“این یک شات در بازو برای ما:” چگونه در میانه کسب و کار در حال پیشی کشورهای ساحلی برای دولت حمایت وام

Casey و آدم Donner هر صاحب کسب و کار کوچک در لینکلن, Neb. او یک هنرمند را کمک به عروس دوربین آماده در روز بزرگ خود را. شوهرش استخدام 30 نفر در شرکت ساخت و ساز.

هر دو کسب و کار تان شدیدا بودند در طول زمانی که این رمان coronavirus سقوط در خاک ایالات متحده آمریکا, آوردن مقدار از اقتصاد متوقف و ارسال 22 میلیون آمریکایی و شمارش بر روی بیکاری رول. کیسی Donner خدمات — به عنوان با سالن آرایشگاه و تو سرو در دولت بودند به طور ناگهانی دیگر مجاز به نگه داشتن عامل. ساخت و ساز است که هنوز هم مجاز در نبراسکا تا آدم Donner توانسته است خود را به نگه داشتن خدمه مشغول به کار است. اما این ترسناک برای حفظ ساخت برنامه هنگامی که وجود دارد هیچ گفتن چه اقتصاد را به نگاه مانند در شش ماه او می گوید.

در اوایل این ماه Donners هر دو با موفقیت اعمال شده از طریق بانک های محلی برای فدرال حمایت از کسب و کار کوچک وام های همراه در ماه مارس 2.2 تریلیون دلار بسته محرک. اگر آنها نگه داشتن درهای خود را باز و کارکنان خود را در کتاب از طریق همه گیر اصل وام پرداخت خواهد شد توسط دولت; به عبارت دیگر, آن را به طور بالقوه پول رایگان. $349 میلیارد برنامه طراحی شده است به عنوان بخشی از بسته محرک اقتصادی به شرکت های برخی از امید بهبودی اگر آنها توقیف شده است به دلایل بهداشتی یا اگر آنها نگه داشته ام درهای باز در مواجهه با یک رکود اقتصادی. “این یک برکت و رحمت از آنجا که ما می توانید به رفتن می گوید:” آدم Donner, 39. “این یک شات در بازو برای ما بود و آن را بسیار آسان برای به دست آوردن.”

این Donners’ جغرافیا ممکن است به آنها داده اند حداقل در حال حاضر یک پا. کسب و کارهای کوچک در غرب در حال طراحی یک outsized سهم کسب و کار کوچک وام برنامه طراحی شده برای نگه داشتن چراغ های خود را در یک زمان تجزیه و تحلیل وام الگوهای می یابد. بیش از هر منطقه دیگر کشش بین داکوتای شمالی و کانزاس در غرب و رفتن به سمت شرق به سمت اوهایو دارای رشد سواحل در استقراض در هر کسب و کار کوچک. متوسط کسب و کار کوچک در نبراسکا بود در مسیر به پنج بار به عنوان به احتمال زیاد برای دریافت یک وام کسب و کار کوچک تحت برنامه نسبت به همسالان خود در نیویورک فعلی کانون COVID-19 شیوع.

در حالی که بزرگترین متحده را پیشبینی دریافت بیشترین مقدار دلار از این برنامه با بیشتر پول جریان به تگزاس و کالیفرنیا با بررسی درصد از کسب و کارهای کوچک دریافت وام در حالت رنگ یک عکس بسیار متفاوت. در نبراسکا 18,565 از حدود 175,000 کسب و کارهای کوچک با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک 2018 چهره های دریافت وام و یا 10.7% دوم تنها به داکوتای شمالی در سراسر کشور. در نیویورک با مقایسه این رقم 1.9% سوم-به-گذشته پیش از کالیفرنیا و نوادا.

چک حفاظت از برنامه طراحی شده برای کمک به کسب و کار در جوامع دست و پنجه نرم کردن با بدترین شیوع کروناویروس اما برای کاهش این اثرات اقتصادی بحران ناهمواری در سراسر اقتصاد ملی است. اما توزیع نابرابر از برنامه بودجه است به دنبال یک الگوی است که در آن یک مقدار نامتناسبی از پول شده است از رفتن به مکان های که در آن مردم کمتر بیمار در حال حاضر در حالی که کسب و کارهای کوچک در بدترین ضربه متحده مانند نیویورک و نیوجرسی شده اند قادر به دسترسی به این صندوق در هر نقطه نزدیک به همان نرخ.

این غیر ممکن است می گویند قطعی چرا غرب میانه کسب و کار شده اند تا موفق به گرفتن این وام. برای دسترسی به برنامه کسب و کارهای کوچک ارائه برنامه های کاربردی در شرکت بانک که پردازش وام و انتقال پول در خارج از درب. در همان زمان بانک لوپ در اداره کسب و کار کوچک در واشنگتن به اجازه دهید آنها را می دانم که چقدر به دولت فدرال بود که در حال حاضر تضمین. این مکان در سخت ترین ضربه ویروس ممکن است به سادگی بیش از حد شده اند از قبل اشغال شده توسط بحران بهداشت عمومی به شکل از چگونه برای دسترسی به برنامه. یکی دیگر از عوامل ممکن است که Midwesterners در حال حاضر متمایل به همکاری با دولت فدرال را تجربه دسترسی به مزرعه یارانه ها و امداد رسانی پس از سیل و گردباد. پس از آن وجود دارد طولانی از سال 2008 بحران اقتصادی: روستایی امریکا عقب مانده کشور شهرستانها از نظر بهبود و ناامنی اقتصادی است هرگز دور در زیر سطح. که ممکن است با انگیزه های کوچک و صاحبان کسب و کار به سرعت عمل.

اما رایج ترین توضیح ارائه شده توسط محققان و مردم عوام یکسان است که بانکداران در کوچکتر میانه جوامع ممکن است به سادگی بوده است آشنایی بیشتری با همسایگان خود نیاز دارد و کمک به مشتریان خود تهیه مدارک اولیه. “ما به طور معمول انتظار روستایی طبیعت از کشورهای کوچکتر به زیان در بسیاری از, اما به نظر می رسد در این مورد شاید کمتر تراکم جمعیت و تراکم بیشتر از acquaintanceship در واقع اجازه برای زیرک تر شخصی و کارآمد پاسخ می گوید:” الیزابت Legerski استادیار جامعه شناسی در دانشگاه داکوتای شمالی.

به عبارت دیگر دانستن همسایگان خود ممکن است پرداخت می شود.

به عنوان مثال بری Schweer. او یک شاخه رئیس جمهور برای نبراسکا 13-محل Heartland Bank. حتی قبل از اینکه جوهر خشک شد در مارس 27 قانون اجازه تضمین وام Schweer شد کوبیدن بر درب و پر کردن صندوق برای کسب و کار خود را به مشتریان هشدار آنها را به برنامه ای که در آینده آنلاین. او می دانست که مادر و پاپ مغازه ها در جوامع می باشد. او 13th, بزرگترین نبراسکا بانک بود اما قادر به پر کردن 70 وام در فضای دو هفته.

“ما به اندازه جوامع این کسب و کارهای کوچک هستند قطعا نان و کره از بانک” Schweer می گوید. “هنگامی که ما می دانستم که این برنامه میاد بیرون, تلفن, تماس, متن, تماس با ما — هر چه بود — ما در ساخت تماس با مشتریان ما است.” او هنوز چهار یا پنج برنامه های کاربردی بر روی میز خود است که هیچوقت پاک کنید قبل از برنامه فرار از پول نقد در روز پنج شنبه اما او امیدوار کنگره تصویب یک پیشنهاد در دور دوم از پول نقد است که کمک می کند تا کسانی که در سمت چپ بود در میان او و خط تیره به واشنگتن است.

ویژه داستان
پیدا کردن امید: زمان 100 جامعه در مرور ما واقعیت جدید
در اینجا مشاوره از مارگارت اتوود سوندار پیچای, Stephen Curry, Tsai و نشستند ون و دیگران در مورد چگونه می توانید از طریق این بیماری همه گیر کوروناویروس

Union Bank & Trust خصوصی برگزار شد نبراسکا دهنده با 38 مکان نگهداری آن وام اداره کارکنان در 24 ساعت یک روز هنگامی که برنامه وام آغاز شده است. در پایان این بانک — رتبه بندی با توجه به دارایی های خود را در نقطه 202 توسط فدرال رزرو — فرآوری دومین حجم وام در سراسر کشور بیش از چند روز اول که برنامه باز بود و بیش از 2000 کسب و کار کمک کند قبل از اینکه پول خشک شده بود. “ما می دانستیم که حجم زیادی از آمدن و در زمان کوتاه. ما بسیج کارکنان ما در اطراف کمک به مشتریان ما می گوید:” T. J. Casady یک بانک معاون رئیس جمهور که marshaled کوچک-کسب و کار برنامه های وام دهی. “وجود دارد یک رابطه شخصی است که بسیاری از ما با مشتریان ما است. آنها همسایگان ما و آنها دوستان ما هستند.”

اما با وجود خوب همسایگی وجود دارد باقی می ماند عمیق اضطراب بیش از آینده اقتصادی از توقیف نوار مراکز و خیابان های اصلی در این بخش از کشور حتی اگر آنها وام دریافت کنید. “من نه مثبت است که آنها همه زنده منظورم اینه که حتی با این راهنما می گوید:” Schweer.

یک جنگ تجاری با چین مجموعه کشاورزی صادرات از میانه. ارزان انرژی نیز چهار اقتصاد است که اب و هوای 2008 رکود طریق با ارزش مخازن گاز طبیعی کشف شده در دشت. در حالی که وال استریت شده است پررونق در سالهای اخیر در ماه گذشته دیده می شود از یک دهه از شغل دستاوردهای بین برود با هیچ نشانه ای از پایان. در ماه مارس بطور تطبیقی فصلی نرخ بیکاری بودند scattershot برای منطقه داکوتای شمالی گزارش کشور پایین ترین نرخ بیکاری در 2.2% به اوهایو 5.5 درصد. در سراسر کشور تعداد 4.4%.

این Midwesterners آگاهی از آن سخت واقعیت های اقتصادی ممکن است کمک صاحبان کسب و کارهای’ با موفقیت در دسترسی به وام بیشتر می گوید: سابق بهداشت ، هایدی Heitkamp که تا سال ها وقت صرف مطالعه منطقه به عنوان به طور بالقوه زمینه مناسبی برای همکار دموکرات به مبارزه و پیروزی. “اگر شما نگاه کنید در آن آمده است که در حال حاضر در بالاترین درصد [از کسب و کار کوچک وام] آنها نشان دهنده مکان های که در حال حاضر اقتصادی و استرس او می گوید. “روستایی امریکا هرگز در رفاه پس از رکود اقتصادی است.”

نه هر کس اقدام به خرید این نظریه. “من پیدا کردن آن سخت به این باور است که کسانی متحده کسب و کارهای کوچک بودند به نحوی سریع تر به درخواست از مقدار زیادی از بسیار هوشمند صاحبان کسب و کار کوچک در شهرستانها و مناطق مترو بنابراین من شک و تردید در آن چیزی است که ذاتی به این منطقه می گوید:” دموکراتیک استراتژیست اسحاق بیکر یکی از دستیاران سابق وزیر خزانه داری تیم گایتنر و باراک اوباما در سال 2012 انتخاب مجدد تلاش کنید.

در هر صورت سیاسی اهمیت کسب و کارهای کوچک در این بخش از کشور است به احتمال زیاد به از دست داده اند در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که امضا بسته محرک به صورت قانون در ماه گذشته. در میان کشورهای که شانس بهتر از میانگین ملی در تامین وام 11 انتظار می رود به رقابتی که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای برنده شدن در دور دوم در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر مبارزه در کسب و کار کوچک کمک این هفته و سرزنش دموکرات ها برای تصویب یکی دیگر از 250 میلیارد دلار به بالا از این صندوق به عنوان برنامه پول زد. “دموکرات ها در حال مسدود کردن بودجه اضافی برای محبوب چک Protection Program” او توییتی در روز پنج شنبه. “آنها در حال کشتن آمریکایی کسب و کارهای کوچک. توقف بازی سیاست حزب دموکرات!”

برای مردمی مانند Donners این سیاست است که ثانویه به کسب و کارهای کوچک نیاز دارد. در این زمان نامشخص هر دلار یک زندگی حافظ. “هر کس من می دانم که اعمال” آدم Donner می گوید. “زمانی که دولت ارائه می دهد پول می خواهم که شما آن را.”

نوشتن به فیلیپ الیوت در [email protected] و کریس ویلسون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>