ببر آزمایش برای coronavirus در نیویورک باغ وحش

یک تاپیر ببر اعتقاد بر این است که قرارداد پاتوژن از یک بدون علامت باغ وحش. مقامات باغ وحش را تکذیب کرده اند وجود دارد رقابت بین انسان و حیوان, تست, در, نیویورک, سخت ترین ضربه در منطقه ما.

یک ببر در باغ وحش برانکس در نیویورک آزمایش مثبت برای رمان coronavirus این باغ وحش گفت: در روز یکشنبه.

نادیا 4 سال تاپیر ببر اعتقاد بر این است که برای اولین بار شناخته شده عفونت از یک حیوان در ایالات متحده است. مقامات فدرال باور او آلوده شده توسط یک باغ وحش است که تا به حال هنوز به نشان دادن علائم است.

با توجه به این مورد استثنایی باغ وحش, مقامات امیدوارند که آنها می توانید شکل و خارج چگونه felines قادر به قرارداد این بیماری است.

“هر نوع دانش است که ما چگونه آن را, منتقل می شود, چگونه گونه های مختلف واکنش نشان می دهند به این که دانش به نحوی در حال رفتن به ارائه بیشتر پایه منابع برای مردم گفت:” مدیر باغ وحش برانکس جیم Breheny.

ادامه مطلب: از خفاش ها به pangolins: چگونه ویروس رسیدن به ما ؟

‘هیچ رقابت برای تست’

شش دیگر گربه سانان در باغ وحش در حال آزمایش پس از نشان دادن علائم از جمله نادیا خواهر آزول دو ببر آمور و سه شیر آفریقایی.

Breheny گفت: باغ وحش دریافت کرده بود چندین سوالات به عنوان تست و این که آیا آن را ممکن است دور گرفته از انسان, تست, در شهر نیویورک, سخت ترین ضربه در منطقه ما با بیش از 3000 نفر به علت عوارض ناشی از ویروس است.

“این COVID-19 تست که twas انجام شده بر روی ما تاپیر ببر نادیا انجام شد در یک مدرسه دامپزشکی و آزمایشگاهی است که همان آزمون را به عنوان استفاده می شود برای مردم گفت:” باغ وحش برانکس رئیس دامپزشکی پل کلل.

“شما نمی توانید به ارسال انسان نمونه به آزمایشگاهی دامپزشکی و شما نمی توانید ارسال آزمایشات حیوانی به انسانی آزمایشگاه بنابراین هیچ رقابت وجود دارد برای تست بین این بسیار موقعیت های مختلف است.”

مقامات آمریکایی پیشنهاد کرده اند که اگر چه برخی از حیوانات از جمله خانواده های حیوانات خانگی ممکن است مستعد ابتلا به رمان coronavirus وجود ندارد و شواهد نشان می دهد که حیوانات می تواند عبور پاتوژن به انسان از طریق تماس با.

ls/ng (dpa AP)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>