این است که چرا ایران با تشکر. مت Gaetz فقط ادعا می شود به یک “nonwhite’ پسر

تشکر. مت Gaetz (R-Fla.) پنج شنبه اعلام کرد که او یک “پسر” نستور Galban یک جوان 19 ساله کوبا مهاجرت کرده اند. در اواخر جولای 2019, Gaetz دفتر گفت: او تنها بود, با, بدون فرزند, پس مردم کمی گیج.

Gaetz 38 روشن به مردم در شنبه شب که او به تصویب رسید و Galban اما او گفت که نوجوان است و اساسا زندگی با او را پس از Galban 12 بود و تازه وارد از کوبا. در آن زمان Gaetz بود آشنایی و زندگی با نستور عمه. “او بخشی از خانواده من داستان” Gaetz گفت: “پسر من در هر راه ممکن و قابل تصور.” Galban توییتی پنج شنبه شب که Gaetz است “بهترین پدر/مربی هر کسی که همیشه می تواند برای درخواست.”

Gaetz قبلا شناسایی Galban در عکس ها به عنوان یک “دانش آموز محلی” و “یاور است.” پس چرا علنا ارتقاء وضعیت خود را در حال حاضر ؟ چهارشنبه شب Gaetz رو در یک بحث گرم با تشکر. Cedric ریچموند (D-La.) در مورد نژاد قبل از دموکرات پیشرفته تاریخی پلیس لایحه اصلاحات.

ریچموند گفت که او “یک مرد که رفت به پنجم-بهترین دبیرستان دولتی در کشور بود که یک قربانی از نیروی بیش از حد که یک پسر است که نگرانی های است که شما همه نیست” و خود را سفید همکاران مرد که “در حفظ و معرفی اصلاحات که مماس و حواس پرتی” باید “هرگز در زندگی من و شما نمی دانید که آنچه در آن مانند به یک آفریقایی آمریکایی.” Gaetz برش در: “شما نشان می دهد که هیچ یک از ما nonwhite کودکان؟”

ریچموند گفت: این نیست “در مورد رنگ خود را از کودکان و نوجوانان” اما نه “سیاه مردم در خیابان ها که کشته می شوند و اگر یکی از آنها اتفاق می افتد به بچه خود من نگران او بیش از حد و به وضوح من بیشتر نگران او را نسبت به شما هستند.”

Gaetz توییتی شنبه که او “باعث شد که (به پوچ بحث نقطه) یک همکار کنگره کاهش سهم خواهان از آنجا که ما نمی افزایش nonwhite بچه ها.” مگان مک کین پاسخ داد: “خواهر من است که از بنگلادش, اما که نمی خواهد به من هیچ دیدی نسبت به آنچه آن را مانند به سیاه و سفید در آمریکا است.” پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>