“این کاملا یک ضربه است.’ Coronavirus است Wreaking ویران در صنعت بازی های ویدئویی

به عنوان بسیاری از مردم در سراسر جهان از حد وقت خود را در خارج از منزل برای ترس از coronavirus یکی ممکن است فکر می کنم آن را یک مزیت برای صنعت بازی های ویدئویی است که می تواند یک شکل از سرگرمی است که جدا شده و مردم به شدت نیاز دارید.

اما در واقعیت به وقوع نمی تواند در یک زمان بدتر برای کسب و کار بازی. نگرانی بیش از این ویروس است که می تواند به طور بالقوه مرگبار عوارض بهداشتی به رهبری سازمان برای به تعویق انداختن عمده صنعت رویداد که در آن طراحان اغلب بزرگ انتشار معاملات بالقوه کشتار بعدی Fortnite در گهواره. بعلاوه, آن را تهدید به انتقام ویران کردن با این صنعت زنجیره تامین فقط به سونی و مایکروسافت دو صنعت بزرگترین رقبای در حال آماده سازی برای انتشار خود را بزرگ بعدی کنسول بعد از این سال.

خبری که توسعه دهندگان بازی کنفرانس یا GDC بود که دوباره آمد پایین اواخر جمعه. “پس از نزدیک به مشورت با همکاران ما در این بازی توسعه صنعت و جامعه در سراسر جهان, ما تصمیم دشوار برای به تعویق انداختن بازی در کنفرانس توسعه دهندگان این راهپیمایی” خوانده شده بیانیه ای از نمایش دهندگان. “پس از صرف سال گذشته در حال آماده شدن برای نشان می دهد با ما مشاوره تخته سخنرانان شرکت کنندگان و رویداد همکاران ما واقعا ناراحت و نا امید نمی شود قادر به میزبان شما در این زمان.”

در حالی که GDC نیست به اندازه یک جشنواره به عنوان مثلا E3 آن را شدیدا رویداد مهم برای کسانی که در این صنعت است. بزرگ نام بازی ناشران خواهد بود تا حد زیادی تحت تاثیر این نمایش به تعویق افتادن, اما, آن می تواند یک ضربه کوچک به توسعه دهندگان خبرگزاری مستقل. بسیاری از طراحان مستقل صرف مقدار قابل توجهی از انرژی و گنج بانکی در GDC به عنوان یک وسیله قابل توجه انتشار معامله و یا تبلیغات. GDC دهندگان استرداد هزینه ورود اما ممکن است آن را سخت تر برای توسعه دهندگان خبرگزاری مستقل به پنجه خود را بلیط هواپیما و هتل و هزینه ها و سایر هزینه های مربوط.

“برای بسیاری از [توسعه دهندگان مستقل] این رویداد یکی از آنها رفتن به می گوید:” رامی اسماعیل بنیانگذار شرکت هلندی indie games studio Vlambeer. “این کاملا یک ضربه … این ممکن است پایان دادن به زندگی حرفه ای.”

این یک ضربه برای علاقهمندان به بازی بیش از حد: اسماعیل می گوید نشان می دهد تعویق افتادن معنا ممکن است برخی از بازی های indie که ممکن است از چیز بزرگ بعدی ممکن است هرگز نور روز را مشاهده کنید. “اگر شما یک مدیر عامل شرکت مستقل که کار بر روی یک بازی برای یک سال و نیم به حال پول برای یک سال, اما تحت فشار قرار دادند از طریق در هیچ پول برای چند ماه به یک ساخت آماده برای GDC به طوری که شما می توانید زمین یک ناشر … در حال حاضر تمام کسانی که در بازی ممکن است مرده,” او می گوید.

هنوز هم برخی در کسب و کار بازی می گویند به تعویق انداختن GDC بود راست حرکت می کند. “این یک چیز خوب است که شرکت ها به ترتیب اولویت نگه داشتن کارکنان خود را امن حتی اگر برخی ممکن است در نظر گرفتن ترس پر از شکوفه می گوید:” یک کارمند ارشد در عمده استودیو بازی صحبت کرد که با زمان خواست نامش فاش نشود به خاطر ترس از بیگانه دیگران در این صنعت است. “من خوشحالم که GDC در نهایت تصمیم به تسلیم رویداد اگر چه بدیهی است که هنوز هم دشوار برای هر کسی که سفر وجود دارد خود به خود, سکه, به خصوص با توجه به گران نشان است برای شروع با است.”

و در حالی که coronavirus است که در واقع باعث افزایش در کوتاه مدت تقاضا برای بازی های ویدئویی و کنسول های آن می تواند ثابت کند به چالش کشیدن برای این صنعت به نگه دارید تا. نزدیک به 90 درصد از کنسول های بازی ویدئویی در ایالات متحده ساخته شده در چین — قلب از شیوع کروناویروس — با توجه به دانیل احمد ارشد صنعت تحلیلگر در Niko همکاران. به عنوان کارکنان وجود دارد که نگهداری دور از محل کار برای جلوگیری از گسترش این ویروس آن است و در نتیجه کمبود تولید در تمام انواع از بخش های بازی گنجانده شده است. نینتندو می گوید آن را نمی تواند به اندازه کافی سوئیچ کنسول برای دیدار با تقاضا Facebook است که با داشتن مشکلات مشابه با آن Oculus تلاش VR هدست و سونی در حال آماده سازی برای یک شیب در پلی استیشن 4 تولید. دیگر شرکت های فن آوری در خارج بازی مانند اپل و هواوی نیز مبارزه با زنجیره تامین مسائل میان شیوع کروناویروس; اپل تامین کننده Foxconn حتی آغاز کرده است ساخت فولاد ماسک.

احمد می گوید که صنعت بازی باید خوب اگر coronavirus شیوع می توان به “موجود در ماه آینده یا دو.” اما Panos Kouvelis یک زنجیره تامین کارشناس در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس فکر می کند این صنعت باید برای بدترین آماده — به خصوص که سونی و مایکروسافت در حال کار برای انتشار خود 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X کنسول بود. “در حال حاضر کارخانه ها در چین در حال تلاش برای شروع ramping تا, اما آنها محدود می شود کار … بنابراین ramping تا رفتن است و نه آهسته.”

Kouvelis می گوید که بسیاری از کارخانه ساخت نیمه هادی ها از یک جزء کلیدی از بازی های ویدئویی کنسول بسیار خودکار به تولید کنندگان اعتماد به نفس است که آنها می توانند جلوگیری از coronavirus مربوط به کمبود. اما او همچنین هشدار میدهد که این ویروس می تواند پیچیده سونی و مایکروسافت در انتشار برنامه هر چند نه در عین حال نشان داد آنها انتظار هر گونه تاخیر. “هنگامی که شما به این محصول جدید و توسعه چرخه وجود دارد چیزهایی که نیست که آسان برای جایگزین,” او می گوید. “تاثیر بر صنعت مهم خواهد بود.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>