زمان و کلمبیا مدرسه کسب و کار شریک برای راه اندازی یک سری از کلاس های کسب و کار برای توسعه حرفه ای در طول زمان اقتصادی نامشخص

“کسب و کار تغییر” کلاس های ارائه شده بر روی تقاضا و در قیمت مقرون به صرفه نقطه توانمند سازی افراد برای گسترش مهارت های خود را تنظیم و تسهیل موفقیت خود است. پشتیبانی از لوکس است که کمک به ایجاد این آموزش در سطح جهانی سری در دسترس به مخاطبان گسترده تر از جمله جامعه خود از صاحبان کسب و کار کوچک و کارآفرینان

(18 ژوئن 2020 — New York, NY) — امروز زمان و کلمبیا مدرسه کسب و کار اعلام کرد که اولین همکاری برای ارائه یک سری جدید از بازی های آنلاین بر روی تقاضا کلاس های کسب و کار طراحی شده برای توانمند سازی هر کسی به دست گرفتن کنترل آینده خود را در طول این لحظه از عدم اطمینان اقتصادی. کسب و کار از تغییر کلاس تدریس توسط اساتید مشهور جهان از کلمبیا مدرسه کسب و کار و ارائه قیمت در دسترس از طریق حمایت از شرکت های شریک زندگی لوکس. کلاس تمرکز بر ایجاد و گسترش مهارت های انتقادی هر دو در داخل و خارج از دفتر.

مشارکت متحد برش لبه برنامه درسی کلمبیا مدرسه کسب و کار یکی از معتبر ترین و نوآورانه مدارس کسب و کار در رابطه با زمان مورد اعتماد جهانی رسانه با نام تجاری را پوشش می دهد که مردم و ایده هایی که شکل جهان است. زمان به طور منظم گزارش در رهبران جهانی در صنایع از طریق آن شناخته شده ترین فرانچایز سالانه زمان 100 لیست از با نفوذ ترین در جهان مردم و زمان را شخص سال و همچنین از طریق به تازگی راه اندازی رهبری مختصر سری مصاحبه و خبرنامه و زمان را زنده و مجازی حوادث که تشکیل کسب و کار و رهبران فکری برای گفتگو و همکاری به سوی یک دنیای بهتر.

کسب و کار از تغییر کلاس طراحی شده برای هر کسی که به دنبال گسترش مهارت حرفه ای خود را در طیف وسیعی از موضوعات از جمله: مهارت های ضروری برای تبدیل شدن به موفق تر رهبر; ایجاد یک مشتری محور استراتژی بازاریابی; مبانی امور مالی شرکت; مهارت های مذاکره و بیشتر. 43

لوکس اعتماد کسب و کار فن آوری™ شرکت است که در خدمت کسب و کار کوچک و موسسات مالی در سراسر کشور پا به جلو برای اطمینان از کلاس های ارائه شده قیمت در دسترس نقطه اعم از $65 $195 در هر کلاس. در دسترس بر روی تقاضا اولین مجموعه از پنج کلاس در دسترس است امروز آغاز خواهد شد و پس از راه اندازی کلاس های جدید از طریق سپتامبر. گواهی شرکت اعطا شده است پس از اتمام هر کلاس. پس از اتمام پنج کلاس شرکت کنندگان اعطا گواهی مشارکت در کسب و کار تغییر برنامهاز کلمبیا مدرسه کسب و کار و زمان برای یادگیری است.

“همانطور که حوادث اخیر نشان داده اند که جهان می تواند تغییر در راه فوق العاده ای کاملا به سرعت گفت:” Pierre adam merrifield این MUTB استاد بین المللی کسب و کار و معاون مدیرکل آموزش و پرورش اجرایی در کلمبیا مدرسه کسب و کار. “حالا بیشتر از همیشه مدیران و حرفه ای ها – هر دو جدید و با تجربه – باید مجهز به مهارت های پیشرفته و دانش به طور موثر به دست گرفتن فرصت های جدید از طریق حرکت قطعیت و رشد در هر محیط زیست است. ما هیجان زده به شریک با هم به ارائه منحصر به فرد مجموعه ای از کلاس ها است که کمک خواهد کرد تا حرفه ای در تمامی سطوح سرعت بخشیدن به پیشرفت حرفه ای و با سرعت در حال در حال تکامل چالش است.”

“در طول زمان موجود ارائه های آموزشی از جمله زمان برای کودکان و نوجوانان ما درک ضروری ارزش در دسترس فرصت های یادگیری برای مردم در تمام سنین” گفت: مایا Draisin زمان SVP از پیشرفت بازاریابی است. “در یک لحظه زمانی که رهبران قوی مهم تر از همیشه ما مفتخر به همکاری با کلمبیا مدرسه کسب و کار برای کمک به مردم برای دیدار با چالش های اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر. این مقرون به صرفه و با کیفیت بالا و کلاس های کسب و کار اجازه خواهد داد که هر کسی به گسترش مجموعه مهارت های خود را بلافاصله زمانی که آنها وارد نیروی کار و یا بازگشت به آن و کمک به آنها را به ایستادگی کردن.”

“در خط مقدم نوآورانه فرصت های آموزشی با کلمبیا و زمان چیزی است Deluxe مفتخر است به عنوان بخشی از. ماموریت ما این است که به قهرمان کسب و کار بنابراین جوامع رشد. در حال حاضر کسب و کار از تمام اندازه ها در حال مبارزه هستند و بنابراین جوامع خود را پس از آن است که وقت ما را به گام رو به جلو و حمایت از فرصت های آموزشی از این قبیل” گفت: Chris Thomas ارشد درآمد افسر لوکس. “کارآفرینان و صاحبان کسب و کار در حال گرسنه برای ابزار است که کمک خواهد کرد که آنها را محور و رشد در این واقعیت جدید. “

کسب و کار تغییر راه اندازی در زمان برای یادگیریجدید آموزشی ابتکار از زمان است که به ارمغان می آورد ضروری منابع آموزشی به مخاطبان است. زمان برای یادگیری ایجاد در موفقیت زمان موجود آموزشی برندها از جمله زمان برای بچه ها, زمان لبه برای دانش آموزان مدارس متوسط و همهجانبه است که تمدید زمان روزنامه نگاری به خانه و کلاس های درس و فضاهای عمومی از طریق داستان سرایی تعاملی و پروژه های بلند پروازانه مانند ماه مارسیک پیشگامانه همهجانبه نمایشگاه که بازسازی یکی از نمادین ترین لحظات در تاریخ آمریکا مارس 1963 در واشنگتن برای شغل و آزادی است.

زمان برای یادگیری است آخرین محصول جدید در مجموعه ارائه شده از زمان است که با هدف کمک به مخاطبان بهبود زندگی خود و حرکت به بسیاری از چالش های ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس. در اوایل این هفته, زمان راه اندازی هم برای سلامت, یک ابتکار جدید برای کمک به مردم برای زندگی بهتر از طریق دسترسی به اعتماد بهداشت و سلامتی اطلاعات است.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار تغییر از کلمبیا مدرسه کسب و کار و زمان برای یادگیری بازدید time.com/columbia-gsb.

###

در مورد زمان

زمان جهانی در رسانه های تجاری است که به ترکیب مخاطبان بیش از 100 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 40 میلیون دیجیتال بازدید کننده در هر ماه و 44 میلیون و اجتماعی پیروان. اعتماد مقصد برای گزارش و بینش زمان ماموریت به داستان است که مهم ترین به رهبری مکالمات که جهان را تغییر دهید و به تعمیق درک از ایده ها و اتفاقاتی که تعریف زمان ما است. با دسترسی بی نظیر به جهانی تاثیر گذار ترین افراد بی اندازه اعتماد مصرف کنندگان در سطح جهانی و یک قدرت بی نظیر برای تشکیل, زمان, یکی از جهان ترین تشخیص, رسانه برندهای مشهور با franchises که شامل زمان 100 نفر تاثیر گذار ترین, شخص, سال, اولین, بهترین, اختراعات جهان بزرگترین اماکن و حق بیمه حوادث از جمله زمان 100 نشست و جشن, زمان 100 سلامت, اجلاس, زمان 100 بعدی و بیشتر.

در مورد مدرسه کسب و کار کلمبیا

کلمبیا مدرسه کسب و کار تنها در سطح جهانی آیوی لیگ مدرسه کسب و کار است که ارائه یک تجربه یادگیری که در آن برتری علمی مطابق با زمان واقعی قرار گرفتن در معرض پالس های کسب و کار جهانی. فکر رهبری این مدرسه استادان و اعضای هیات همراه با دستاوردهای آن برجسته فارغ التحصیلان و موقعیت در مرکز کسب و کار جهانی به این معنی است که مدرسه را به تلاش فوری و قابل اندازه گیری تاثیر بر نیروهای شکل دادن به کسب و کار هر روز. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلمبیا مدرسه کسب و کار را در مرکز کسب و کار مراجعه کنید www.gsb.columbia.edu.

در مورد لوکس شرکت

لوکس قابل اعتماد در کسب و کار فن آوری™ شرکت که در لیگ کسب و کار بنابراین جوامع رشد. راه حل های ما کمک به کسب و کار پرداخت و دریافت پرداخت می شود, سرعت بخشیدن به رشد و کار موثرتر است. برای بیش از 100 سال ما شده ایم کمک به کسب و کار موفق در تمام مراحل چرخه حیات خود از آغاز تا به بلوغ. ما بی نظیر مقیاس جهانی حمایت از حدود 4.5 میلیون کسب و کارهای کوچک بیش از 4000 موسسات مالی و صدها نفر از بزرگترین مصرف کننده مارک های منحصر به فرد موقعیت لوکس به مشتریان’ مورد اعتماد ترین شریک کسب و کار. به یاد بگیرند که چگونه ما می تواند کمک به کسب و کار خود و ما در http://www.deluxe.com, http://www.facebook.com/deluxecorp,

www.linkedin.com/company/deluxe یا www.twitter.com/deluxecorp.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>