این کشتی کروز دارای بالاترین COVID-19 ميزان عفونت در جهان

تعدادی از بیماران مبتلا به COVID-19 coronavirus داخل قرنطینه کروز کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن همچنان ادامه دارد و به افزایش ساخت کشتی بزرگترین خوشه ای از ویروس کشنده در خارج از چین است.

اضافی 44 مورد از این بیماری شناسایی شدند در الماس شاهزاده در پنجشنبه آوردن تعداد کل عفونت به 218. که حساب برای بیش از یک سوم از تمام موارد شناسایی شده در خارج از سرزمین اصلی چین است.

با نزدیک به 6 درصد از 3,711 مسافر و خدمه در حال حاضر آلوده 952-پا کشتی کروز همچنین دارای بالاترین نرخ آلودگی به کروناویروس در هر نقطه در جهان است. ووهان, چین, این شهر که در آن بیماری اعتقاد بر این است که منشأ حدود 33,000 رسمی موارد—اما در سراسر جمعیت بیش از 11 میلیون که یک عفونت نرخ کمتر از 0.3٪.

کارشناسان بهداشتی می گویند الماس شاهزاده برجسته در معرض خطر است که عفونت را در فضاهای محدود. با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و راههای پیشگیری, از نزدیک, تماس با محیط های مانند کشتی می تواند تسهیل انتقال ویروس از طریق قطرات یا سطوح آلوده.

و با توجه به طولانی مدت است که مسافر در کشتی سفر در کشتی کروز می تواند در حال حاضر بالاتر عفونت خطرات ناشی از انواع دیگر حمل و نقل مانند هواپیما و قطار, با توجه به Hui-ling ین متخصص در انتقال آنفلوانزا در دانشگاه هنگ کنگ است.

“در یک هواپیما اگر وجود دارد قرار گرفتن در معرض ویروس شما احتمالا فقط یک نسل از انتقال به دلیل مدت زمان پرواز. در یک سفر دریایی انتقال می تواند پی در پی. یک فرد ممکن است آلوده دیگری که ممکن است آلوده کردن دیگر,” او می گوید. “شما می توانید در حال انجام یک انتقال روند.”

چند روز گذشته را دیده اند افزایش تصاعدی اما بدترین می تواند بیش از ین می گوید.

“این چند روز باید اوج. بسیاری از ادبیات در مورد این ویروس گزارش شده است که متوسط دوره کمون حدود 5 روز. بنابراین اگر قرنطینه آثار ما باید شروع به کاهش دید به زودی” ین می افزاید.

با توجه به ژاپن بار, 29 از آخرین دسته از 44 نفر مبتلا به کروناویروس ها, سکس با باقی مانده 15 از کشورهای دیگر است. یک مورد است که یک عضو خدمه. اکثریت زیادی از تازه تایید بيماران مسن هستند.

مسافران و خدمه در الماس شاهزاده ها در نیمه راه از طریق یک 14 روز قرنطینه در ویروس زده کشتی کروز. قرنطینه شروع Feb. 5 پس از این شرکت متوجه شدند که یک مسافر از هنگ کنگ که قبلا پردازنده تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. قرنطینه تعیین شده است به پایان Feb. 19.

تا آن مسافران را تا حد زیادی محدود به اتاق خود را خود رئیس تعاملات با اعضای خدمه که تحویل غذا سه بار در روز, تعدادی از مسافران در کروز گفت: زمان. پس از تعطیلات آخر هفته آنها اجازه داده شده در باز عرشه مخصوص ماشینها ممنوع در شیفت برای حدود یک ساعت در یک زمان ارائه آنها با پوشیدن ماسک صورت ایستاده و نزدیک تر از 2 متر (6.5 فوت) به هر یک از دیگر.

کنت Frasure یک زن 42 ساله مسافر از پورتلند اورگان است که به تنهایی در کابین خود را بعد از آزمایش مثبت برای این ویروس و آورده بود به یک بیمارستان است.

“[او] بدون علائم است و دریافت هر گونه درمان یا دارو,” او می گوید. “آنها در حال بررسی درجه حرارت او و اعضای حیاتی و موثر بدن در هر روز است.”

بیشتر بخوانید: “مثل من در یک فیلم بد است.’ نگرانی در قرنطینه کشتی به عنوان مسافر بیشتر تست مثبت برای Coronavirus

به عنوان تعدادی از موارد در کروز همچنان به شدت افزایش می یابد مسافران گفت: آنها می خواهند همه در هیئت مدیره به آزمایش می شود. تا حالا فقط کسانی که نشانههای گزارش شده و زندگی می کنند که در همان کابین به عنوان مسافر که مبتلا به این ویروس آزمایش شده اند. (مشخص نیست که چگونه بسیاری از مسافران گرفته اند, آزمون, اگر, ژاپنی, وزارت بهداشت گفت: 492 نمونه شامل نمونه های جمع آوری شده از مردم همان چند بار جمع آوری شده است.)

اما یک کمبود در COVID-19 کیت تست مانع مقامات بهداشتی از گسترده تست با مقامات اذعان یک “ظرفیت محدود به فرایند ویروس آزمون نمونه است.”

با توجه به عدم تست کیت مقامات می گویند آنها اولویت سالمندان مسافران و کسانی که زندگی در پنجره اتاق. آنها را آزمایش می شود و اجازه پیاده اگر آنها یافت می شود منفی است. ژاپنی, مقامات بهداشت و درمان خواهد خانه آنها در تعیین مسافرخانه زمانی که آنها بر روی زمین است.

در سطح جهان بیش از 60,000 نفر آلوده شده با این ویروس و بیش از 1300 نفر به عنوان یک نتیجه. اکثریت قریب به اتفاق موارد در سرزمین اصلی چین است.

این الماس شاهزاده خانم است که در میان کشتی های کروز است که گرفتار شده اند در وسط شیوع کروناویروس. این Westerdamکه رد شد ورود به پنج بنادر از جمله در تایلند, تایوان و ایالات متحده آمریکا, قلمرو گوآم در نهایت از منوی view در کامبوج روز شنبه صبح.

هفته گذشته مسافران در رویای جهانی کشتی کروز در هنگ کنگ برگزار شد برای چهار روز پس از این شرکت متوجه شدند که سه مسافر که میره روی کشتی زودتر تایید شد به این ویروس. مسافران بودند در نهایت اجازه پیاده در روز دوشنبه پس از تمام خدمه آزمایش منفی برای ویروس.

نوشتن به هیلاری لئونگ در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>