زمان برای کودکان و نوجوانان راه اندازی رایگان کتابخانه دیجیتال برای کسانی که تحت تاثیر جهانی با تعطیلی مدارس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

ساخته شده ممکن است توسط گوگل, AT&T, HP و PwC بنیاد خیریه جدید برای کودکان و نوجوانان کتابخانه دیجیتال در دسترس خواهد بود به صورت رایگان برای باقی مانده از سال تحصیلی

(نیویورک, نیویورک, مارس 23 سال 2020) — زمان برای بچه های مدرسه مبتنی بر انتشار است که به ارائه کیفیت روزنامه نگاری مورد اعتماد به میلیون ها نفر از دانش آموزان در کلاس های درس ابتدایی برای 25 سال امروز اعلام کرد که آن را برای بچه ها به خانه برای اولین بار. به عنوان معلمان و دانش آموزان تنظیم به تعطیلی مدارس به عنوان یک نتیجه از گسترش جهانی COVID-19 جدید برای کودکان و نوجوانان کتابخانه دیجیتال ارائه خواهد شد دسترسی به مسائل جدید از زمان برای بچه ها و خود را $, سواد مالی مجله برای بچه ها در هر هفته. برای بچه ها نیز در دسترس یک کتابخانه کامل قبلا نسخه های منتشر شده از سال 2020 همراه با سایر منابع آموزشی و فعالیت های.

در آوردن اعتماد, سن مناسب نگاری و اخبار آموزش سواد به کلاس های درس برای بچه ها منحصر به فرد قرار برای کمک به دانش آموزان درک و اخبار جهان در اطراف آنها. اولین شماره جدید برای کودکان و نوجوانان در کتابخانه های دیجیتال, گزارش های ویژه در COVID-19 در دسترس خواهد بود در مارس 23. این بسته شامل مصاحبه با کارشناسان سلامت و نگاه کنید که چگونه همه گیر مؤثر است, مدارس, اقتصاد و بیشتر. آن را نیز شامل منابع برای معلمان و خانواده ها به منظور تسهیل گفتگو در مورد کوروناویروس و برای کمک به کودکان درک بهتر بحران کنونی است.

“کودکان و نوجوانان نیاز و شایسته واقعیت مبتنی بر اعتماد روزنامه نگاری برای کمک به قرار دادن جهان در سن مناسب زمینه به خصوص در طول یک زمان گیج کننده گفت:” Andrea Delbanco سردبیر در رئیس از زمان برای بچه ها. “در پاسخ به بحران کنونی ما در حال آوردن زمان برای بچه ها به خانه ها و خانواده ها به فراهم کردن دسترسی به هر کسی که به آن نیاز دارد.”

هر هفته رایگان در کتابخانه دیجیتال ارائه خواهد شد چهار درجه خاص زبان از جمله K-1, 2, 3-4 و 5-6, از زمان برای بچه ها. هر نسخه ای از زمان برای بچه ها و شما $ منتشر شده در سال 2020 نیز در دسترس خواهد بود در کتابخانه دیجیتال.

دیجیتال نسخه ویژه رایگان کتابخانه دیجیتال اجازه می دهد کودکان به تلنگر از طریق محتوا در همان راه آنها را با چاپ نسخه که به طور جدی طراحی شده برای تعامل با کودکان و نوجوانان. زمان برای بچه محتوا نیز در دسترس خواهد بود در چندین فرمت های اضافی از جمله قابل چاپ فایلهای Pdf و مقالات منتشر شده TimeforKids.com برای اطمینان از دسترسی برای همه دانش آموزان است.

به عنوان معلمان حرکت به قلمرو ناشناخته مجازی, آموزش برای بچه ها است حمایت از مربیان با دسترسی کامل به تدریس مواد درسی راهنمایی و هفتگی آموزش مجازی برنامه ریزی برای هر زمان برای کودکان و نوجوانان موضوع است. مکمل ابزار از جمله برگه های آزمونها و منتشر خواهد شد برای معلمان و خانواده ها در TimeforKids.com به عنوان یک کلید منبع برای homeschool و آموزش از راه دور آموزش.

همه مربیان می توانند ثبت نام برای دریافت این همدم منابع از طریق زمان برای بچه ها خبرنامه هفتگی: timeforkids.com/newsletter.

این بار برای کودکان و نوجوانان کتابخانه دیجیتال ساخته شده است ممکن است با پشتیبانی از Google, AT&T, HP و PwC بنیاد خیریه. eMagazines فناوری به شریک برای بار برای کودکان و نوجوانان کتابخانه دیجیتال.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به صورت رایگان دسترسی به زمان برای بچه های جدید کتابخانه دیجیتال بازدید: https://time.com/tfk-free.

###

در مورد زمان برای بچه ها

از سال 1995زمان برای بچهs تحویل رویدادهای جاری از دفاتر خبری در سراسر جهان میلیون ها نفر از دانش آموزان در مدارس ابتدایی و دبیرستان کلاس های درس در سراسر ایالات متحده در هر هفته زمان برای کودکان و نوجوانان ارائه اخبار در یک فرمت است که می آموزد که خوانندگان جوان برای تبدیل شدن به بحرانی متفکران و آگاهانه شهروندان است. به عنوان یک آموزشی, انتشار, ماموریت برای بچه ها است برای کمک به معلمان تعامل دانش آموزان با جهان اطراف آنها و الهام بخش کودکان برای پیوستن به گفتگو در مورد رویدادهای جاری.

در مورد گوگل

ماموریت گوگل این است که برای سازماندهی اطلاعات جهانی و آن جهانی قابل دسترس و مفید است. از طریق محصولات و سیستم عامل های مانند Search, Maps, Gmail, آندروید, بازی گوگل کروم و یوتیوب, گوگل, پخش با معنی, نقش در زندگی روزمره میلیاردها نفر از مردم و تبدیل به یکی از گسترده ترین شرکت شناخته شده در جهان است. گوگل یک شرکت تابعه از الفبا, Inc.

در مورد AT&T ارتباطات

ما کمک به خانواده و دوستان و همسایگان اتصال در راه معنی دار هر روز. از اولین تماس تلفنی 140 سال پیش به همراه جریان ویدئو نوآوری برای بهبود زندگی. ما ملت سریعترین شبکه بی سیم.** و با توجه به امریکا بزرگترین آزمون ما ملت بهترین شبکه های بی سیم.*** ما در حال ساخت FirstNet فقط برای اولین پاسخ دهندگان و ایجاد نسل بعدی تلفن همراه 5G. با طیف وسیعی از تلویزیون و ویدئو های محصولات ما تحویل سرگرمی عشق مردم به بحث در مورد. ما هوشمند راه حل بسیار امن در خدمت نزدیک به 3 میلیون کسب و کار جهانی – تقریبا تمام ثروت 1000. و در سراسر جهان روح ما از خدمات درایوهای کارکنان برای خدمت به جوامع خود.

AT&T ارتباطات بخشی از AT&T Inc. (NYSE:T). اطلاعات بیشتر در att.com/CommunicationsNews.

AT&T محصولات و خدمات ارائه شده و یا ارائه شده توسط شرکت های تابعه و وابسته از AT&T Inc. تحت نام تجاری AT&T و نه توسط AT&T Inc. اطلاعات اضافی دربارهی AT&T محصولات و خدمات در دسترس است about.att.com. دنبال کنید با ما در توییتر @ATT در Facebook در facebook.com/att و در یوتیوب در youtube.com/att.

ویژه داستان
در پی Coronavirus اینجا چرا آمریکایی ها در حال جمع اوری کاغذ توالت
ما وحشت خرید نشان دهنده یک چیز ما می توانیم کنترل

© 2020 AT&T مالکیت معنوی. تمام حقوق محفوظ است. AT&T, جهان, آرم و علائم تجاری و علائم خدماتی از AT&T مالکیت معنوی و/یا AT&T و شرکت های وابسته است. سایر علائم مندرج شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

**بر اساس تجزیه و تحلیل by Ookla® از Speedtest هوش® داده های میانگین سرعت دانلود برای Q4 2019. Ookla علائم تجاری استفاده می شود تحت لیسانس و تجدید چاپ با اجازه.

***GWS OneScore سپتامبر 2019.

در مورد HP

HP Inc. ایجاد تکنولوژی است که باعث می شود زندگی بهتر برای همه ، از طریق نمونه کارها ما را از محصولات و خدمات سیستم های شخصی و پرینتر و چاپ 3D راه حل های ما ایجاد تجربه های شگفت انگیز. اطلاعات بیشتر در مورد اسب بخار در دسترس است www.hp.com و بیشتر در مورد پایدار تاثیر در HP در اینجا در دسترس است.

در مورد PwC بنیاد خیریه

این PwC بنیاد خیریه است که توسط مردم PwC. این پشتیبانی از مردم PwC در زمان نیاز و سرمایه گذاری در راه حل های در حال ظهور به جامعه بزرگترین چالش در آموزش و پرورش و نوعدوستی بود. آن را به یک تاریخ در پاسخ با فوریت و حساسیت در برابر فاجعه و بحران انسانی, ساختمان بیشتر انعطاف پذیر جوامع از طریق سرمایه گذاری های نوآورانه است که پیشرفت آمادگی و شمول اجتماعی.

در مورد eMagazines
eMagazines سبب ناشران و درگیر خوانندگان با تلفن همراه-آماده محتوای طراحی شده برای حفاظت از یک مجله با نام تجاری و افزایش خوانندگان. eMagazines دارای شور و شوق برای innovatively حمایت از ناشران مجله’ مجله دیجیتال برنامه های. اطلاعات بیشتر در https://eMagazines.com.

رسانه های تماس:

کریستین Matzen زمان

[email protected]

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>