این موش ها فقط شکست رکورد بالاترین-خانه پستاندار

زرد-rumped برگ گوش ماوس دوباره آن را انجام داده.

فقط یک سال پس از تنظیم رکورد جهانی بالاترین-خانه, پستانداران, موش خرد آن نزدیک به 2000 پا, گزارش, National Geographic.

در فوریه اعزامی سازمان یافته و سازمان یافته توسط جی Storz یک زیست شناس در دانشگاه نبراسکا لینکلن ماوس کشف شد در شیلی در بالای قله Llullaillaco — یک آتشفشان خفته در 22,110 ،

آن را تعجب موش رشد می تواند در این ارتفاعات به عنوان وجود دارد بدون پوشش گیاهی کمی باران و درجه حرارت در هر National Geographic. این گونه نیز یافت شده است که در سطح دریا معنی آنها را “بی سابقه گستره ارتفاعی بیش از 22 ، 000 فوت است.”

“ما ممکن است به طور کلی دست کم ارتفاع دامنه محدودیت ها و فیزیولوژیکی تحمل از پستانداران کوچک به سادگی به این دلیل که در جهان بالاترین قله باقی می ماند نسبتا ناشناخته توسط زیست شناسان” پژوهش منتشر شده در bioRxivگوید.

در حال حاضر دانشمندان در حال مشتاق به مطالعه و بررسی چگونگی این موجودات می تواند زنده ماندن در چنین شرایط و با این امید که با استفاده از تحقیقات برای پیشبرد درمان انسان شرایط مربوط به تحویل اکسیژن و استفاده از, آیا آن را به دلیل بیماری از اعمال و یا ارتفاع Storz می گوید.

این کار بودجه توسط انجمن جغرافیای ملی و ایالات متحده موسسه ملی بهداشت ، در ادامه مطلب National Geographic. تیلور واتسون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>