تورینگن fallout: چگونه ضعیف است CDU?

Roderich Kiesewetter آلمان از حزب دموکرات مسیحی اذعان بر DW را در درگیری های منطقه است که حزب خود را ساخته شده اشتباهات منجر به رسوایی سیاسی که را لرزاند کشور است.

پیشرو در آلمان از حزب دموکرات مسیحی اذعان کرده که حزب او “دست کم گرفت تمام انشعابات” از رسوایی سیاسی آغاز شد که در این ماه پس از نخست وزیر جدید انتخاب شد در آلمان, خارجه تورینگن با آرای هر دو CDU و راست جایگزین برای آلمان (AfD).

“من نمی خواهم به سرزنش Thuringian آورد اما آنها ساخته شده اند همچنین برخی از اشتباهات جدی,” Roderich Kiesewetter گفت: میزبان سارا کلی.

با رای دادن با AfD محافظه کاران در تورینگن خرد سیاسی تابو در آلمان از همکاری با راست و سرپیچی از دستورات رهبری حزب در برلین شده اند که مجموعه ای مرده در برابر هر کار با AfD.

این منجر به استعفای رئیس CDU, Annegret Kramp-Karrenbauer که تا آن زمان بود و محتمل ترین جانشین صدراعظم آلمان ،

Münchner Sicherheitskonferenz AKK Annegret Kramp-Karrenbauer (picture-alliance/dpa/S. Hoppe)

Annegret Kramp-Karrenbauer گفت: او را به عنوان رهبر CDU و نمی خواهد این حزب نامزد برای ریاست.

Kiesewetter گفت Kramp-Karrenbauer تا به حال ساخته شده “برخی از انتخاب های بد” بدون توضیح هر بیشتر, اما او را رد کرده و بد انتخاب کنید به جای مرکل.

او همچنین در ستایش Kramp-Karrenbauer کار گفت: او تا به حال به دست آورد “چیزی است که تقریبا فراموش شده” یعنی آشتی از CDU با خواهر, پارتی, باواریا CSU.

هر دو طرف شده بود به تلخی تقسیم به خصوص به عنوان یک نتیجه از سیاست پناهنده بحران است.

ادامه مطلب: چرا همه در آلمان صحبت کردن در مورد تورینگن و AfD?

‘یک حزب فاشیستی ریشه’

Kiesewetter نیز بسیار مهم از AfD که دارای یک حضور قوی در ایالت تورینگن در کشور و اصلی ترین حزب مخالف در پارلمان فدرال آلمان.

“این AfD رفتار است مانند نرمال رقیب,” او گفت: میزبان سارا کلی. “آنها مانند رفتار یک اسپویلر.”

Kiesewetter اضافه شده که “AfD یک حزب فاشیستی ریشه اما ما نباید سرزنش رای دهندگان است.”

و تصریح کرد این حزب CDU سرود که آن را نه می توانید همکاری با “سران یک حزب که بسیار جناح راست.”

او گفت: CDU باید باقی می ماند در مرکز این طیف سیاسی و تغییر جهت دادن به سمت راست در رویکرد خود را به دست آوردن مجدد رای دهندگان را انتخاب کرده اند که دیگر احزاب است.

دست آورد تا به حمایت از دست رفته در سال های اخیر و در حال حاضر رای گیری در حدود 27 درصد در سراسر کشور. در آخرین انتخابات فدرال در سال 2017, آن را کردم 32.9 درصد آرا در حالی که در سال 2013 رسیده است 41.5 درصد است.

ادامه مطلب: می تواند آنجلا مرکل CDU را به نوبه خود به سمت راست ؟

‘بیش از حد در اواخر’

Bundeswehr in Jordanien | Deutsches Tornado-Jet am Luftwaffenstützpunkt Al-Asrak (picture-alliance/dpa/M. Kappeler)

آلمان نظامی مورد انتقاد قرار گرفته بودن underequipped و understaffed.

این بحران سیاسی در آلمان نیز شک و تردید در این کشور توانایی بازی در یک نقش برجسته بین المللی است.

ما مثلا اغلب با انتقاد آلمان برای صرف نیست به اندازه کافی در دفاع و برلین است که هنوز هم به دور از انجام تعهد توسط ناتو برای صرف 2 درصد از تولید ناخالص داخلی در دفاع توسط 2024.

Roderich Kiesewetter که عمدتا شناخته شده در آلمان به عنوان یک امور خارجه و دفاع, سیاستمدار, گفت, کلی, که دولت را متعهد به صرف 1.5 درصد از تولید ناخالص داخلی تا سال 2025 خواهد شد و به آرزوی دیدار با 2 درصد هدف 2031.

“من می دانم که به عنوان یک عضو ساده از مجلس این است که بیش از حد دیر شده اما ما همچنین نیروهای مسلح بود که قادر به جذب هر بیشتر پول به دلیل تمام این تغییرات که مورد نیاز هستند,” او گفت:.

ارتش آلمان بوده و تحت انتقاد برای بودن “underequipped ، understaffed و بیش از حد بوروکراتیک” به عنوان یک مجلس گزارش داد.

Kiesewetter اذعان کرد که “وضعیت داخلی” نیروهای مسلح “واقعا وحشتناک” اما او همچنین تاکید کرد که آلمان “به طور کامل به تمام معیار” با توجه به تعهد خود در بالکان و افغانستان و آفریقا و یا کشورهای بالتیک.

او افزود که بسیاری به دست آمده است و نیروهای مسلح در “بسیار خوب” مسیر.

‘آمریکایی ها باید آرام’

Infografik Karte Nord Stream 2 EN

یکی دیگر از ستیز سیاست خارجی موضوع برای آلمان است Nord Stream 2 خط لوله که اجرای مستقیم از طریق دریای بالتیک و تحویل گاز طبیعی روسیه به آلمان است.

ایالات متحده به طور خاص هشدار داده است که آلمان می تواند تبدیل به وابسته به روسیه در ماه دسامبر تصویب شد در واشنگتن تصویب تحریم ها علیه شرکت ها و دولت ها کار بر روی این خط لوله است.

“اول از همه آمریکایی ها باید آرام گفت:” Kiesewetter که اضافه شده که ما واردات “میلیون ها بشکه از نفت روسیه” و باید “نگاهی به طرف دیگر.”

این CDU سیاستمدار اضافه کرد که آلمان “واقعا نیاز به” جریان نورد 2 زیرا در غیر این صورت این کشور نمی خواهد بود قادر به برآوردن آن انرژی خود خواسته است.

ادامه مطلب: نامشخص آینده Nord Stream 2 روسیه بحث برانگیز خط لوله گاز

این کشور را رد کرد

سارا کلی و سپس فشرده Kiesewetter برای پاسخ به چه کسی باید رهبری آلمان در آینده به ویژه با توجه به تمام این محلی و بین المللی چالش های.

در چند روز گذشته برخی از نام آورده شده است به جلو به عنوان جانشینان احتمالی به Kramp-Karrenbauer به عنوان رئیس CDU از جمله نوربرت Röttgen رئیس مجلس کمیته امور خارجی وزیر بهداشت ینس Spahn, دیرینه مرکل منتقد فریدریش مقرر و آرمین Laschet دولت نخست وزیر ایالت نوردراین-وستفالن.

اما Kiesewetter حاضر به گفتن نیست که مورد نظر خود را نامزد خواهد بود به سادگی بیان کرد که “این خواهد بود که یک شهروند آلمانی” و “کسی از CDU.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>