“آنها در حال شکار ما. چهار ترانس مردم به قتل در پورتوریکو در دو ماه گذشته

(SAN JUAN, Puerto Rico) — فعالان روز پنجشنبه گفت که دو جسد در داخل یک سوخته در جنوب پورتوریکو بودند از تغییر جنسیت زنان, مارک چهار جمله مرگ و میر در دو ماه گذشته.

زنان شناخته شدند 21 ساله لیلا Peláez و 32 ساله سرنا Angelique ولاسکز با توجه به گسترده کمیته جستجو برای صاحبان سهام است.

“آنها در حال شکار ما” پدرو خولیو Serrano یک سخنگوی این گروه گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

مقامات در بر داشت ماشین قبل از سپیده دم روز چهارشنبه در شهر ساحلی هومکو پس از دریافت 911 تماس بگیرید. سروان. تدی مورالس که مسئول نظارت بر تحقیقات جنایی در این منطقه گفت: در یک مصاحبه تلفنی که پلیس در حال بررسی این که آیا آن را یک جنایت نفرت و دقیقا چگونه این دو قربانی کشته شدند. هیچ کس بازداشت شده است.

قتل یک ماه پس از 19 ساله تغییر جنسیت مرد به ضرب گلوله در شهر غربی از مکا و دو ماه پس از حمله الکسا Negrón Luciano که پورتوریکو فرماندار گفت: به احتمال زیاد یک جنایت نفرت. بدن قربانی داشت در شهر شمالی Toa Baja پس از یک ویدیو ساخته شده بود که در آن حداقل دو نفر شنیده تمسخر و تهدید یک فرد معتقد به قربانی پس از تیراندازی.

“ما اطلاعرسانی شایسته برای زندگی در صلح و برابری و آزادی. به اندازه کافی از خیلی نفرت گفت:” ایوانا فرد با گسترده کمیته جستجو برای صاحبان سهام است.

به طور کلی هشت نفر از جامعه تجاوز کشته شده اند در پورتوریکو در گذشته 15 ماه Serrano گفت. هیچ یک از این موارد حل شده است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>