به سلامتی سه برای اولین بار در جهان trillionaire

مارس 15 سال 2020 به عنوان هر مشروع سرمایه گذاری هشدار داد: "عملکرد گذشته است و هیچ تضمینی برای آینده نتایج

توسط PATRIS-FUN در 26 اردیبهشت 1399

به عنوان هر مشروع سرمایه گذاری هشدار داد: "عملکرد گذشته است و هیچ تضمینی برای آینده نتایج." اما اگر مالی گذشته را به نحوی با دقت پیش بینی آینده مالی این امر می تواند بسیار جذاب برای جف بزوس. آمازون موسس و مدیر عامل شرکت در حال حاضر به ارزش نزدیک به 150 میلیارد دلار حتی پس از پرداخت $38 میلیارد طلاق حل و فصل 2019. و اگر سهام از خرده فروش آنلاین فقط نگه داشتن در انجام آنچه آنها انجام داده ایم بیش از پنج سال گذشته — این سهام در حال حاضر عمدتا بازگشت از کوتاهی همه گیر غوطه — بزوس 11 درصد سهام خواهد او را trillionaire توسط مدتی در 2026.

به وضوح این است که پیچیده محاسبه است. این فقط سحر و جادو عملی از ترکیبات مورد علاقه. اما آن را به مقدار زیادی به اندازه کافی خوب برای رسانه های اجتماعی است که اجرا وحشی با یک کلیک-طعمه آزادی مطبوعات شامل است که هوا از "کسب و کار کوچک مشاوره پلت فرم" Comparisun.

نشانه های پوپولیستی خشم به خصوص در سمت چپ. "در حالی که جف بزوس در مسیر تبدیل شدن به اولین بار در جهان trillionaire در وسط یک بیماری همه گیر آمازون در حال پایان یافتن است پرداخت اضافه کاری برای انبار و تحویل کارگران در خط مقدم. این غیر اخلاقی ایم" الیزابت وارن سناتور..

در حال حاضر کلمه "trillionaire" که بسیاری از ارزش شوک. نه تنها وجود دارد بوده است هرگز قبل از, شده است وجود دارد هرگز یک فرد با هر نقطه در نزدیکی که خیلی ثروت انباشته شده در تمام مدرنیته بدون توجه به چگونه شما کمانچه با اعداد. فعلی دارنده رکورد ممکن است طلاکاری شده سن oil tycoon جان دی راکفلر با برآورد ثروت معادل بیش از 300 میلیارد دلار امروز بر اساس یک مقایسه از ثروت خود را به اندازه اقتصاد آمریکا در آن زمان.

آن را حتی سخت برای پیدا کردن شخصیت های داستانی به ارزش یک تریلیون دلار است. مجله فوربس مورد استفاده قرار گیرد به انتشار سالانه آن "داستانی 15" لیست تظاهر فوق العاده غنی مردم است. یا موجودات حداقل. جدید ترین انتخابی بود که در سال 2013 زمانی که ادم خسیس و لئیم McDuck در زمان نقطه بالا با برآورد ثروت از 65 میلیارد دلار ، این مبلغ توسط راه خواهد جای طلا-سکه جمع آوری پرندگان آبزی در صرف هفتم در زمان میلیاردرهای بلومبرگ شاخص فقط پشت سابق رئیس مایکروسافت استیو بالمر و فقط پیش از Google co-founder لری پیج.

اگر فوربس هنوز هم منتشر شده که لیست آن را به خوبی ممکن است رهبری داستانی trillionaire بانوی Trieu. او ویتنام متولد بنیانگذار تکنولوژی کنگلومرا Trieu صنایع در HBO ابرقهرمان سریال نگهبانان. متاسفانه اگر چه واقعا افسانه ای کارآفرین و خالق با یابم puckish جذابیت بانو Trieu شد و در پایان قهرمان نیست.

و شاید همان پاشنه نوبه خود می تواند سرنوشت یک trillionaire جف بزوس. آبی اش مبدا پروازهای فضایی شرکت کند و به نظر می رسد به ارائه مقدار زیادی از فرصت ها برای supervillain فساد است. سپس دوباره مقدار زیادی از مردمی در حال حاضر فکر می کنم او یک baddie یا به این دلیل خود را انبار کارگران نیست اتحادیه و یا به دلیل خبرنگاران در بزوس متعلق به واشنگتن پست بپرسید سوالات سخت از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

بیشتر این ضد بزوس جمعیت ندارد چون او واقعا غنی و آنها فکر می کنم هیچ کس نباید واقعا غنی است. اگر شما فکر می کنم هر میلیاردر یک "سیاست شکست" مانند برخی از سمت چپ انجام دهید و سپس یک trillionaire خواهد بود هزار بار بدتر از یک شکست.

اما میلیاردرهای خوب هستند در واقع و غیره خواهد بود trillionaires اگر آنها به آن رفیع سطح بزوس راه: هوشمندانه استفاده گسترده تکنولوژیکی سرمایه گذاری به تاریخی راهکار آمریکا خرده فروشی و ایجاد بلند مدت فوق العاده ای ارزش برای مشتریان و همچنین برای خودش. اما بیشتر برای مشتریان. این که چگونه آن را معمولا کار می کند. به عنوان اقتصاددان و برنده جایزه نوبل ویلیام Nordhaus به این نتیجه رسیدند در سال 2004 مقاله بسیاری از مزایای نوآوری تقریبا 98 درصد گذشت بر روی مصرف کنندگان به جای اسیر توسط نوآوران خود را. و بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر با تکیه بر آمازون برای محصولات ضروری در دوران ملی ما قرنطینه را به خوبی ممکن است به توافق برسند.

علاوه بر این, یک جهان که در آن آمازون سهام همچنان رو به افزایش است که احتمالا یکی که در نهایت کنترل کردم از coronavirus بیماری همه گیر. اگر چه سهام را در پشت صحنه از آنها در ماه مارس پایین است که تنها به این دلیل که سرمایه گذاران به نظر می رسد به این نتیجه رسیده اند که شیوع خواهد بود بهتر از این یکی در سرایت. در واقع در یک نقطه به نظر می رسید مانند آنها قیمت گذاری در زامبی آخرالزمان از من افسانه هستم.

البته هیچ تضمینی وجود ندارد آمازون ارزش و در نتیجه بزوس ثروت — طلوع خواهد کرد و به سرعت در آینده به عنوان در گذشته است. به عنوان شرکت های بزرگتر, بزرگتر, رشد آنها تمایل دارد در برخی از نقطه به رشد بیشتر می دانند. گرسنه رقبا به طور معمول افزایش و رسیدن به آنها را. حتی اگر آمازون فروش در حال افزایش سریع طول این همه گیر فروش در برخی از تجارت الکترونیکی و خرده فروشان آنلاین در حال افزایش است و حتی سریع تر.

اما اگر نه بزوس پس از آن شخص دیگری خواهد شد در نهایت یک trillionaire. شاید گوگل بچه ها شاید مارک زوکربرگ شاید برخی از بیوتکنولوژی کارآفرین که در حال حاضر تنها دارای یک ایده بزرگ است و به دنبال پول نقد به صندوق آن است. غنی رشد اقتصاد در فن آوری مرزی تمایل به تولید تعداد زیادی از افراد ثروتمند که هر کس دیگری بهتر است بیش از حد. که راه آن را همیشه در امریکا است. مطمئن شوید که عملکرد گذشته است و هیچ تضمینی برای آینده نتایج, اما در این مورد این است که چگونه شما احتمالا باید شرط می بندم.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن