این کشور کوچک دارای صفر Coronavirus موارد است. پس از یک گردباد ویرانگر آن امتناع از کمک های خارجی کارگران به نگه داشتن آن است که راه

تیاو coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر رسیده 185 کشور و آلوده بیش از 2 میلیون نفر است. اما امان از افغانستان تا کنون. کوچک جزیره اقیانوس آرام کشور است که یکی از مکان های بسیار کمی بر روی زمین بدون تایید موارد COVID-19.

طوفان هارولد اما دریغ نمی آن. رده 5 طوفان یکی از قوی ترین تا کنون ثبت شده در جنوب شرقی اقیانوس آرام باعث آسیب فاجعه بار زمانی که آن را زده مارس 6. حدود 160,000 از کشور 300,000 ساکنان نهفته بودند به گفته آکسفام. سازمان ملل تخمین می زند که در برخی از مکان های 80-90 ٪ از جمعیت ممکن است از دست داده اند خانه های

در حال حاضر جدا شده وانواتو است که ساخته شده از برخی از 80 سلیمان کشش در سراسر 800 مایل از جنوب اقیانوس آرام می یابد و آن پاسخ به یک فاجعه مانع تلاش خود را برای جلوگیری کند.

برای جلوگیری از coronavirus از آورده بودن به وانواتو مقامات را ممنوع اعلام کرد کمک های خارجی کارگران از ورود به این کشور کمک کند. “این یک داخلی اجرا پاسخ. ما نیاز به کار با هم” ملی این کشور فاجعه مدیریت (NDMO) گفت: در آن Facebook صفحه.

کشورهای خارجی از جمله استرالیا و نیوزیلند و چین در حال پرواز در کمک اما هر گونه لوازم که وارد هستند که قرنطینه به مدت سه روز و ضد عفونی برای اطمینان از وجود طولانی coronavirus.

مخرب طوفان در وانواتو همراه با یک رشته از گردباد لرزاند که در جنوب ایالات متحده بیش از آخر هفته عید پاک ارائه یک برنامه یادآوری است که بلایای طبیعی را نمی خواهد صبر کنید برای COVID-19 به آباته. و حتی اگر چند کشور شده اند قادر به نگه داشتن coronavirus را به طور کامل وضعیت وانواتو را فراهم می کند یک گریم مثال چقدر بیشتر مشکل امداد رسانی است که در طول همه گیر به مقامات دست و پنجه نرم کردن با چگونه به پاسخ به یک فاجعه طبیعی بدون افشای شهروندان به این ویروس مرگبار است.

“این یک فاجعه پیچیده شده در یک فاجعه در داخل یک فاجعه می گوید:” شلدون Yett یونیسف و نماینده کشورهای جزیره ای اقیانوس آرام.

نگه داشتن coronavirus را می سازد آن را سخت تر به اجازه کمک در

در ماه مارس مقامات در وانواتو در تصویب اقدامات سختگیرانه برای حفظ coronavirus از ورود و گسترش در کشور است. تمام مرزها و فرودگاه ها بسته شد و این مجمع الجزایر ممنوع سفر بین جزایر آن. حکومت تحمیل شده بود در کسب و کار و حمل و نقل عمومی و تجمع بیش از 5 نفر ممنوع شد.

“وانواتو خوش شانس است که آن را به یک مجمع الجزایر جزایر و نسبتا جدا شده به طوری که آنها می تواند تعطیل مرزهای خود را از اکثریت قریب به اتفاق بازدید کنندگان کاملا موثر می گوید:” جاناتان Pryke مدیر جزایر اقیانوس آرام برنامه در استرالیا فکر می کنم مخزن موسسه Lowy.

اما در حال حاضر برخی از این محدودیت ها مانع از جریان کمک کند.

جزایر Espiritu Santo (اشاره به توسط مردم محلی به عنوان “سنتو”) و پنطیکاست—که در آن دو نفر هستند اند به عنوان یک نتیجه از طوفان—به خصوص سخت رسید.

وانواتو ساکن ایان Baltor می گوید دوستان و خانواده در پنطیکاست می گویند به نظر می رسد مانند یک بمب رفت. “این جهنم,” او می گوید. “هنگامی که شما در نظر گرفتن میزان آسیب این شگفت انگیز است که آنها را از طریق آن.”

در Espiritu Santo, نزدیک به 70 درصد از ساختمان ها ممکن است نابود شده اند در لوگنویلل, وانواتو دومین شهر با توجه به رادیو نیوزیلند. “بسیاری از خانه ها از بین رفته اند می گوید:” Onen Gaviga معاون شهردار لوگنویلل.

وانواتو تصمیم به اجازه کمک های خارجی کارگران در این است که پیچیده تلاش برای آوردن کمک به مردم آسیب دیده کمک سازمان ها می گویند.

این کشور در حال حاضر فاقد کافی افراد با مهارت های مناسب و ویژگی های آموزش برای مقابله با مشکلات وانواتو مواجه است می گوید: Dr. Collin Tukuitonga دستیار دین (اقیانوس آرام) در دانشگاه اوکلند دانشکده پزشکی و مدیر کل سابق سازمان بین المللی توسعه سازمان و اقیانوس آرام در جامعه است.

“وجود دارد کاملا یک گروه کوچک از مردم که انتظار می رود برای مقابله با پیامدهای این توفان و همچنین آماده شدن برای COVID-19 کار,” او می گوید. “آنها یک جهنم از یک کار در دست خود.”

پس از طوفان دولت برداشته محدودیت های داخلی هوایی و دریایی سفر به منظور تسهیل حرکت از لوازم کمک های اولیه, با توجه به U. N.

اما محدودیت های اولیه و کمبود پروازهای تجاری عامل آن را “بسیار بسیار سخت برای به دست آوردن سلامت کارگران که در آن آنها نیاز به کمک کارگران به جایی که آنها نیاز به رفتن و بحرانی لوازم جایی که آنها نیاز به رفتن می گوید:” Yett از یونیسف.

ویژه داستان
پیدا کردن امید: زمان 100 جامعه در مرور ما واقعیت جدید
در اینجا مشاوره از مارگارت اتوود سوندار پیچای, Stephen Curry, Tsai و نشستند ون و دیگران در مورد چگونه می توانید از طریق این بیماری همه گیر کوروناویروس

در پنطیکاست که در آن حدود 2000 خانوار بوده است نهفته صلیب سرخ دارای 25 داوطلبان حمایت از تلاش های دولت با توجه به اولیویا Finau ارتباطات افسر وانواتو صلیب سرخ جامعه است. به طور معمول پس از یک طوفان این اندازه بیش از 100 داوطلب ممکن است مستقر می شود او می گوید.

بیشتر در معرض خطر coronavirus

با وجود اقدامات احتیاطی برخی نگران هستند که خطر ابتلا به COVID-19 رسیدن به جزیره و گسترش وجود دارد افزایش یافته است.

“من متقاعد شده است که کافی پادمان ها در اثر هوا خدمه ورود در وانواتو خاک” دن McGarry, یک روزنامه نگار مستقل است که زندگی در افغانستان برای بسیاری از 17 سال گذشته می گوید.

با هزاران نفر از خانه های تخریب شده در این کشور فرار کرده اند به شلوغ تخلیه مراکز اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. امداد پناهگاه می تواند به افزایش خطر COVID-19 پخش كردن, اگر آن را نشانی از رسیدن به این کشور می گوید Tukuitonga.

“اگر COVID-19 معرفی شدند وجود دارد در حال حاضر آن را فقط مانند آتش سوزی,” او می گوید.

که او می گوید می تواند یک فاجعه داده است که این کشور ضعیف سیستم پزشکی: “نظام سلامت است که با کمبود بودجه روبرو فقدان آنها بسیاری از مهارت های مورد نیاز ساختمان کاملا مورخ آنها اغلب نمی حق داروهای مورد نیاز آنها نمی باید تجهیزات لازم است.”

با توجه به خطر COVID-19 ارائه به کشور های بسیاری در وانواتو بر این باورند که سخت احتیاطی برای جلوگیری از COVID-19 از رسیدن به جزیره دور افتاده کشور لازم است و حتی به عنوان ساکنان مبارزه برای بهبود یافتن از طوفان ویرانگر.

“طوفان آمد سیکلون رفت اما COVID-19 که می تواند برای همیشه اینجا می گوید:” Baltor.

نوشتن به امی Gunia در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>