زمان در حال اجرا برای بیش از 800 کانادایی در گیر پرو با مهلت به خانه پرواز ساعت دور

وجود دارد یک فوریت جدید برای 800 کانادایی در پرو به شدت در تلاش برای ایجاد راه خود را در خانه در میان هرج و مرج از COVID-19 pandemic — کشور وزیر دفاع اعلام کرده است که از یکشنبه, پرو, خواهد شد و دیگر در حمایت از بازگشت تلاش های دولت های خارجی.

تمام مرزها و فرودگاه ها تعطیل شد, در مارس 16, اما دولت پرو در ادامه به هماهنگی با دولت های خارجی مانند اروگوئه و برزیل و مکزیک را به شهروندان خود خانه.

اما در حال حاضر دولت پرو می گوید باید آن را بیشتر انجام دهید برای جلوگیری از گسترش این coronavirus — پس خارجی ها فقط چند ساعت به خارج از کشور است.

اعلام این است که آنچه در تورنتو ساکن ماریا Andreeva رشته در لیما پرو — هراس بود.

39 ساله بود در 10 روز عقب نشینی در جنگل در نزدیکی Tarapoto در بخش شمالی کشور.

اما در مارس 16 روز او قرار بود به خانه سر به تورنتو و برگشت به او دو پسر در سنین چهار و شش دولت اعلام کرد که بستن مرز پایین موثر در نیمه شب.

Andreeva وارد فرودگاه برای پیدا کردن هرج و مرج است.

“آن شب بود استرس زا و ترسناک,” او گفت:. “بسیاری از مردم می خواهم به من نگاه کرد واقعا شوکه شده و ترسیده و از دست داده است.”

نظامی این کشور مستند مرزهای بسته و مستقر پلیس در گوشه و کنار خیابان ها در شهرهای بزرگ و شهرستانها. رئیس جمهور مارتین Vizcarra همچنین اعلام وضعیت اضطراری تماس برای 15 روز از قرنطینه اجباری. تنها استثنا هستند برای به دست آوردن غذا یا دارو.

رشته کانادایی شروع کرده اند Facebook به اشتراک گذاری اطلاعات راهنمایی و تشویق داستان دیگر در خارج از کشور کانادایی که در حال پیدا کردن راه خانه خود را.

گرگ Bestavros, 29, یکی از اولین برای پیوستن به, همراه با fianceé مارینا دارد. آنها به سمت چپ تورنتو برای لیما در مارس 12 برای عروسی یکی از دوستان.

“در زمان دولت کانادا نیست نشان می دهد ما نباید به پرو” Bestavros گفت: CBC News. “اما همه چیز به سرعت در زمان به نوبه خود برای بدتر است.”

گرگ Bestavros و نامزدش مارینا دارد در حال حاضر مجاز به ترک خوابگاه اقامت آنها در کوسکو. (فرستاده شده توسط گرگ Bestavros)

او و تو فانوس سفر به Cusco, یک ساعت پرواز جنوب شرقی لیما در 15 مارس زمانی که آنها متوجه شدند این کشور به بستن مرزهای خود.

“مودب بودن و بیمار در حالی که دولت ما کشیده پاهای خود را قرار داده است ما در یک بسیار ترسناک و بسیار واقعی وضعیت” گفت: Bestavros. “ما زندانیان در اینجا و هیچ شانسی برای به دست آوردن خانه مگر دولت ما دخالت بلافاصله.”

اضافه کردن به نا امیدی می گوید Bestavros مردم از مکزیک آنها را در سفر خود را دیدم که خود را دولت نوسان به اقدام و آنها را به خانه. او می گوید: دو همکار مسافران سوار اتوبوس سازماندهی شده توسط دولت مکزیک که سوار آنها را برای دو ساعت به یک فرودگاه در آرکیپا که در آن هواپیما بود در حال انتظار برای آنها را به خانه.

انتاریو برتر داگ فورد روز پنجشنبه گفت او در خانه آوردن یک گروه از Toronto-منطقه دانش آموزان دبیرستانی در لیما.

“شده اند وجود دارد داستان های متناقض در مورد آن گفت:” Niti پاتل 25 ساله بهداشت و درمان-مراقبت کارگر از کلگری بود که کوه پیمایی از طریق ماچو پیچو که او پیاده شد ، او بیش از حد است که در حال حاضر در گیر Cusco در نزدیکی شهر باستانی با هیچ راهی برای رسیدن به پایتخت — و احتمالا هر پرواز کردن — دلیل مستند.

Niti پاتل بازحمت حرکت کردن از طریق ماچو پیچو کوتاه قطع شد و زمانی که دولت اعلام وضعیت اضطراری و قفل کردن کشور است. (فرستاده شده توسط Niti پاتل)

تنش بالا هستند او گفت: CBC News. نظامی است که در حال حاضر در هر تقاطع محدود کردن جنبش در این شهر حدود نیم میلیون نفر است.

فورد اعلام تنها اضافه شده به سرخوردگی و سردرگمی است.

“من شنیدن که Lima فرودگاه به طور کامل تعطیل و به آنها نه اجازه دادن به هر کسی از طریق” او گفت:.

“من واقعا نمی دانم چه به این باور است که واقعا خسته کننده است.”

وقتی CBC News خواسته فورد را برای به روز رسانی در بازگشت از دانش آموزان یک سخنگوی اشاره سوالات ما به امور جهانی.

ملیسا Cortijo و رائول از Burlington, Ont., بودند در سفر به آمریکای جنوبی آغاز شده است که در شیلی در فوریه ساخت راه خود را از طریق آرژانتین و در نهایت پرو.

ملیسا Cortijo rebooked پرواز خود را به خانه زود بود اما لغو شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. (فرستاده شده توسط ملیسا Cortijo)

آنها وارد شده در مارس 13 و شنیده از خانواده که COVID-19 بحران تشدید اطراف و دولت اصرار کانادایی ها به خانه می آیند. آنها rebooked خود ایر کانادا پرواز دوباره چند روز زود اما این پرواز لغو شد.

“ما باید دولت ما را به خانه ما” گفت: Cortijo.

“آنها می گویند وجود دارد در حال رفتن به هواپیماهای دیگر فرستاده می شود در جای دیگر, اما آنها نبودند خاص به عنوان به که در آن” گفت: Cortijo با اشاره به آنچه او دیده است در اخبار. او و شوهرش با تکیه بر سخاوت پدر و مادر از دوستان خود در کانادا هستند که میزبانی آنها.

“که عدم قطعیت است که واقعا باعث مقدار زیادی از اضطراب و استرس است.”

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: یک پرواز چیده شده را به خانه کانادایی رشته در مراکش و گفت: دولت در حال کار با شرکت های هواپیمایی را بیشتر کانادایی ها در صفحه اصلی.

Bestavros و کانادایی دیگر در پرو دریافت اطلاع رسانی در پنجشنبه درخواست آنها را به پر کردن یک فرم — جزئیات چیزهایی مانند اطلاعات گذرنامه و چه آنها که مقیم یا شهروند کانادا.

اخطار گفت که اطلاعات جمع آوری شده “می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سازماندهی یک بازگشت احتمالی” از پرو.

“ما نیاز به حمایت و … اقدام فوری قبل از ما تبدیل به زندانیان در پرو برای یک مقدار نامعین از زمان” گفت: Bestavros.

CBC News پرسید امور جهانی چه برنامه ای بود برای صدها کانادایی رشته در پرو. یک سخنگو گفت: این امر با ارائه یک پاسخ, اما هیچ کدام را دریافت کرده بود با انتشار آخرین مهلت.

در ضمن Andreeva می گوید در انتظار پاسخ “مشقت بار است.”

“من نمی توانم خواب من نمی خوردن من می تواند هر چیزی را انجام دهید,” او می گوید. “ذهن من وجود دارد در کانادا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>