این اروپای شمالی شهر منتقل شده است آن کافه ها و رستوران ها خارج است. آیا مشتریان ،

پس از شش مشقت بار هفته از بودن در نزدیکی مستند لیتوانیایی رستوران Eimantas Lumpickas رها به نهایت مشتریان به خدمت دوباره — اما او هرگز آن را انجام داده کاملا شبیه به این.

برای اولین بار تمام جداول خود را در خارج از منزل هستند.

برخی از آنها در تازه ایجاد شده و منطقه صندلی در پیاده رو و دیگران را به زودی در یک پارک, پایین خیابان 40 متر دور که هرگز دیده میز ناهار خوری در گذشته است.

“رستوران زنده است دوباره گفت:” Lumpickas به او منتقل میز و صندلی در خارج از, درام, برگر, مجلل معده کافه در ویلنیوس پایتخت بالتیک ملت از 2.7 میلیون نفر است. “این طرح از دوره درخشان است,” او گفت:.

“ما در حال گوش دادن به دولت را هدایت ما در حال نگه داشتن فاصله بین جداول کارکنان با پوشیدن ماسک و دستکش و با استفاده از sanitizers.”

Remigijus Šimašius شهردار ویلنیوس می گوید که بیش از 200 کسب و کار اعمال می شود به حرکت خود جداول و رستوران خارج است. او می گوید: برنامه های شهرستان برای ارائه به تصویب سریع. (Mykolas Alekna)

فقط خجالتی از دو هفته به ویلنیوس فضای باز ناهار خوری آزمایش Lumpickas می گوید مشتریان خود را به وضوح خوشحال بود از معاشرت دوباره هر چند او نامشخص باقی مانده است چگونه سود این آرایش جدید خواهد بود.

“دولت تنها به ما اجازه نشستن دو نفر [با هم] یا خانواده ها وجود دارد هنوز هم معمول جمعیت,” او گفت:.

“و آب و هوا بود که بزرگ نیست.”

غول کافه

شهردار ویلنیوس به تبلیغ این ایده تبدیل شهر خود به یک “بزرگ در فضای باز کافه” به عنوان یک اندازه گیری است که می تواند اجازه می دهد تا رستوران شروع به خدمت به مشتریان دوباره بدون خطرات بهداشتی از COVID-19 آمده است که با بودن بیش از حد نزدیک به هم در داخل. کارشناسان بیماری های عفونی می گویند آن را به طور کلی بسیار سخت تر به قرارداد این ویروس در هوای آزاد, تنظیمات ارائه شده در مردم حفظ دو متر فاصله از یک دیگر.

“من می گویند که در حال حاضر کار” گفت: Remigijus Šimašius که نشان داد تا خود را برای مصاحبه در یک دوچرخه است.

ویلنیوس است عجیب و جالب قدیمی-شهر احساس با باریک سنگ فرش خیابان و درخشان نقاشی ساختمان. در حالی که قرار دادن جداول در پیاده رو خارج از کافه ها نسبتا شایع است, این آزمایش را پیش بینی چیزی به مراتب بزرگتر با پارک هموار مربع پارکینگ و بسته کردن خیابان ها نیز در دسترس ساخته شده.

رستوران Eimantas Lumpickas برنامه ای برای راه اندازی 10 جدول در این پارک در اطراف گوشه ای از رستوران خود را. با یکی دیگر از 15 جداول در پیاده رو به او می گوید باید او را با ارائه این حجم از مشتریان او نیاز به باقی می ماند در عمل. (Mykolas Alekna)

بیش از 200 [کسب] در حال حاضر اعلام کرد و آنها را می خواهید به استفاده از این فضا گفت:” Šimašius در مصاحبه با CBC News.

“این ساده اندازه گیری است که یک نوآوری بسیار مهم — بسیار ساده اما بسیار مهم در [طول] در این زمان ما مبارزه با COVID ویروس و قرنطینه” گفت: Šimašius.

رستوران ها و کافه ها در ویلنیوس شده دوباره باز برای مشتریان برای دو هفته. (Mykolas Alekna)

در حالی که بسیاری از شهرهای کانادا شده اند اجازه می دهد رستوران ها به تهیه کردن به بایگانی اطلاعات سفارشات تنها چند (از جمله کسانی که در منیتوبا) اجازه داده اند که مشتریان به خدمت در خارج, در, هوای آزاد, patios.

کانادا صنعت رستوران نگران است که زمانی که کسب و کار در نهایت اجازه بازگشایی داخلی صندلی فاصله مورد نیاز ممکن است تنها به آنها اجازه فعالیت در 50 درصد ظرفیت است. بنابراین چشم انداز كردن به خیابان ها و دیگر اماکن عمومی می تواند تفاوت بین سودآور بودن یا نه.

رستوران تهدید

“ما می خواهم این ایده گفت:” چارلز Gauthier, رئيس جمهور از مرکز شهر ونکوور بهبود کسب و کار ارتباط. او شده است شعار یک مفهوم مشابه.

“من فکر می کنم اگر ما این کار را انجام نمی ما در معرض خطر از دست دادن عطر و طعم از شهرستان ما است.”

Gauthier می گوید آن را اجتناب ناپذیر است که برخی از خیابان های شهر را برای تبدیل شدن به باریک برای وسایل نقلیه به طوری که وجود خواهد داشت بیشتر فضا در دو طرف برای فعالیت های دیگر.

“این به احتمال زیاد شامل محدود کردن و از بین بردن خط فقط برای حفظ این, اجتماعی, فاصله,” او گفت: CBC News در مصاحبه.

شهردار مونترال والری پلانت یکی از 13 جهانی شهرداران منصوب به یک COVID-19 بازیابی نیروی کار می گوید: ضروری است برای شهرستانها برای دریافت خلاق تر به عنوان آنها سعی می کنند برای انطباق با چالش های زندگی با ویروس.

به اشتراک گذاشته خیابان

“وجود دارد کمتر از اتومبیل های در حال اجرا در حال حاضر, و من فکر می کنم از آن زمان به تجدید نظر در چگونه ما به اشتراک بگذارید فضای عمومی خارج,” او گفت: CBC رادیو کنونی در مصاحبه این هفته است.

او گفت: آنها با ایجاد “خانواده فعال و خیابان” که در آن رانندگان دوچرخه سواران و عابران هستند “برابر است.”

سرد و یا بارانی آب و هوا یکی از بزرگترین نگرانی ها در مورد میزبانی مشتریان خارج از منزل. (Mykolas Alekna.)

سابق شهرستان ونکوور برنامه ریز برنت Toderian یک دیرین طرفدار گرفتن اتومبیل خاموش جاده ها راه را برای فعالیت های دیگر می گوید: ویلنیوس رویکرد صحبت می کند به آزمایش هایی که نیاز به رفتن به جلو.

“همه از این نوع از پازل ورزش — درمان زندگی میان ساختمان ها در شهرهای ما به عنوان فضایی برای انجام بسیاری از چیزهایی است. و اگر ما نمی تجدید نظر مقدار فضا ما تسلیم اتومبیل وجود ندارد رفتن به فضای کافی برای هر یک از این چیزهای دیگر.”

بهترین حالت

“من فکر می کنم آن را به بهترین شما می توانید در واقع در این سناریو گفت:” ویلنیوس آن کارگر توماس Kasnauskas بود که برای ناهار با همسر و سگ خود را بیش از آخر هفته هنگامی که آفتاب بود.

“اما من امیدوارم که یک روز ما, چتر,” او اضافه شده تاکید مکتبی است که آب و ممکن است در موفقیت لیتوانی ناهار خوری آزمایش.

یک خیابان بسته به وسایل نقلیه است که تصویر در ویلنیوس است. (Mykolas ALekna)

“این غیر قابل عبور نیست” گفت: ونکوور چارلز Gauthier از چالش های ناشی از آب و هوای بد و اضافه کرد که شرکت های متعدد را با نزدیک شدن به او در مورد راه حل.

Gauthier می گوید: تولید کنندگان چادر و بخاری اغلب استفاده می شود در فیلم صنعت به او گفته اند وجود دارد بسیاری از راه هایی برای ایجاد فضای باز ناهار خوری لذت بخش و حتی زمانی که هوا نمی co-operate.

در ویلنیوس برخی از کارکنان و مشتریان CBC News صحبت کرد و همچنین ابراز نگرانی می کند که داشتن حتی تعداد محدودی از مردم جمع آوری با هم ممکن است منجر به موج دیگری از عفونت.

“ما نگران هستند که اگر وجود دارد برخی از ویروس گسترش ما ممکن است بسته دوباره گفت:” Simonas Gedutis از Paviljonas بار و کافه.

هنوز Gedutis گفت که او معتقد است حتی با نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک و دستکش و متوسط به طور منظم چک نوعی از فضای باز ناهار خوری به احتمال زیاد تبدیل به هنجار برای رستوران در شهرستانها در سراسر جهان.

“این واقعا یک نقطه شروع خوب به کار گیرند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>