‘این است که نفرت است.’ لیسانس شرکت کنندگان در حال صحبت کردن در مورد نژاد پرستی آزار و اذیت و قلدری سایبر

روز دوشنبه شرکت کنندگان از ABC آمار حق لیسانس صحبت در مورد تجربه خود را با نژادپرستانه و نفرت پیام در رسانه های اجتماعی ترغیب بینندگان که رفتار “متوقف شود.”

در یک مهلت از ستیز rehashing در حال حاضر-پخش فصل plotlines و چشمگیر لحظات راشل لیندسی — که در سال 2017 شد و این واقعیت نشان می دهد قدمت سیاه لیسانس — پیوست از شرکت کنندگان در این فصل از کارشناسی در روز دوشنبه در نمایش “زنان همه بگویید” خاص است. او رهبری یک بخش بحث در مورد اذیت و آزار آنلاین است که بسیاری از شرکت کنندگان (و به ویژه شرکت کنندگان از رنگ) به طور منظم صورت می شود.

لیندزی نه تنها از صحبت در مورد آزار و اذیت او دریافت کرد در حالی که در نشان می دهد اما همچنین به عنوان خوانده شده نژادپرستانه و تهدید پیام های ارسال شده به زمان مسابقه.

“من احساس می کنم مثل شماها ما بحث در مورد نفرت است که ما دریافت می کنیم اما شما هیچ نظری ندارم آنچه در آن است” لیندسی گفت: به بینندگان است. “تنها راه من می تواند در واقع شما احساس می کنید آن را برای شما به آن را ببینید بنابراین من می خواهم برای شروع با خواندن برخی از این پیام ها این است که این زنان را دریافت کرده اند.”

“شما احساسی احمق عوضی… خودت را بکش… شما بی فایده” یکی از پیام ها به عنوان خوانده شده. یکی دیگر شامل N-word. لیندسی و بسیاری از دیگر شرکت کنندگان teared تا او را ادامه داد. “من می دانم آن را ناراحت کننده برای شما را به دیدن اما فقط تصور کنید که چگونه ناراحت کننده این است که برای دریافت این نظرات شما و خود را DMs, هر روز, هر هفته, هر ماه,” او گفت:.

“به وضوح آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد نیست انتقاد. این نفرت” Chris Harrison نشان می دهد دیرین میزبان گفت. او این فصل را با شرکت کنندگان به منظور بالا بردن دست خود را اگر آنها را تجربه کرده ام “true متنفرم.” همه زنان حاضر مطرح شده دست خود را.

بحث در می آید هفته پس از کارولین فلک سابق میزبان انگلستان واقعیت تلویزیون نشان می دهد عشق جزیرهدرگذشت خودکشی. پس از مرگ او و در میان نگرانی های گسترده تر از تاثیر تلویزیون واقعیت شرکت کنندگان در آن سیاستمداران بریتانیا به نام یک ده-تشدید تلخیص فرهنگ و آزار آنلاین تاثیر از آن است که آنها استدلال تا به حال منجر به مرگ او.

ترین واقعیت را نشان می دهد در حال حاضر ارائه مجموعه ای از خدمات مشاوره ای خود را برای شرکت کنندگان در طول تولید به عنوان به خوبی به عنوان “پس از مراقبت” خدمات. ABC بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد گزینه های خاص در محل برای شرکت کنندگان در لیسانس, لیسانس و همه فن حریف spin-off را نشان می دهد که مانند بسیاری نشان می دهد از این نوع اند اریب بیشتر به سمت برجسته اشک, دشمنی, بمب افکن شخصیت ها و صحنه ها از افزایش تنش ها در سال های اخیر برای حفظ بینندگان و علاقه است.

این اولین بار است که نشان می دهد’ مسابقه صحبت کردن در مورد آزار و اذیت آنلاین. Caelynn میلر-Keyes که به نظر می رسد در لیسانس در سال 2019 صحبت کردن در مورد دریافت پیام های تهدید در سال گذشته آشکار کرده و بارها و بارها گفته شده برای کشتن خودش. اولیویا Caridi که به نظر می رسد در لیسانس در سال 2016 گفت: در سال 2018 که او دریافت کرد و بسیار آزار و اذیت او حتی خودکشی شد.

“شما باید به مجموعه ای از فیلترها خود را به کلمات خاص بنابراین شما آنها را نمی بینید” Shiann لوئیس یکی از این فصل را به شرکت کنندگان گفت: “قسمت. زن دیگری Tammy Ly گفت: او نازل شده است و ترس را انتخاب کنید تا تلفن و حتی تهدید به مرگ فرستاده شده به ایمیل کار خود را.

“چیزهایی که من تا به حال از طریق در زندگی من به دلیل رنگ پوست و چون از جایی که من هستم از من بود واقعا قوی” گفت: مسابقه سیدنی هایتاور که از Alabama. “اما هنگامی که این چیزهایی که گفتم در مورد شما, کسانی که زخم از گذشته خود آنها هرگز به طور کامل بسته شده است.” انواع گزارش می دهد که این بخش در آزار و اذیت گرد هم آمدند و پس از هایتاور صحبت کردن در مورد نفرت, پیام او را دریافت کرده در حالی که نمایش پخش می شود.

یکی دیگر از شرکت کننده از رنگ الکسا غارها گفت: او دریافت نفرت پیام برای پوشیدن مو به طور طبیعی. اما او اضافه کرد که او نیز با دریافت پیام های دلگرم کننده از بینندگان.

“من [نیز] تا به حال خیلی دوست دارم در آمده و آن را به معنای بسیار به دریافت پیام ها از مردم گفت: این مهم به نمایندگی و با تشکر از شما” او ادامه داد. “من فکر می کنم که آن را به معنای زیادی به من. عشق خیلی بلندتر. شما فقط می توانید گوش دادن به آن منفی است.”

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>