‘این بوده است مدت زمان طولانی در حال آمدن است.’ دو نیویورک نامزدها در حال حاضر آماده برای تبدیل شدن به اولین آشکارا گی, سیاه, افریقایی-Latino مردان در کنگره

Two دموکراتیک نامزدها به نظر می رسد آماده برای تبدیل شدن به اولین آشکارا گی سیاه, اعضای کنگره است.

نتایج نهایی از روز سه شنبه دموکراتیک اولیه در نیویورک نیست در عین حال به عنوان یک تعداد زیادی از نیروهای جدید رای دادند و از طریق رای گیری غایب با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. این رای نمی تواند جدول تا 30 ژوئن هر آسوشیتد پرس. با این حال نتایج اولیه در دو نژاد نشان می دهد که شهر نیویورک عضو شورای Ritchie تورس و مترقی وکیل Mondaire جونز هستند و هر کدام در یک موقعیت قوی را به نفع خود شرکت کنند ،

هر دو نامزد در حال اجرا در منطقه به عنوان دموکراتیک پایگاه; اگر آنها برنده می آیند نوامبر تورس و جونز خواهد بود که برای اولین بار آشکارا گی سیاه, اعضای کنگره است. تورس نیز خواهد بود که برای اولین بار آشکارا گی, افریقایی-Latino کنگره.

“رشد فقیر گی من هرگز تصور نمی کرد که کسی مثل من می تواند اجرا برای کنگره اجازه دهید به تنهایی می تواند یک مدعی پیشرو برای نامزدی حزب دموکرات را” جونز می گوید. “من واقعا سپاسگزار برای این فرصت برای الهام بخشیدن به مردم و به تاریخ را تغییر دهید.”

Ritchie تورس

تورس, 32, در حال اجرا است به نمایندگی از نیویورک 15th کنگره منطقه در برانکس. او شده است یک ستاره برک آوت در شهر سیاست; او انتخاب شد به شورای شهر نیویورک در سال 2013 در 25 تبدیل شدن به جوانترین عضو شورا و اولین همجنسگرا انتخاب رسمی در برانکس.

دموکراتیک اولیه برای 15th District شده است شلوغ: حداقل 12 نامزد زد به جای گذاشت دموکراتیک تشکر. خوزه سرانو از جمله بحث برانگیز شورای شهر نیویورک عضو Rubén دیاز Sr. که دارای یک سابقه طولانی ضد همجنس نظرات ستایش است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مخالف سقط جنین است. به عنوان وال استریت ژورنال گزارش داد در ژوئن 17, ملی دموکرات ها نگران کرده بود که شلوغ میدان تقسیم خواهد مترقی رای و اجازه می دهد دیاز غالب با توجه به بالا به رسمیت شناختن نام در قصبه. ژوئن 3, نظرسنجی از لیبرال فکر می کنم مخزن داده ها برای پیشرفت در بر داشت که Diaz led شلوغ زمینه تنها با 22 درصد آرا را به دنبال تورس در 20٪.

از حدود 2 p. m. ET در چهارشنبه تورس بود 30.5 درصد آرا با نامزد مایکل بلیک زیر با 19.4 درصد و دیاز زیر با 14.8% در نیویورک تایمز.

در سه شنبه شب دیو واسرمن یک سردبیر غیر حزبی طبخ سیاسی گزارش, به نام نژاد برای تورس.

“من آماده به اعلام پیروزی تا هر رای شمارش است اما حتی اگر من برنده انتخابات آن است که حاکم است که مسائل و ارائه نتایج به صورت روزمره مردم از برانکس” تورس در بیانیه ای گفت ، “این خواهد بود که افتخار زندگی من به نمایندگی از این قصبه. این خانه من.”

“من نمی خواهد در اینجا امروز اگر آن را برای مادرم” تورس ادامه داد. “برانکس جنوبی پر است از مادران مثل من که باید رنج برده اند تلاش و قربانی بنابراین ما می توانیم یک زندگی بهتر. این فرصت را به نمایندگی از کارگران ضروری از این قصبه و قدرتمند مادران برانکس خواهد بود که اوج یک رویا است.”

Mondaire جونز

مترقی نامزد Mondaire جونز به نظر می رسد آماده برای برنده شدن در نیویورک 17th کنگره منطقه در پایین دره هادسون.

جونز در میان یک استخر از نامزدها در حال اجرا به جای زمان دموکراتیک تشکر. نیتا Lowey که پله پس از خدمت در کنگره برای بیش از سه دهه است.

33 سال کار در وزارت دادگستری در دولت اوباما و به تازگی خدمتs یک وکیل در شهرستان Westchester قانون بخش. او به حمایت از جناح مترقی حزب از جمله سناتور. برنی ساندرز سناتور. الیزابت وارن و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز. (Ocasio-کورتز resoundingly برنده خود را اولیه در نیویورک 14 منطقه در سه شنبه شب.)

مسابقه — توصیف بار به عنوان یک “هفت راه – رایگان-برای-تمام” — هم شامل آدم Schleifer سابق کالیفرنیا دادستان فدرال ساناز فورکوش یک معاون سابق دستیار وزیر دفاع در دولت اوباما و دیوید Carlucci جدید وزارت امور خارجه پرداخت. Schleifer, پسر میلیاردر لئونارد Schleifer, حال صرف بیش از 4 میلیون دلار در این مسابقه حدود 1 میلیون دلار بیش از شش نامزد دیگر ترکیب شده با توجه به بار.

همانطور که از ساعت 2 بعد از ظهر روز چهارشنبه جونز به حال حدود 44.8 درصد آرا با Schleifer زیر با 20.6 درصد در هر بار.

در سه شنبه شب واسرمن از طبخ سیاسی گزارش به نام نژاد برای جونز.

“تاریخی طبیعت این لحظه از دست داده است از من” جونز می گوید و اضافه کرد که “این فقط در مورد نمایندگی. آن را در مورد آنچه شما را در زندگی تجربه به ارمغان می آورد به سیاست بحث.”

جونز می گوید او ایستاده بر دوش بسیاری از کسانی که قبل از او با استناد به رهبر حقوق مدنی Bayard Rustin به عنوان فقط یک مثال است. Rustin برنامه ریزی شده در مارس 1963 در واشنگتن اما خواسته شد تا علنا فاصله خود را از مارتین لوتر کینگ جونیور به دلیل نگرانی بیش از هر اختلاف که خود را همجنسگرا می تواند به ارمغان آورده اند به این رویداد است.

“در حال رشد بود و من قادر به دیدن کسی که کاملا مثل خودم در کنگره آن شده اند که شواهد مستقیم از این واقعیت است که همه چیز واقعا بهتر” او سهام. “این بوده است مدت زمان طولانی آینده — حدود 244 سال است.”

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>