“آنها در حال غرق شده است.’ چین پناهگاه های حیوانات نمی تواند مقابله با تعداد زیادی از حیوانات خانگی رها شده و با توجه به COVID-19

یک coiffured نیرومند و درشت هیکل مرزهای طریق برگ خیابان های شانگهای سابق فرانسه امتیاز پوشیدن لباسهای بدون یقه و نه مالک در چشم. براق, English foxhound نیز بدون شناسایی برچسب ها scavenges از نزدیک سطل آشغال قبل از خوش سرگردان به ترافیک.

در حالی که خیابان های شهرهای چین تا حد زیادی خالی از مردم از COVID-19 اپیدمی در زمان برگزاری بیش از یک ماه پیش کنجکاو interlopers پدید آمده در ویروس’ wake: ولگرد پرورش حیوانات خانگی.

این ویروس باعث شده است که مغازه ها و کارخانه ها به دید و مجبور میلیون ها نفر را به خود قرنطینه در خانه های خود را برای جلوگیری از آلوده شدن توسط پنومونی-مانند بیماری است که تا کنون بیمار 90,000 و کشته 3,100 در سراسر جهان است.

اما کمی گزارش شده تاثير بحران شده است رها از حیوانات خانگی خانواده توسط صاحبان مایل و یا قادر به مراقبت از آنها در میان مستند شرایط و غلط ترس از آلودگی. در روز های اخیر یک بعد از ظهر یک زن رانندگی با مرسدس بنز با نزدیک شدن به این زمان خبرنگار در خیابان های شانگهای و پرسید که آیا من می خواهم هر یک از سه مهتری سگ که نشسته در عقب مسافر صندلی.

“این بسیار مورد می گوید:” مریم پنگ بنیانگذار مرکز بین المللی برای خدمات دامپزشکی کلینیک در پکن. “چین پناهگاه های حیوانات به طور کلی بدون مجوز و اجرای خوب سامریان و آنها به طور کامل غرق شده است.”

اگر چه مالکیت حیوان خانگی یک پدیده نسبتا جدید در چین وجود حدود 150 میلیون حیوانات خانگی در سراسر کشور امروز با توجه به رسانه های محلی با سگ محبوب ترین. چین حیوان خانگی صنعت پیش بینی شده است به ارزش 30 میلیارد دلار در سال 2020 با مالکیت حیوان خانگی نکردم مشاهیر مانند فیلم نماد فن Bingbing که به طور منظم پست تصاویری از سگ ها و گربه ها به بیش از 60 میلیون پیروان رسانه های اجتماعی.

اما بی اعتمادی در مقامات محلی همراه با تورنت جعلی اخبار اطراف COVID-19 شیوع ساخته شده اند, حیوانات یک قربانی آسان است. ویروس اعتقاد بر این است به پرش از یک عنوان و در عین حال ناشناس حیوانات—رئیس مظنون در حال خفاش ها و یا pangolins—در یک بازار در مرکز شهر ووهان در استان هوبئی استان است. اما صفر شواهدی وجود دارد که حیوانات خانگی کمک آن گسترش یافته است. سردرگمی منجر به هر دو بی رحمانه رها از حیوانات و اعمال قهرمانی را به صرفه جویی در درد و رنج حیوانات خانگی از غفلت و دولت culls.

حیوان خانگی بحران تعجب است بدترین در هوبئی که در آن بسیار سخت مهار اقدامات شده اند در محل قرار داده. به دلیل سخت محدودیت های مسافرتی هزاران نفر از صاحبان حیوان خانگی است که برنامه ریزی شده به دور برای چند روز بیش از سال جدید قمری شده اند قادر به بازگشت برای هفته ها. بسیاری شده اند beseeching غریبه به شکستن را به آپارتمان خود را به تغذیه و مراقبت از خود را رها حیوانات خانگی. سگ های ولگرد به طور معمول گرد و نابود شده است.

خانم چن داوطلب برای باردار شدن فرشتگان بهشت حیوانات خیریه ووهان که خواسته است که زمان استفاده از یک نام مستعار برای ترس از رسمی اقدامات تلافی جویانه شده است مراقبت از 36 سگ و 29 گربه ها به آپارتمان کوچک خود پس از وقوع. در علاوه بر این به پیدا کردن حیوانات در خیابان داوطلبان نجات بسیاری از مغازه ها و خانه های که در آن صاحبان شده اند قادر به بازگشت و بعد از آنها نگاه کنید.

“من باید به نگه داشتن آنها را مخفیانه به عنوان دولت تنها اجازه می دهد تا یک سگ در آپارتمان,” او می گوید. “همسایه ها را به پلیس شکایت چند بار اما یک پلیس راهنمایی من قبل از حمله, بنابراین من می توانید مخفی کردن حیوانات در ماشین من.”

چن می گوید که زمانی که یک فرد در ووهان است و به COVID-19 پس از آن که مقامات کشتن تمام حیوانات در خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی—اما همان پلیس به او دو سگ او در سراسر “را به عنوان او نمی خواهم به آنها را بکشند.”

این وضعیت در ووهان نیز رو به وخامت پس از آن تبدیل شده است غیر ممکن است برای ارسال حیوانات در خارج از کشور. بیشتر از 200 حیوانات که خزدار فرشتگان بهشت و نجات در سال گذشته اتخاذ شد توسط صاحبان در ایالات متحده آمریکا, کانادا, انگلستان, هلند و فرانسه با هزینه های حمل و نقل در حدود 650 دلار هر حیوان. اما از آنجا که شیوع این مسیر باید قطع شده است.

“وجود دارد بیشتر حیوانات نیاز به کمک این روزها” بی بی سی گفته شد توسط یک حیوان خانگی-نجات vigilante, که گفت که او و دوستان او تا به حال نجات بیش از 1000 حیوانات خانگی در ووهان تا کنون. وی افزود: وضعیت حیوانات در حال حاضر “بسیار خطرناک است.”

نگرانی در مورد حیوانات شده اند با کمک این واقعیت است که سگ حیوان خانگی یک COVID-19 بیمار در هنگ کنگ تست شده “ضعیف مثبت” برای ویروس. مقامات شکی نیست که این سگ پشمالوی سیاه پومرانیا که قرار داده شده است در قرنطینه است و در واقع آلوده اما به جای برداشت اثری از مشکلات زیست محیطی از طریق مجاورت, فقط مانند یک دستگیره یا کنترل از راه دور تلویزیون.

متاسفانه تفاسیر غلط از اخبار می توان به ضبط بر یک عدم اعتماد و ترس ، وجود دارد در حال حاضر موجی از صاحبان پرتاب حیوانات به مرگ خود از بالکن مرتبط با رهبری دکتر در تلویزیون مرکزی چین که گفت: حیوانات خانگی از بیماران مشکوک باید قرنطینه شود.” موارد مشابه گزارش شده در طول سال 2003 شیوع سارس بود که همچنین زئونوز عبور برای انسان از یک گربه گربه.

پنگ می گوید: بروز چنین ظلم و ستم هستند و خوشبختانه نادر است و بسیاری چینی درمان حیوانات خانگی خود را مانند “true اعضای خانواده است.” او می افزاید: آنها نشان می دهد چگونه “دروغ حرکت می کند فقط به عنوان سریع و یا حتی سریع تر اطلاعات دقیق.”

ویژه داستان
یک سال پس از Christchurch, Jacinda protocol wine studio جهان مورد توجه است. چه خواهد شد او از آن استفاده کنید ؟
نیوزیلند نخست وزیر به دست آورده تحسین بین المللی به رهبری او در مواجهه با فاجعه. در حال حاضر او برای متقاعد کردن این کشور برای حفظ ایمان

چن می داند که آن را تنها یک ماده از زمان تا زمانی که تامین مواد غذایی حیوان خانگی اجرا می شود و یا nosey مقامات کشف ده ها تن از نجات حیوانات در خانه اش. برای او چنین ترس بدتر از این بیماری خود را: “من عمدتا ترسم که اگر من گرفتن این ویروس پس از آن همه سگ و گربه کشته خواهد شد,” او می گوید.

نوشتن به چارلی کمپبل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>