هزاران نفر از مهاجران توده در مرز بیشتر فرار سوریه

سازمان ملل متحد روز یکشنبه گفت که حداقل از 13000 نفر فراوان در ترکیه مرز مشترک با یونان پس از ترکیه رسما اعلام کرد مرزهای غربی آن بودند باز به مهاجران و پناهندگان به امید سر به اتحادیه اروپا است.

تصمیم ترکیه برای باز کردن مرز با یونان آمد در میان یک تنش نظامی در سوریه و شمال غربی که منجر به رشد مستقیم درگیری بین ترکیه و سوریه نیروهای.

در سوریه آمده است: دولت بسته شدن حریم هوایی خود را برای هر پرواز یا هواپیماهای بدون سرنشین در سراسر این کشور در شمال غربی منطقه است. آن گفت: هر هواپیما که نفوذ سوریه حریم هوایی برخورد خواهد شد به عنوان دشمن و شلیک.

وی پس از دو روز از حملات هواپیماهای بدون سرنشین در استان ادلب است که فعالان سوریه گفت: باعث تلفات سنگین به نیروهای حکومت سوریه. این درگیری اضافه شده به افزایش تنش بین ترکیه و روسیه که از حمایت طرف مخالف از جنگ داخلی سوریه.

“هر جت که ما را نقض حریم هوایی برخورد خواهد شد به عنوان یک دشمن هدف است که باید به ضرب گلوله و مانع از دستیابی به اهداف خود” ارتش سوریه در بیانیه ای گفت:. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا این بیانیه با اشاره به دوستانه روسیه جت در علاوه بر این به ترکی هواپیما.

این مبارزه سنگین در شمال غربی سوریه نیز باعث یک فاجعه انسانی و بزرگترین موج جابه جایی در نه سال جنگ داخلی سوریه.

اعضای خانواده و دوستان از ترکیه سرباز Emin Yildirim که کشته شد در یک حمله هوایی در استان ادلب سوریه ، 27, غمگین در طول مراسم تشییع جنازه او در روز شنبه در استان ختای ترکیه. ترکیه اعلام کرد که مرز باز گیتس برای مدت 72 ساعت اجازه می دهد تا پناهندگان برای عبور به کشورهای اروپایی پس از 33 سرباز ترک کشته شدند در سوریه حمله هوایی در استان ادلب سوریه ، 27. (McGrath, Chris/گتی ایماژ)

آنکارا نگران است آن را ممکن است تحت تمدید فشار بین المللی برای باز کردن آن در حال حاضر مهر و موم شده در مرز با سوریه و ارائه پناه به صدها هزار نفر بیشتر شهروندان سوری. ترکیه در حال حاضر میزبان 3.6 میلیون پناهجوی سوری است.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان تصمیم به باز کردن خود را در مرزهای کشور با اروپا ساخته شده خوب در طولانی مدت تهدید به اجازه پناهندگان به این قاره است. او اعلام مشخص چشمگیر خروج از سیاست های فعلی و یک تلاش آشکار برای فشار اروپا به ارائه ترکیه حمایت بیشتر در برخورد با عواقب جنگ سوریه به جنوب آن.

سازمان ملل متحد و سازمان بین المللی مهاجرت روز یکشنبه گفت که شب قبل آن کارکنان مشغول به کار در طول ترکی-یونانی مرز زمینی “تا به حال مشاهده شده حداقل 13000 نفر جمع آوری شده در مراسم رسمی عبور از مرز نقاط در Pazarkule و کشان و متعدد رسمی گذرگاه های مرزی در گروه از بین چند ده و بیش از 3000.”

مقامات یونانی شلیک گاز اشک آور و نارنجک از طریق پنج شنبه برای جلوگیری از تلاش های مکرر با جمعیت بیش از 4000 نفر فراوان در عبور از مرز در Kastanies برای عبور و مبارزه یک موش و گربه بازی با گروه های برش سوراخ در یک حصار مرزی در امتداد مرز به خزیدن را از طریق.

ترکیه و وزیر کشور Suleman Soylu توییتی که 76,385 پناهندگان ترک کرده بود از طریق ترکیه ادیرنه, این استان هم مرز با یونان و بلغارستان که از صبح روز یکشنبه. اما هیچ مدرکی برای حمایت از ادعای خود را. یونان بسته آن مرز وجود دارد و چند ده دستگیری از افرادی که موفق به عبور از طریق مرز یونانی مقامات گفته اند.

یونانی معاون وزیر دفاع Alkiviadis Stefanis گفت: محلی پخش Skai وجود دارد در اطراف 9,600 تلاش برای غیر قانونی عبور یونان از مرز در طول شب شنبه به یکشنبه. Stefanis گفت: تمام شد با موفقیت خنثی شد. قبلا چند ده مهاجران به حال موفق به آن را از طریق.

مهاجران کمک به یکدیگر پس از تلاش برای ورود به یونان از یک محل در نزدیکی ادیرنه ترکیه با عبور از Maritsa رودخانه در روز یکشنبه. (Ozan کوز/خبرگزاری گتی ایماژ)

مقامات یونانی گفت: آنها دستگیر 66 مهاجران جمعه, 17 از آنها محکوم به 3.5 سال زندان برای ورود به کشور غیر قانونی است. تمام افغانها آنها اولین مهاجران محکوم برای ورود غیر قانونی پس از 2014. روز شنبه, یونان بازداشت یکی دیگر از 70 نفر که در تلاش برای عبور از مرز زمین به طور غیر قانونی.

Stavros Zamalides رئيس جمهور از جامعه محلی در Kastanies گفت: سربازان ترکیه به طور فعال کمک به مردم صلیب یونانی مرز مخفیانه.

سربازان برش سیم برای مهاجران

“سرباز ترک با برش در دست آنها برش سیم حصار منجر به مهاجران غیر قانونی” به عبور از مرز ، “تلاش داشت مانع از مداخله از خود ما گشت که اتفاق افتاده است به عبور از آن منطقه در حال گشت زنی در زمان و آن را تعمیر آسیب در حصار,” او اضافه شده است.

بیست ساله افغان Ayamuddin عظیمی ساخته شده آن را به یونانی مرز روستای Nea Vyssa همراه با یک هموطن. او گفت: ترکیه باز کرده بود آن مرز “برای نجات پناهندگان” اما هنگامی که آنها را به مرز آنها یافت یونانی طرف بسته شده است.

پناهندگان و مهاجران حمل قایق بادی آنها به عنوان تلاش برای ورود به یونان از ترکیه با عبور از Evros رودخانه در روز شنبه در ادرنه, ترکیه. (Osman Orsal/گتی ایماژ)

او با عبور مخفیانه, او گفت:. “چه می توانم انجام دهم ؟ ما باید چیزی برای انجام. این زندگی ما است.”

دیگران بودند ساخت کوتاه اما اغلب خطرناک دریا عبور از سواحل ترکیه به جزایر یونان. حداقل سه dinghies حامل مهاجران وارد یونانی جزیره لزبوس صبح روز یکشنبه.

در موازات این مبارزه سنگین در شمال غرب سوریه تحت فشار قرار دادند تا حدود 950,000 آواره سوریه غیر نظامیان به فرار به سمت مرز با ترکیه است.

ترکیه قوی حامی شورشیان در سوریه را در استان ادلب. اما حضور هزاران نفر از نیروهای ترکیه وجود دارد انجام می شود کمی برای جلوگیری از رئیس جمهور سوریه بشار اسد را بی امان کمپین برای به دست گرفتن آخرین شورشی سرزمین.

ده ها تن از سربازان ترکیه کشته شده اند توسط روسیه و حمایت نیروهای دولتی سوریه در اطراف ادلب در روزهای اخیر.

اردوغان هشدار داده است که “قریب الوقوع” عملیات علیه نیروهای اسد مگر اینکه آنها عقب نشینی از خطوط در سوریه تا پایان ماه فوریه.

ترکیه هواپیماهای بدون سرنشین اعتصاب اهداف در ادلب

همانطور که مهلت گذشت شنبه شب ترکیه هواپیماهای بدون سرنشین بمباران کردند دولت سوریه را در استان ادلب و ترکیه-حمایت شورشیان پوسته ارتش سوریه مواضع. مبارزه خروشان در نزدیکی شهر استراتژیک Saraqeb به عنوان نیروهای دولت به دنبال به آن را به عقب از شورشیان مخالف و دولت سوریه-رسانه ها گفت. شهر نهفته است که در دمشق-حلب بزرگراه دست تغییر کرده و چندین بار در ماه گذشته است.

ترکیه دهکدهای از دست داد 54 سربازان در ادلب در این ماه از جمله 33 کشته در یک حمله هوایی در روز پنج شنبه و در حال حاضر احساس نیاز به شدت پاسخ می دهد. مذاکرات میان ترکیه و روسیه قدرت اصلی کارگزاران در سوریه تا کنون موفق به خنثی کردن تنش است.

در روز شنبه اردوغان گفت: ترکیه دیگر نمی خواهد در راه ایستاده از پناهندگان و مهاجران در حال حاضر در کشور که امید به سر به اروپا است.

“ما نمی خواهد نزدیک دروازه به پناهندگان” او گفت:. “اتحادیه اروپا به نگه داشتن وعده های خود را. ما موظف به جستجو و خوراک بسیاری از پناهندگان است.”

در زیر 6 میلیارد یورو معامله در سال 2016 ترکیه توافق کردند که به ساقه جزر و مد از پناهندگان به اروپا در ازای کمک های مالی پس از بیش از یک میلیون نفر وارد اروپا در سال 2015. این متهم پس از اتحادیه اروپا از عدم به افتخار این توافقنامه است. اردوغان بارها تهدید به “باز کردن دروازه” و اجازه می دهد تا پناهندگان و مهاجران به اروپا مگر اینکه بیشتر حمایت بین المللی ارائه شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>