Infinite, نوجوانی, K-pop fans نظر می رسد که punked مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا باز گشت تجمع

آیا بچه Infinite کاربران و طرفداران موسیقی پاپ کره ای, ترول رئیس جمهور ایالات متحده ؟ برای بیش از یک هفته قبل

توسط PATRIS-FUN در 2 تیر 1399

آیا بچه Infinite کاربران و طرفداران موسیقی پاپ کره ای, ترول رئیس جمهور ایالات متحده ؟

برای بیش از یک هفته قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین کمپین تجمع در سه ماه به روز شنبه در Tulsa, Okla., این تکنولوژی زرنگ و دانا گروه های مخالف رئیس جمهور بسیج به رزرو بلیط برای یک رویداد آنها تا به حال هیچ وجه قصد حضور در.

در حالی که بعید است آنها مسئول پایین مشارکت antics خود را ممکن است متورم کمپین انتظارات برای حضور در اعداد است که منجر به شنبه را ناامید کننده نشان می دهد.

کاربران رسانه های اجتماعی در سیستم عامل های مختلف از جمله محبوب ترین برنامه اشتراک گذاری ویدیو Infinite اند گفت: آنها به اتمام رایگان ثبت نام آنلاین برای این تجمع با قصد رفتن است. نیویورک تایمز گزارش داد که کره ای موسیقی پاپ نیز تشویق مردم به انجام همان.

"من 16 سال دختر و دوستان خود را در پارک سیتی یوتا صدها نفر از بلیط. شما شده اند نورد توسط امریکا," کهنه کار جمهوریخواه کمپین استراتژیست استیو اشمیت توییتی در روز شنبه. صدای جیر جیر به دست آورد بیش از 100,000 لایک و پاسخ های بسیاری از مردم که آنها می گویند و یا بچه های خود را انجام داد.

رسیده با تلفن چهار شنبه اشمیت به نام این تجمع یک "فاجعه کامل" — روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس براد Parscale توییتی که بیش از یک میلیون نفر درخواست بلیط برای این تجمع از طریق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین وب سایت.

اندرو بیتس یک سخنگو برای مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک حریف جو بایدن گفت: مردم در انتخابات نشانه ای از تضعیف حمایت رای دهندگان. "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استعفا رهبری است و آن را هیچ جای تعجب است که حامیان او باید پاسخ او را رها," او گفت:.

در بیانیه ای تهمت کمپین سرزنش "جعلی اخبار رسانه ها" برای "هشدار به مردم به دور از تجمع" بیش از COVID-19 و تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی در سراسر کشور است.

"چپ و آنلاین عضو شورای نظارت مدت انجام یک پیروزی دامان تفکر آنها به نحوی نهفته تجمع حضور و غیاب نمی دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد و یا چگونه ما تظاهرات کار" Parscale نوشت.

"خبرنگاران نوشت که gleefully در مورد Infinite و طرفداران K-pop — بدون تماس با کمپین از نظر رفتار unprofessionally و مایل بودند آمدند به جدول کلمات متقاطع."

"شما فقط لرزاند'

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز یک دموکرات در پاسخ با تمسخر به Parscale توییتر پست سرزنش رسانه ها برای دلسرد شرکت کنندگان و با استناد به رفتار بد با تظاهر کنندگان خارج است.

 
"در واقع شما فقط مسئولیت در Infinite که آب گرفتگی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین w/ fake رزرو بلیط & فریب شما را به اعتقاد به یک میلیون نفر می خواست خود را سفید supremacist باز کردن میکروفن به اندازه کافی برای بسته عرصه در طول COVID" او توییتی در روز شنبه.

"K-pop متحدان ما را ببینید و قدر سهم خود را در مبارزه برای عدالت, هم," او اضافه شده است.

در ظهر روز یکشنبه آن را ممکن است برای ثبت نام به جریان یک روکش از تولسا رویداد بعد از آن در روز از طریق تهمت وب سایت. این درخواست یک آدرس ایمیل و شماره تلفن. هیچ تایید سن در فرآیند ثبت نام هر چند سایت های مورد نیاز یک پین به تایید شماره تلفن.

روز شنبه تظاهرات سیاسی در BOK مرکز در Tulsa, Okla., شد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برای اولین بار از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

داخل 19,000-صندلی BOK مرکز در تولسا که در آن تهمت thundered که "اکثریت خاموش است که قوی تر از همیشه قبل از" تعداد زیادی از صندلی ها خالی بودند.

Tulsa آتش نشانی سخنگوی اندی کوچک گفت: شهر آتش مارشال دفتر گزارش جمعیت فقط کمتر از 6,200 در این عرصه است. اوکلاهما به گزارش موج جدید کروناویروس موارد در روز های اخیر و دولت, وزارت بهداشت هشدار داده بود کسانی که در برنامه ریزی حضور در این رویداد است که آنها در مواجه با افزایش خطر ابتلا به ویروس.

مقامات شهرستان به حال انتظار می رود جمعیت 100000 نفر یا بیشتر در مرکز شهر تولسا اما که هرگز رخ داده است. که گفت:, این تجمع که پخش شد در کابل نیز هدف رای دهندگان در میدان نبرد متحده مانند پنسیلوانیا کارولینای شمالی و فلوریدا.

اخیر هماهنگ مبارزات

کاربران رسانه های اجتماعی که به دنبال حوادث اخیر ممکن است شگفت زده می شود راه جوان مردم (و برخی از مردمی) بسیج به ترول رئيس جمهور.

آنها این کار را نه فقط در Infinite بلکه در Twitter, Instagram و حتی Facebook. طرفداران K-pop — که گسترده و هماهنگ جامعه آنلاین و برش حس شوخ طبعی — را تبدیل به یک متحد غیر منتظره به آمریکا سیاه و سفید زندگی می کند توجه به معترضان.

در هفته های اخیر آنها بوده است repurposing معمول خود سیستم عامل و هشتگهای از تقویت های مورد علاقه خود را ستاره به پشتوانه سیاه زندگی مهم جنبش است. آنها آب گرفتگی جناح راست هشتگهای مانند "سفید زندگی ماده" و پلیس با برنامه های کوتاه و ویدئو کلیپ ها و الگوهای رفتاری از خود, ستاره های K-pop.

بسیاری از اوایل رسانه های اجتماعی پیام های ترغیب مردم به ثبت نام برای بلیط به ارمغان آورد این واقعیت است که این تجمع تا به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده برای روز جمعه, ژوئن 19, که Juneteenth بزرگداشت پایان برده داری در ایالات متحده است. Tulsa محل برای تجمع بود و در سال 1921 یکی از شدید ترین سفید-در-سیاه و سفید حملات در تاریخ آمریکا است.

سازمان دیده بان | چرا بسیاری از آمریکایی ها نمی دانند 1921 تولسا مسابقه کشتار:

Damario جزایر-سیمونز یک حقوق مدنی وکیل به نمایندگی از گذشته زندگی بازمانده از قتل عام در تولسا می گوید: تاریخ سیاه "ریشه کن شده است از تاریخ ایالات متحده است.'" 7:40

اشمیت گفت: او را شگفت زده کرد. نوجوانان امروز بعد از همه بزرگ شده با گوشی های و را "کاملا" تسلط آنها, او گفت:. آنها همچنین نسل اول به از راه دور زوم کلاس و یک "خرابکارانه حس شوخ طبعی" پس از سن آمده در دنیای آنلاین ترول ها و الگوهای رفتاری اشمیت گفت. بیشتر از همه, او گفت:, "آنها آگاه از آنچه اتفاق می افتد در اطراف آنها را."

"مانند ماهی قزل آلا در رودخانه آنها مشارکت سیاسی از طریق روش ها و استفاده از زندگی خود را" اشمیت اضافه شده است.

که گفت:, ایده اصلی برای توده بلیط ترول ممکن است از یک نوجوان اما از یک آیووا ، سیاست سایت آیووا خط شروع در بر داشت که یک Infinite تصویری ارسال شده در ژوئن 11 توسط Mary Jo Laupp 51 ساله مادر بزرگ از فورت داج آیووا نشان می دهد که مردم کتاب رایگان بلیط به "وجود دارد مطمئن شوید صندلی های خالی."

"بزرگترین" اطلاعات حمل و نقل'

Laupp تصویری که همچنین می گوید بینندگان چگونه برای جلوگیری از دریافت متون از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پس از ارائه شماره تلفن خود را (به سادگی متن "توقف") تا به حال بیش از 700,000 را دوست دارد. آن را نیز ممکن است به ثبت نام برای این تجمع با استفاده از یک شماره تلفن موقت از Google Voice, به عنوان مثال.

به عنوان Parscale خود با اشاره به در ژوئن 14, صدای جیر جیر هر چند بلیط و ثبت نام نمی شد به سادگی در مورد گرفتن بدن به این تجمع است. او آن را به نام "بزرگترین اطلاعات مسافت و تجمع ثبت نام تمام وقت با 10x" — به این معنی که صدها نفر از هزاران نفر از ایمیل و شماره تلفن این کمپین در حال حاضر در اختیار خود را برای استفاده از microtargeting تبلیغات و برای رسیدن به رای دهندگان بالقوه.

مطمئن شوید که این امکان وجود دارد که بسیاری از ایمیل های جعلی هستند و دارندگان بلیط به هیچ وجه قصد رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. اما در حالی که این امکان وجود دارد که این "بد" داده ها ممکن است بی فایده و یا حتی صدمه زدن به تهمت مبارزات انتخاباتی در برخی از راه -- کارشناسان می گویند وجود دارد یکی روشن ذینفع در پایان است که Facebook.

که با توجه به پیچیده تیره راه است که در آن تهمت سیاسی, تبلیغات, ماشین, گره خورده است تا با رسانه های اجتماعی ، Facebook می خواهد اطلاعات در مورد مردم و این که آیا آن است که "خوب" یا "بد" و از آن خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش سیستم های آن است.

"مهم نیست که نشانه های بالا و یا اگر آنها را به یک تجمع نسبت ناروا داده می شود به آموزش retargeting در Facebook. FB سیستم استفاده خواهد کرد که اطلاعات در راه است که هیچ ربطی به تهمت ایم" Georgia Tech استاد ارتباطات ایان Bogost.

"ممکن است این 'جعلی' ثبت نام ظروف سرباز یا مسافر تا تهمت تیم را هدف قرار داده است ؟ شاید آن می تواند تا حدی. اما کل سیستم بسیار گسترده و غیر قابل درک ما هرگز واقعا می دانیم."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب