نوک مرکل جانشین انتقاد آلمان از اتحادیه اروپا اصلاحات تاخیر

Co-معاون-صندلی آلمان حاکم دموکرات مسیحی (CDU), آرمین Laschet می گوید برلین مصرف “بیش از حد طولانی به واکنش نشان می دهند” به فرانسه پیشنهاد به وصله پینه کردن اتحادیه اروپا است. پاریس می گوید این رشد بی تاب با آلمان است.

یک مدعی پیشرو به موفقیت آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز یکشنبه با انتقاد از او برای گرفتن بیش از حد طولانی برای پاسخ به یک پیشنهاد در یک پست-Brexit اصلاحات در اتحادیه اروپا است.

“ما را بیش از حد طولانی به واکنش نشان می دهند” آرمین Laschet ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع دولت برتر گفت: در کنفرانس امنیتی مونیخ.

“من می خواهم برای معذرت خواهی از طرف دولت آلمان” co-معاون-صندلی حاکم دموکرات مسیحی (CDU) اضافه شده است. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی کرده برای تعمیرات اساسی اتحادیه اروپا در پاسخ به Brexit از جمله گام برای پیاده سازی عمیق تر ادغام مالی و دفاع از مسائل و خواست آلمان به حرکت اصلاحات پیش رو در کنار او.

بیشتر بخوانید: فرانسه پیش بینی پاکسازی عصر جدید اروپا قدرت

یک روز زودتر پاکسازی گفت که او “بی تاب” آلمان با بی میلی به او پیشنهاد همکاری در اجرای اتحادیه اروپا اصلاحات. او اضافه کرد که صدراعظم آلمان CDU – و سوسیال دموکراتها به رهبری دولت تا کنون زندگی می کردند تا به وعده خود در سال 2018 توافق برای ایجاد یک “شروع تازه” برای اروپا است.

“دوست داشتم بیشتر درگیر و سریع تر پاسخ به پاکسازی و گفتگو با او” Laschet گفت:, و اضافه کرد که آلمان باید با هم کار کنند با فرانسه دوباره در آینده به بهبود اروپا است.

بیشتر بخوانید: می تواند آنجلا مرکل CDU را به نوبه خود به سمت راست ؟

اساسی بحران که اروپا مواجه شده است و از جمله بحران مالی, بحران مهاجرت و مبارزه با تروریسم در اروپا ساخته شده است آن را دشوار است به تمرکز بر روی “بزرگ اروپا, سند چشم انداز,” او گفت:. “اما در حال حاضر من فکر می کنم ما در حال رفتن به نیاز به آنها را دوباره.” پس از مبارزه با تروریسم در اروپا و آلمان نیز باید فرض کنیم بیشتر مسئولیت مالی در اروپا ،

مرکل در ابتدا نوک جانشین وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer پایین پا به CDU رهبر در هفته گذشته باز شدن معامله به دیگر رهبران حزب دوباره. Laschet که دیده می شود به عنوان یک چهره سازش بین CDU محافظه کار و میانه رو بال است یکی از سه رقیب بالقوه برای رهبری حزب و تبدیل شدن به نامزد خود را برای معاونت.

اما او حاضر به تایید در این کنفرانس که او در خط برای موقعیت. پرسید که آیا او را دیدم خود را در آینده در دوسلدورف پایتخت ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع یا برلین گفت: “Aachen” با اشاره به تولد او شهر.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

lc/mm (dpa AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>