زمان اعلام یک مجموعه سه بخشی از زمان 100 مذاکرات اختصاص داده شده به موضوع برابری و شمول در سن COVID-19

ارائه شده در همکاری با P&G اولین رویداد مجازی در این سری جدید برگزار خواهد شد در روز شنبه, مارس 21

(New York, NY — مارس 20, 2020) — امروز زمان همکاری با P&G, را اعلام کرد مجموعه سه بخشی از زمان 100 مذاکرات به زندگی مجازی سری رویداد است که برگزار رهبران از هر زمینه به ویژه راه حل فوری مشکلات جهانی و تشویق متقابل انضباطی عمل است. سری جدید خواهد شد اختصاص داده شده به مکالمات در برابری و شمول در سن coronavirus بیماری همه گیر.

پس از راه اندازی در آوریل 23 هفتگی اقساط از زمان 100 مذاکرات باید با تمرکز بر مرور چالش های همه گیر و برجسته طیف وسیعی از سخنرانان از immunologist Dr. Anthony Fauci, UNHCR فرستاده ویژه آنجلینا جولیآشپز و انسانی خوزه آندرس, موسیقیدان, John Legend, کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر ،

در حال حاضر با اختصاص سه اجلاس-سبک زمان 100 مذاکراتبرگزار خواهد شد که در آوریل 21st June 11th ژوئن 25th, به میزبانی رهبران با نفوذ برای گفتگو با تمرکز بر ایجاد جوامع است که بیشتر انعطاف پذیر و بیشتر فقط.

“این سری جدید از زمان 100 مذاکرات خواهد شد که تمرکز نامتناسب تاثیر COVID-19 در جوامع به حاشیه رانده شده است ادامه از زمان تعهد به پوشش ناتمام مبارزه برای برابری و تعهد در این لحظه به spotlighting این مسائل فوری برای حرکت ما به سمت یک مطلب فقط در جهان” گفت: زمان سردبیر و مدیر عامل ادوارد Felsenthal.

“بحران مانند این نشان می دهد شکاف در جامعه و قابل توجه نابرابری های که وجود دارد و P&G با همکاری هم به درخشش نور در کسانی که بیشترین تاثیر را در حالی که آنها در خدمت به دیگران برای نگه داشتن این کشور از رفتن” گفت: P&G ارشد نام تجاری افسر مارک پریچارد. “ما نمی توانیم اجازه می دهد برابری و شمول را یک گام به عقب به دلیل بیماری همه گیر. به جای آن ما نیاز به گام به جلو و پیشبرد برابری و شمول همانطور که ما راه اندازی مجدد و بازیابی و ما این همکاری به عنوان یک راه مهم برای الهام بخشیدن به عمل است.”

سخنرانان و هنرمندان برای بار 100 مذاکرات رویداد در حال وقوع در روز پنج شنبه, مه 21 از 1-3PM ET عبارتند از:

 • Katrín Jakobsdóttirنخست وزیر ایسلند
 • مت دیمونبازیگر فیلمساز و از بنیانگذاران Water.org
 • Gary سفیدمدیر عامل و بنیانگذاران Water.org
 • استیسی آبرامزبنیانگذار مبارزه عادلانه عمل
 • اسکات Gottliebسابق FDA کمیسر
 • دکتر لینا ونپزشک و بهداشت عمومی فعال
 • Ai-Jen پواز بنیانگذاران و مدیر اجرایی ملی داخلی کارگران داد
 • Mónica رامیرزبنیانگذار و رئیس جمهور عدالت برای زنان مهاجر
 • Katie Couric, روزنامه نگار و بنیانگذار کیتی کوریک در رسانه ها
 • ون جونز, CNN میزبان و مدیر عامل اصلاحات داد
 • عملکرد ویژه بن پلات

سخنرانان و جزئیات رویداد به صورت اقساط آینده در این سری خواهد شد در هفته های آینده.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به پخش زنده در پنج شنبه, مه 21 از 1-3PM ET, بازدید: time.com/time100talks

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>