این بهترین از همه ” عزیز مردان, آنچه که شما را از به دنبال این است؟’ الگوهای رفتاری

Tدر اینجا یک الگوی رفتاری جدید ساخت دور از اینترنت و آن را می پرسد یکی بسیار مهم است, چرا بیشتر از مردان سعی کنید به مانند یک پشته از پنکیک ؟

حماقت تمام شده در 25 ماه مه سال 2020 با توجه به الگوی رفتاری ردیاب پایگاه داده Know Your Meme, زمانی که کاربر توییتر @katiey_ke_ ارسال یک صدای جیر جیر از یک shirtless تنه و درخواست مرد-شناسایی کاربران اینترنت “عزیز مردان, آنچه که شما را از به دنبال مثل این؟”

برای برخی از دلیل توییت زده وتر با کاربران رسانه های اجتماعی. برخی از زمان صدور به مدت شش بسته abs در این زمان قرنطینه منوها برخی فکر انتخاب یک بی سر و نیم تنه بود و خنده دار تصمیم دیگران در بر داشت کل فکر می کنم آشکارا مسخره فقط در راه حق, اما بسیاری از دیدم پتانسیل کمدی طلا. به زودی مردم در سراسر شبکه های رسانه های اجتماعی, توییتر, در خصوص, شد, اظهار نظر retweeting میل و های خود را در نسخه های تازه ضرب الگوی رفتاری. پست بپرسید سوال مهم, مانند, چرا مردان نمی, نگاه, مانند, می گویند, کیت بلانشت در یک دست کت و شلوار یک, خالکوبی, Danny DeVito, یک هات داگ با چهره انسانی یا فوق پشته از پنکیک چکیدن در شربت. در انصاف و کسانی که به تمام سوالات عالی.

در اینجا چند نمونه نخست از جدید عزیز مم:

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>