این اولیه کمپین دموکرات ها انتظار

به نظر می رسد مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را وحشیانه دیگری pummelling از رای دهندگان امشب. بایدن بهتر

توسط PATRIS-FUN در 22 بهمن 1398

به نظر می رسد مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را وحشیانه دیگری pummelling از رای دهندگان امشب. بایدن بهترین زمین در مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات استفاده می شود که او یک برنده; نامزد بهترین قادر به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

سپس او به پایان رسید چهارم در هفته گذشته آیووا دموکرات قفقاز.

در حال حاضر با توجه به نظرسنجی های اخیر بایدن در تلاش است با سناتور ctq و الیزابت وارن مقام سوم در برفی نیوهمپشایر "برای اولین بار-در-این-ملت" اولیه است. پیت Buttigieg سابق South Bend, Ind. شهردار انتظار به پایان دوم. اما این خود توصیف سوسیالیستی دیابت برنی ساندرز است که انتظار می رود را به نفع خود پای صندوق های رای نشان می دهد.

این است که از راه دور چه دموکرات ها فکر مسابقه خواهد نگاه از یک سال پیش هنگامی که آن آغاز شد. در آن زمان کالیفرنیا سن. کامالا هریس بود یک ردیف بالا چشم انداز برای نامزدی; جوانی تگزاس Beto o'rourke شد teeing تا مبارزات انتخاباتی خود بر روی جلد Vanity Fair; و تقریبا هیچ کس نمی دانست نام Buttigieg اجازه دهید به تنهایی چگونه به آن می گویند و یا چرا آنها ممکن است تا به حال می خواهم به.

هریس و o'rourke کاهش یافته و از نژاد قبل از رای گیری آغاز شد و در حال حاضر Buttigieg (Boot-edge-لبه اگر شما هنوز هم مطمئن نیستید) ممکن است حزب استقرار آخرین امید برای جلوگیری از Sanders.

"مثل ما در حال از دست دادن ما لعنت ذهن" کهنه دموکراتیک استراتژیست James Carville گفت: سایت بورسی.

جو بایدن بهترین زمین استفاده می شود که او یک برنده; نامزد بهترین قادر به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. (اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس)

Carville های گریز از مرکز ragin' کاخون از نیواورلئان که بهترین راه حل برای گرفتن بیل کلینتون به کاخ سفید نزدیک به 30 سال پیش بوده است حلق آویز کردن در کابل اخبار این هفته و آخرین, griping و frothing که او تجربه کار با ایده های بیشتر رای دهندگان نمی تواند مراقبت کمتر مورد — باید زندانیان رای به عنوان مثال.

او می گوید که "ترس از مرگ" توسط چه اتفاقی می افتد و که دموکرات ها نیاز به مربوط به تمرکز بر روی آنچه که مردم عادی در مورد مراقبت و درک کنند که این یک شغل آنها در این جهان است که برای نجات آن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز به عنوان disrupter

قضاوت از رسانه های اجتماعی Carville صحبت می کند برای بسیاری از دموکرات ها که از ترس حزب خواهد بود عنوان کردن در یک جاده به هیچ جا اگر آن را انتخاب ساندرز به عنوان نامزد.

ساندرز' حامیان بدیهی است که فکر می کنم در غیر این صورت. برای برخی از, تهمت است, عجیب, زندگی, مدرکی است که این کشور می خواهد یک disrupter — البته یک disrupter بیشتر شبیه ساندرز — در کاخ سفید است.

"در صورتی که اسب را می توان انتخاب رئیس جمهور این کشور یک مرد مانند برنی ساندرز باید بدون مشکل" رنه Demuynck یک نیوجرسی از حزب دموکرات گفت: CBC News در ساندرز تجمع دوشنبه.

نه اینقدر تند و سریع تر وجود دارد از ریاست جمهوری در خطر است می گوید Carville.

مقدماتی دوم در یک دولت توسط دولت نامزدی مسابقه را تست قدرت ماندن ماساچوست ایالت الیزابت وارن که سوم به پایان رسید در آیووا (اندرو بیلبائو/آسوشیتد پرس)

"بیایید می گویند ساندرز است که ما نامزد من میخوام' رای برای او," او گفت: MSNBC اما در نفس او گفت: "شما می دانید چه قراره تغییر کنه ؟ Nothin.'"

Carville ساندرز معتقد است حتی اگر او طول می کشد کاخ سفید نمی خواهد به اندازه کافی تجدید نظر در نوسان متحده به تلنگر سنا به دموکرات ها. بدون سنا نه تنها بسیاری از دموکرات ها' دستور کار غرفه جمهوری خواهان حفظ قدرت خود را بیش قضایی قرار ملاقات. دموکرات ها نیاز به یک نامزد که می تواند برنده کاخ سفید نگه داشتن خانه و تلنگر سنا می گوید Carville.

سازمان دیده بان | ساندرز متکی بر پایگاه قوی به عنوان بایدن اسلامپ, Buttigieg موج:

برنی ساندرز است که با تکیه بر پایگاه قوی او را به حزب دموکرات نامزد برای رئیس جمهور به خصوص که جو بایدن به نظر می رسد که ضربه رکود و پیت Buttigieg رسید پس از آیووا انجمن. 6:04

در حالی که همه این enrages ساندرز حامیان در نیوهمپشایر در جای دیگر یک زن و شوهر از صد میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی برای میلیاردر مایکل بلومبرگ پیشنهاد برای نامزدی حزب دموکرات در حال جاری شدن سیل در سراسر امریکا امواج رادیو و تلویزیون.

و در نهایت سرمایه گذاری که ممکن است پرداخت: رویترز/ایپسوس نظرسنجی دوشنبه دموکرات و مستقل رای دهندگان تا به حال بلومبرگ صعودی به مقام سوم در سراسر کشور با 15 درصد پشت بایدن با 17 درصد و ساندرز در 20 درصد است.

آیا یک مسیر به نامزدی برای بلومبرگ حتی وجود دارد هنوز روشن نیست. اما اگر آن را ممکن است شروع کردن مثل این: بلومبرگ سبقت Buttigieg و بایدن در انتخابات در زمان خود را نیرومند زمین تیم (او گزارش شده است که 2000 نفر در حقوق و دستمزد) را به میدان جنگ در تالار اصلی متحده در مارس 3, سه شنبه. اگر بود که در واقع طرح آن ممکن است شروع به سقوط را به محل.

مرحله نهایی مسابقات نهایی احتمالا باید بلومبرگ در صورت خاموش در برابر ساندرز — چند میلیاردر در برابر قهرمان طبقه کارگر — در چه چیزی می تواند بیشتر تفرقه دموکراتیک کنوانسیون پس از هوبرت هامفری در زمان نامزدی در سال 1968 بدون رقابت در هر یک از این حزب شرکت کنند ،

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز صحبت می کند دوشنبه در یک مراسم انتخاباتی در منچستر, N. H. (پابلو مارتینز Monsivais/آسوشیتد پرس)

در ضمن تهمت خزنده بوده تا در پای صندوقهای رای است. او نزدیک به 44 درصد در fivethirtyeight.com یک وب سایت است که با تمرکز بر نظرسنجی و تحلیل خود را از بالاترین نقطه در تقریبا سه سال است. که هنوز هم در طول تاریخ کم برای یک رئیس جمهور با بهره گیری از یک اقتصاد قوی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن می کند اما آن را تنها می افزاید: به twitchiness در حال حاضر عصبی گروهی از دموکرات ها که وحشت زده آنها ممکن است این فرصت را از کاخ سفید است.

آن را هنوز هم ممکن است—شاید حتی هنوز هم به احتمال زیاد—که بایدن خواهد خود را بهبود می یابند پیشتاز وضعیت در کارولینای جنوبی اولیه در اواخر این ماه جایی که او امیدوار است برای نشان دادن یک سرب در میان رای دهندگان آمریکایی آفریقایی بدون آنها یک نامزد دموکرات نمی تواند پیروزی در ماه نوامبر.

اما او ناامید کننده است به دموکرات ها که فکر می کردم او می خواهم قرار داده و در بهتر نشان می دهد از او تا کنون. شاید آنها غیر واقعی است. بایدن انتخاباتی سابقه است الهام بخش نیست. او برای رئيس جمهور اجرا دو بار (قبل از سال 1988 2008) اما نمی توانید دور یا زمان.

این اولین مقدماتی نیوهمپشایر. و او می داند چه هر کس می داند که: شما نمی توانید برنده شوید نامزدی در اینجا, اما شما می توانید آن را از دست بدهند.

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، ctq صحبت می کند در یک رویداد کمپین دوشنبه در اکستر, N. H. با توجه به نظرسنجی های اخیر بایدن در تلاش است با سناتور ctq و الیزابت وارن مقام سوم جلوتر از روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه. (Elise Amendola/آسوشیتد پرس)


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب