TNT را Snowpiercer جذاب Sci-Fi تمثیل. همه که از دست رفته است Bong Joon-ho, درخشش

منn سلسله مراتب از تمثیل برای جامعه بشری به 1,001-قطار ماشین Snowpiercer است وجود دارد با برج بابل است. معرفی شده در سال 1980, فرانسوی, طنز, و سپس زنده کرد و در Bong Joon-ho 2013 فیلم و در حال حاضر تی ان تی درام هر دو با عنوان Snowpiercerآن را حمل تنها بازماندگان یک عصر یخبندان در آورده و توسط دانشمندان در تلاش برای مقابله با گرمایش جهانی. این خودرو که باید نگه دارید در حال حرکت به تابع است تفکیک کلاس. جلو در آپارتمان مجلل و سالن از ابتدا فوق العاده غنی luxuriate. کلاس دوم خانه های حرفه ای در حالی که سوم کارگران زاغه. حتی بدتر از دم بخش کسانی هستند که با هجوم Snowpiercer به جای توقف مذاکرات اولیه تحولات ناگهانی و عمده.

قطار استعاره شامل اقتصادی طبقه بندی وجودی خطر تغییر آب و هوا و وضع اسفناک پناهندگان: بدون تابعیت افرادی که صرف بقا جرم است. و ترکیبی از این تم و زنده جهان فیزیکی—با ماشین های کشاورزی, شب زنده داری, حتی زیر آبی—بسته های بی حد و حصر سرایی بالقوه است.

بونگ سریع محکم و متمرکز Snowpiercer بازیگران Chris Evans به عنوان یک انقلابی و مبارزه راه خود را به جلو از دم. گروگان Graeme Manson (Orphan Black), مخفف کلمه تری نیتروتولوئن اقتباس کندتر است و متاسفانه تا حدودی پیچیده و دشوار است. هنگامی که یک کارآگاه همیلتون و Blindspotting ستاره daveed را از دست Diggs’ “tailie” قهرمان Andre است احضار uptrain به بررسی یک قتل است. هر چند از آن جدا او را از شریک زندگی خود را (کتی McGuinness) و پسر (Jaylin فلچر) در این مورد را فراهم می کند ایده آل پوشش برای جاسوسی است. همچنین reunites او را با فرزند خود را (هوشمندانه بازیگران Sheila Vand, از فرقه خون آشام فیلم یک دختر پیاده روی صفحه اصلی به تنهایی در شب) در سوم. مقطع شخصیت او برخورد از یک خاردار خانواده در ابتدا به پلیس از سوم (Mickey Sumner) و به جنیفر کانلی را در تضاد مدیر ملانی طول می کشد چند قسمت به دریافت مستقیم.

آن را فقط بازیگران که پر میکند. در بالای این تحقیقات مثلث عشق و نوپای قیام این Snowpiercer (که تعداد بونگ به عنوان یک تهیه کننده اجرایی) ریز در رهبری بحران فساد و مکانیکی گلایه به همراه کافی درام در میان صفات ثانویه. داستان می آید با هم میدوی را از طریق 10 قسمت فصل بالا بردن تحریک آمیز سیاسی سوالات. (در این رویداد از یک انقلاب خواهد کلاس دوم متحد خود را با غنی یا فقیر؟) اما بسیار جذاب تلویزیون های خارج وجود دارد وجود دارد, برخی از آنها محدود به پیاده اوایل.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>