کنترل اقدامات برای COVID-19 همچنان در سراسر چین پس از ووهان بازگشایی

کنترل اقدامات برای COVID-19 در محل باقی می ماند در سراسر چین پس از ووهان برداشته آن مستند دیروز به عنوان وارد شده و از موارد بدون علامت در ادامه به افزایش است.

شهر ووهان شاهد بیش از 620,000 مسافران حمل و نقل عمومی در روز چهارشنبه, روز شهر 76-day مستند برداشته شد. با توجه به آن گروه حمل و نقل در پنجشنبه 346 اتوبوس و قایق خطوط هفت خط مترو به عنوان به خوبی به عنوان تاکسی از سر و خدمات به عنوان تقاضا برای حمل و نقل عمومی رسید و پس از ووهان برداشته آن خروجی محدودیت های مسافرتی.

بیش از 624,300 مسافران استفاده می شود این شهر حمل و نقل عمومی از نیمه شب تا 5 بعد از ظهر به وقت محلی روز چهارشنبه از جمله 184,000 در اتوبوس 336,300 در مترو و 104,000 گرفتن تاکسی با توجه به بخش حمل و نقل.

تعداد ورودی و خروجی مسافران نیز شاهد افزایش روز چهارشنبه به عنوان 52,000 مردم چپ ووهان با قطار هوایی و اتوبوس و 31,000 مردم وارد این شهر است.

به منظور پرداختن به این نگرانی که آیا بازگشایی ووهان منجر به تجدید حیات Zeng Guang ارشد اپیدمیولوژی چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت که COVID-19 اپیدمی در چین باقی خواهد ماند و تحت کنترل به عنوان نظارت بر توانایی تا حد زیادی بهبود یافته است.

“مهم ترین چیزی که تغییر کرده این است که نظارت توانایی. نظارت و کلیدی است. هنگامی که شما باید توانایی به نقطه وقوع به سرعت شما می توانید از آن داشته باشد,” او گفت:. “بنابراین برای چین که آیا موارد جدید وارد شده یا نه تا زمانی که ما می توانیم نظارت و شناسایی آنها را در یک مد به موقع ما باید آن را تحت کنترل است.”

ساکن می شود یک سوار از سگ خود را به همراه یک خرده فروشی های خیابانی در ووهان در روز پنج شنبه. (Ng هان Guan/آسوشیتد پرس)

چین همچنان هوشیار

روز شنبه نیز شاهد یک تیم پزشکی به رهبری چین بالا پزشکی مشاور زونگ اتباع از جنوب چین گوانگدونگ استان مناقصه وداع با بدترین آمار شهرستان پس از کادر پزشکی و مقدار کمی از هیچ تلاش در صرفه جویی در زندگی از مهم ترین بیماران در بخش مراقبت ويژه پس از آغاز ماه فوریه است.

هر چند COVID-19 شیوع در چین افزایش چشمگیر چین همچنان هوشیار و هشدار به هر دو وارد شده و از موارد بدون علامت در ادامه به افزایش است.

چین سرزمین اصلی گزارش شده 63 جدید موارد تایید شده در چهارشنبه که 61 وارد شد با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط ملی چین کمیسیون بهداشت در روز پنج شنبه.

سازمان دیده بان | چگونه برای ایمن ماندن در طول یک بیماری همه گیر:

کنترل عفونت متخصص دکتر Susy Hota شکسته شدن آنچه که ما نیاز به دانستن برای محافظت از خودمان در میان شیوع کروناویروس — از مصرف حمل و نقل عمومی به تمیز کردن در آشپزخانه است. 6:36

اقدامات سختگیرانه در شانگهای

این کمیسیون همچنین گفت که پس از مارس 1, 17 استان در سطح مناطق گزارش شده 280 جدید بدون علامت عفونت های محلی نامیده می شود و در تقویت کار, کشف, گزارش و مدیریت مطابق با دستورالعمل ها و الزامات.

علاوه بر تقویت اقدامات انجام شده در فرودگاه در سراسر چین, شرق چین, شانگهای شهرداری بین المللی کسب و کار توپی و یکی از بزرگترین بندر شهر نیز انجام شده است سخت بیماری پیشگیری و کنترل اقدامات در آن مناطق پورت برای جلوگیری از وارد موارد است.

پس از 1 مارس بیش از 500 کشتی پهلو در چند پورت در شانگهای و همانطور که از روز شنبه هیچ مشکوک یا مورد تأیید و بدون علامت در بيماران وارد شده توسط آبراه و یا پورت های یافت شده در شانگهای.

شمال شرقی شهرستان چینی Suifenhe شهر بندر, نزدیک به مرز با روسیه در استان هیلونگجیانگ دارای قفل شده است و همه آن جوامع منوط به بسته مدیریت شروع از آوریل 8 برای مقابله با افزایش تعداد وارد COVID-19 موارد است.

این بود گزارش داد که Suifenhe ثبت 84 مورد تأیید و 127 موارد بدون علامت در طول سه هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>