این, اجتماعی دور, اما هنوز هم اجتماعی مردم پرتاب مینی رژه به روح بلند میان Coronavirus

یکs مردم به ماندن در داخل خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus مینی راهپیمایی های اجتماعی دور انواع مختلفی ظاهر شوند.

برای کمک به تقویت روحیه به پدر و مادر در تلاش برای کار از خانه در حالی که آموزش کودکان خود را در حالی که مدارس تعطیل هستند, برخی از جامعه فکر مردمی در حال انجام آنچه آنها می توانند برای حفظ همسایگان خود را سرگرم و از فاصله دور. مردم در سراسر جهان شده است میزبانی کمی رژه به تشویق مردمی انجام بخشی خود را در این تلاش است.

این ad hoc جشن یک راه امن برای گفتن سلام مجدد و جشن جوامع در حالی که حفظ یک محیط امن اجتماعی فاصله. معلمان از شمال غربی مدرسه ابتدایی در لئومینستر, Mass., انداخت با هم رژه می گویند سلام به دانش آموزان خود را با توجه به محلی CBS وابسته است. معلمان از غرب تاوسن مدرسه ابتدایی در Towson, Md. آیا همین کار را برای دانش آموزان خود را به عنوان اوهایو معلمان از شمال غربی مدارس محلی در کانال Fulton.

همین کار را برای معلمان در این مدرسه در شهر کانزاس.:

دوستان و خانواده و همسایگان انداخت تولد رژه برای 7 سال در Poolesville, Md., CBS در بالتیمور وابسته ، یک Becker, Minn., جامعه کمک تشویق 4-year-old الی که جشن تولد لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس امی Drehmel گفت: FOX 9 و یک گروه از درایو های partiers در سانتا کلاریتا کمک پنج سال, علامت روز.

یک خانواده در ایرلند انداخت St. patrick’s Day parade در حیاط خلوت خود را کامل با ماشین ها و کامیون ها به نگه داشتن ارواح در حالی که در مستند گزارش ABC.

در حالی که تولد و تعطیلات ممکن است شایستگی جشن نه هر رژه نیاز به یک دلیل دیگر از, پخش كردن, تشویق خوب است. در میلواکی همسایگان قرار دادن با هم یک رژه که در آن هر کس در لباس دایناسور مناسب و زد در اطراف. با توجه به Milwaukee Journal Sentinelیکی دینو انجام یک حاکم به مطمئن شوید که همه شرکت کنندگان ماند مورد نیاز شش فوت از هم جدا به ایمن ماندن.

در New Mexico, اخبار محلی, خروجی KOB 4 گزارش می دهد که بلن ساکنان گلوریا و جوانه تپه شده اند برگزاری روزانه رژه به تشویق و تشجیع کردن—همسایگان خود است. گلوریا نشسته در پشت یک وانت به عنوان شوهر درایو را از طریق شهر تکان دادن و سلام گفت: از یک فاصله امن:

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>