این پرنده می تواند پرواز 160 کیلومتر بدون بال زدن بال خود را

یک مطالعه جدید میریزد نور در چقدر کارآمد بزرگترین افزایش پرنده سواری جریان هوا به ماندن در هوا برای ساعت بدون

توسط PATRIS-FUN در 24 تیر 1399

یک مطالعه جدید میریزد نور در چقدر کارآمد بزرگترین افزایش پرنده سواری جریان هوا به ماندن در هوا برای ساعت بدون بال زدن بال خود را.

Andean شاهرخ دارای یک بال کشش به سه متر و وزن تا 15 کیلوگرم و آن را سنگین ترین افزایش پرنده امروز زنده است.

برای اولین بار یک تیم از دانشمندان کمبود تجهیزات ضبط آنها به نام "خاطرات روزانه" به هشت condors در جنوب امریکا در منطقه پاتاگونیا برای ضبط هر wingbeat بیش از بیش از 250 ساعت از زمان پرواز.

فوق العاده پرندگان صرف فقط یک درصد از وقت خود را در بالاترین نقطهء کشتی را بال بیشتر طول برخاست. یک پرنده پرواز بیش از پنج ساعت پوشش بیش از 160 کیلومتر بدون بال زدن بال خود را.

"Condors متخصص خلبانان — اما ما فقط در حال انتظار نمی رود آنها خواهد بود کاملا به کارشناس گفت:" امیلی شپرد یک مطالعه همکاری نویسنده و زیست شناس در دانشگاه سوانزی در ولز.

نتایج منتشر شد دوشنبه در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

"پیدا کردن که آنها در واقع تقریبا هرگز به ضرب و شتم خود را بال و فقط اوج است ذهن باد" گفت: David Lentink یک کارشناس در پرواز پرنده در دانشگاه استنفورد بود که درگیر در تحقیق ،

محققان دریافتند آند condors صرف فقط یک درصد از وقت خود را در بالاترین نقطهء کشتی را بال بیشتر طول برخاست. یک پرنده پرواز بیش از پنج ساعت پوشش بیش از 160 کیلومتر بدون بال زدن بال خود را. (گونزالو Ignazi)

به پرندگان آسمان خالی نیست, اما یک چشم انداز نامرئی ویژگی ها — gusts باد, جریان گرم افزایش تهویه و جریان هوا تحت فشار قرار دادند به سمت بالا با ویژگی های زمین مانند کوه است.

آموزش سوار شدن به جریان هوا اجازه می دهد تا برخی از پرندگان به سفر در مسافت های طولانی در حالی که به حداقل رساندن اعمال ضرب و شتم بال خود را.

دانشمندان که به مطالعه حیوانات پرواز به طور کلی در نظر گرفتن دو نوع پرواز: پرواز پرنده و افزایش پرواز. این تفاوت را می توان در مقایسه با واسطه یک دوچرخه سربالایی مقابل سرازیری سراشیبی گفت: Bret Tobalske یک پرنده پرواز متخصص در دانشگاه مونتانا بود که درگیر در مطالعه است.

مطالعات گذشته نشان داده اند که در مقایسه با storks و عقاب فلپ برای 17 درصد و 25 درصد از آنها زمینی مهاجر پرواز بود.

Andean شاهرخ شدید مهارت در افزایش ضروری است برای آن روبنده, شیوه زندگی است که نیاز به ساعت یک بعد از چرخش بالا کوه به دنبال یک وعده غذایی از مردار و گفت: Sergio Lambertucci یک مطالعه همکاری نویسنده و زیست شناس در دانشگاه Comahue در آرژانتین.

"هنگامی که شما ببینید condors گردان آنها در حال استفاده از آن حرارتی دهنده" و یا افزایش gusts از هوای گرم است.

محققان می گویند آند شاهرخ شدید مهارت در افزایش ضروری است برای آن روبنده, شیوه زندگی است که نیاز به ساعت یک بعد از چرخش بالا کوه به دنبال یک وعده غذایی از مردار. (Facundo حیاتی)

این دستگاه ضبط برنامه ریزی شده بود به سقوط کردن پرندگان پس از حدود یک هفته است.

بازیابی آنها بود بسیار آسان است.

"گاهی اوقات دستگاه کاهش یافته است به لانه بر روی صخره در وسط کوههای آند و ما نیاز به سه روز فقط برای دریافت وجود دارد" گفت: Lambertucci.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب