هزاران خط تا برای آخرین فرصت برای ادای احترام به جورج فلوید در هوستون ملاقات

آخرین فرصت برای خداحافظی به جورج فلوید به خود جلب کرد هزاران نفر از عزاداران دوشنبه به یک کلیسا در زادگاه خود در هوستون به عنوان مرگ او دو هفته پیش در ادامه به استوک تظاهرات در آمریکا و فراتر از آن بیش نژادی و بی عدالتی است.

در بازتابی از وزن لحظه ای و خدمات و جلب خانواده ها از قربانیان دیگر مشخصات بالا قتل که نام تبدیل شده اند خشکیده در این کشور گفتگو بر سر نژاد — در میان آنها اریک گارنر و مایکل براون Ahmaud Arbery و Trayvon Martin.

“این فقط لطمه می زند” گفت: Philonise فلوید Floyd برادر گریه او به عنوان علامت برخی از نام خود را در خارج چشمه ستایش کلیسا. “ما عدالت است. ما آن را دریافت کنید. ما نمی خواهد اجازه دهید این درب نزدیک است.”

در سوزاننده تگزاس گرما عزاداران با پوشیدن تی شرت با فلوید تصویر یا عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” — عبارت او گفت: بارها و بارها در حالی که به پایین دوخته توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس — منتظر ساعت برای دیدن بدن او لباس پوشیدن و در کت و شلوار قهوه ای در یک کفش طلا-رنگ تابوت. یک مرد در خط غش در حالی که دیگران انتظار خواند به من تکیه کن.

برخی می دانستند فلوید از نزدیک پروژه های مسکن که در آن او بزرگ شده. دیگران سفر برای ساعت ها و یا سوار از کشورهای دیگر. کسانی که نمی توانستم آن را ایجاد خود را تجلیل و قدردانی: در لس آنجلس یک مراسم تشییع جنازه به سبک صفوف خودرو inched از طریق مرکز شهر به عنوان مشاهده آغاز شد در هوستون. در تنسی ساکنان ممفیس برگزار شد یک لحظه سکوت.

یک مرد با پوشیدن یک تی شرت با یک تصویر از جورج فلوید به عنوان یک یاتس دبیرستان بسکتبال بازیکن واکنش نشان می دهد به عنوان او views فلوید را تابوت در طول یک ملاقات در روز دوشنبه در چشمه ستایش کلیسا در هوستون. (Godofredo A. وسقوز/هوستون کرونیکل از طریق آسوشیتد پرس, استخر)

Onc برنت نزدیک فلوید را در تابوت پوشیده, در خانه, جین, ماسک صورت ناخوانا با “8:46” — طول زمان دادستان ها می گویند فلوید بود که سیاه دوخته بود به زمین تحت یک افسر زانو قبل از او درگذشت.

“همه مردم سیاه و سفید مجرم نیستند. همه مردم سفید نیست نژادپرستان. تمام پلیس ها بد نیست. و جهل می آید در همه رنگ. این چیزی است که من فکر کردن در مورد زمانی که من مشاهده بدن” برنت 66 گفت.

عزاداران بودند نیاز به پوشیدن ماسک بیش از ترس از coronavirus ایستاده بود و شش فوت از هم جدا به عنوان آنها متوقف شد به طور خلاصه برای مشاهده تابوت.

مهمانان راه رفتن در گرما به ملاقات در هوستون در روز دوشنبه. (اریک گی/آسوشیتد پرس)

“با این اتفاق می افتد به آن را برای ایجاد یک تفاوت در جهان” گفت: Pam رابینسون که با فلوید در هوستون و دست از بطری آب به عزاداران در خارج از انتظار.

Comill آدامز گفت: او سوار بیش از هفت ساعت از شهر اوکلاهما با خانواده اش از جمله دو کودک در سنین هشت و 10. آنها عینک تطبیق سیاه و سفید تی شرت با “من نمی توانم نفس بکشم” در پشت پیراهن او ساخته شده به طور خاص برای یادبود.

مهمانان می رسند عمومی ملاقات برخی پس از سفر برای ساعت. (اریک گی/آسوشیتد پرس)

“ما تا به حال مشاهده شده است تظاهرات در تلویزیون. ما شده ایم در خانه احساس خشم. در آن زمان ما به ارمغان آورد به اشک,” آدامز گفت. “واقعیت این یکی باعث تغییر, ما تا به حال آمده بود بخشی از.”

فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت. مرگ او که اطرافیان ثبت الهام گرفته از اعتراضات بین المللی و کشیده جدید توجه به درمان سیاه آمریکایی ها توسط پلیس و ایالات متحده در سیستم عدالت کیفری.

دو هفته پس از فلوید مرگ تاثیر مرگ او ادامه داد: به طنین هر دو در خانه و خارج از کشور.

در پاریس فرانسه را بالا مقام امنیتی گفت: پلیس دیگر نمی خواهد انجام chokeholds که متهم شده است که چند مورد از خفگی و آمده اند تحت تجدید انتقاد فلوید پس از مرگ است.

و در واشنگتن دموکرات ها در کنگره اصلاحات پیشنهادی به پلیس نظارت و مراحل یک برنامه به طور بالقوه گسترده قانونی در واکنش به تظاهرات توده محکوم به مرگ آمریکایی های سیاه و سفید در دست اجرای قانون است.

بایدن در دیدار فلوید خانواده

قبل از فلوید را در تابوت کارگران در خارج از کلیسا مونتاژ زیادی آرایش گل با رز سفید در یک طرف به شکل قلب و با حروف “پل” برای سیاه و سفید زندگی می کند و ماده آفریده شده از گل رز آبی و قرار داده شده در بالا از قلب است. از طرف دیگر گل های ساخته شده از گل رز قرمز و به نظر می رسد در شکل مطرح مشت.

سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن در دیدار با خانواده جورج فلوید قبل از ملاقات آغاز شد. بایدن دموکرات نامزد برای ریاست جمهوری نیز انتظار می رود به ارائه یک پیام ویدئویی برای Floyd مراسم تشییع جنازه خدمات.

جمهوری خواه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در میان اولین برای مشاهده تابوت و همچنین برنامه ریزی برای دیدار خصوصی با خانواده بعد. او عینک یک گلابتون طلا و کراوات زرشکی رنگ فلوید را هوستون دبیرستان.

“جورج فلوید است که رفتن به تغییر قوس آینده ایالات متحده است. جورج فلوید است درگذشت بیهوده است. او در زندگی خواهد بود زندگی میراث در مورد راه که آمریکا و تگزاس در پاسخ به این تراژدی” ابوت گفت.

چوین در دادگاه

اکثریت مینیاپولیس شورای شهر قول داده است برای از بین بردن این شهر 800-عضو آژانس پلیس و جایگزین کردن آن با یک مدل جدید از امنیت عمومی.

روز دوشنبه یک قاضی روز دوشنبه در مجموعه 1 میلیون دلار آمریکا وثیقه برای مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل درجه دوم در Floyd مرگ است.

درک چوین, 44 گفت: تقریبا هیچ چیز در طول 11 دقیقه شنوایی است که در آن او به نظر می رسد در تلویزیون مدار بسته از دولت حداکثر امنیت زندان در Oak Park Heights.

در واشنگتن در مجلس نمایندگان و سنا دموکرات برگزار شد یک دقیقه سکوت در کنگره به رهایی سالن قبل از پیشنهاد تغییرات قانونی در پلیس نظارت خواندن نام جورج فلوید و دیگران کشته شده توسط پلیس. آنها kneeled برای هشت دقیقه و 46 ثانیه — طول زمان دادستان ها می گویند فلوید دوخته بود تحت چوین زانو قبل از او درگذشت.

عدالت در پلیس قانون را محدود کردن حمایت های حقوقی برای پلیس ایجاد یک پایگاه داده ملی از بیش از حد نیروی موارد و ممنوعیت پلیس chokeholds در میان دیگر تغییرات با توجه به یک پیش نویس اولیه.

هوستون رئیس پلیس هنر اکودو توقف در تابوت. (David J. فیلیپ استخر/آسوشیتد پرس)

فلوید مراسم تشییع جنازه خواهد بود روز شنبه پس از دفن در هوستون یادبود باغ گورستان در حومه پرلند که در آن او خواهد شد به استراحت در کنار مادرش Larcenia فلوید.

شهرستانها تحمیل حکومت به عنوان چندین تظاهرات بیش از یک هفته پیش خدشه دار شد اسپاسم آتش سوزی ضرب و جرح و سر و صدا-و-گرفتن حملات در کسب و کار. بیش از 10 ، 000 نفر دستگیر شده اند در سراسر کشور پس از اعتراضات آغاز شد با توجه به گزارش های ردیابی شده توسط آسوشیتد پرس. ویدئوها ظاهر شده اند از ماموران ضد شورش با استفاده از گاز اشک آور و یا نیروی فیزیکی علیه اعتراضات مسالمت آمیز.

اما ایالات متحده تظاهرات در روزهای اخیر شده است به شدت مسالمت آمیز و بیش از آخر هفته چندین ادارات پلیس به نظر می رسد به ترک استفاده از تاکتیک های تهاجمی.

مردم نشان می دهد به عنوان مهمان وارد در این ملاقات است. (اریک گی/آسوشیتد پرس)

چند شهرستانها نیز برداشته حکومت از جمله شیکاگو و نیویورک که در آن فرماندار خواست معترضان برای آزمایش برای coronavirus و با احتیاط ادامه دهید تا زمانی که آنها تا به حال. رهبران در سراسر کشور ابراز نگرانی کرده اند که تظاهرات می تواند منجر به افزایش coronavirus موارد است.

فلوید مطرح شد در هوستون سوم بخش بود و به خوبی شناخته شده سابق دبیرستان بازیکن فوتبال که در مترو با افسانه های محلی DJ پیچ. او به مینیاپولیس چند سال پیش به دنبال کار و یک شروع تازه است. صورت خود را در حال حاضر به نظر می رسد در یک نقاشی دیواری در محله های قدیمی و نام او شعار می دادند و دهها هزار نفر در هفته گذشته در یک تظاهرات و راهپیمایی در مرکز شهر هوستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر