدون تبلیغات و برای برخی دیگر از قدرت پردازش.

بازی حماسی که دارای Fortnite به وضوح متوجه گسترده او تجدید نظر شود. ماه گذشته Fortnite جدید ایجاد “هیجان بخرج دادن” رقص که شخصیت ها می توانید انجام دهید در این بازی بر اساس یک رقص او تا به حال ارسال شده در Infinite. این شرکت همچنین شنود گذاشته او را به میزبان اولین Fortnite جام جهانی در تابستان گذشته.

هر چند او خواهد بود مقدار زیادی شلوغ در طول بقیه از 16 هفته اجرا در برادوی بازی باقی مانده یک شور و معیار مهم از کار خود را. “به نظر من هنر است, هنر و سرگرمی, سرگرمی و, من باید گردد جهان طی 16 سال از انجام این جایی که من هرگز واقعا تا به حال برای انتخاب یک چیز بیش از دیگر و خوشبختانه من عاشق تمام چیزهایی که من انجام,” او گفت:.

نشستن در این عجیب و منحصر به فرد تقاطع شهرت فیشر گفت که او لذت می برد و با گرد هم آوردن همه از منافع خود. و این واقعیت است که همه حرفه خود را شامل مردم از جمله زمینه های مختلف — فیلم, بازی, موسیقی تئاتر و رام-com جوامع به طور معمول نمی همپوشانی است — به خصوص هیجان انگیز برای او. او می پرسد: “که در آن بازی های ویدئویی است که نگران آن همواره incorporated, هنر, فیلم, بازیگری و موسیقی پس چرا نمی توانید که متعلق در همان فضا به عنوان برادوی و رام-coms?”

فیشر امیدوار است که با امتناع از انتخاب یک فرم هنری او می بستم منافع مختلف در درون خود تغییر جمعیتی از طرفداران. “واقعیت این است که جامعه بازی است که در واقع علاقه مند در آنچه که من انجام می دهند در همه فضاهای دیگر که آیا آن موسیقی و یا برادوی و یا فیلم های تلویزیونی و یا آن را فقط کمک می کند تا با روایت و آن را هیجان انگیز برای من به عنوان کسی که در یک فن از همه آن را به عنوان خوب,” او گفت:.

نوشتن به راشل E. گرینسپن در rachel.greenspan@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su