'همیشه وجود دارد یک رنگین کمان بعد از باران است.' به چالش کشیده Coronavirus, LGBTQ جوامع در سراسر جهان برنامه ریزی دیجیتال غرور جشن

تیاو coronavirus همه گیر تا به حال غیر منتظره حذفی در اثر تجاوز مردم در سراسر جهان: وادار کردن جوانان LGBTQ ب

توسط PATRIS-FUN در 15 فروردین 1399

تیاو coronavirus همه گیر تا به حال غیر منتظره حذفی در اثر تجاوز مردم در سراسر جهان: وادار کردن جوانان LGBTQ بازگشت به زندگی با خانواده خود در مستند جایی که آنها ممکن است مورد قبول قرار دادن افراد آسیب پذیر در معرض خطر بی خانمانی و اشتغال ناامنی و به تاخیر انداختن پیشرفت بالقوه تغییرات قانونی است که می تواند کمک مالی LGBTQ مردم بیشتر حقوق. در یک سال عادی غرور جشن را ارائه دهد یک فرصت برای جمع آوری با هم جشن دستاوردهای جامعه و منعکس کننده در آینده برای تغییر اجتماعی. اما سه سال 2020 به بیش از 220 غرور جشن برنامه ریزی شده در سراسر جهان مجبور به لغو یا به تعویق انداختن توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس. در حال حاضر با حقوق آینده در معرض خطر در مکان های مختلف و تشدید شیوع ویروس سازمان در حال پیدا کردن راه های خلاقانه از رسیدن به جوامع خود به ارائه جایگزین فضاهای آنلاین به جشن می گیرند.

"همجنسگرایان مردم در سراسر جهان در حال تلویزیون انعطاف پذیر, اما آنها به صورت انزوا هر روز در زندگی خود می گوید:" J. Andrew Baker, co-رئیس جمهور Interpride بین المللی انجمن غرور دهندگان. "یکی از چالش های امروز در می یابیم این است که همجنسگرایان مردم و حتی بیشتر شده است." برای غلبه بر این انزوا بزرگترین شرکتهای بین المللی پراید, شبکه های Interpride و اروپا افتخار برگزارکنندگان انجمن در حال سازماندهی یک "جهانی غرور" به جشن آنلاین در ژوئن 27. جهانی غرور دهندگان در حال برنامه ریزی 24 ساعته زندگی می کنند جریان رویداد از جمله از راه دور کمک های بین المللی از جمله افتخارات سخنرانی از فعالان حقوق بشر و کارگاه های آموزشی با فعالان و مشخصات بالا در اجرا و در عین حال تایید می شود.

برای بسیاری از پراید خیلی بیشتر از یک حزب و یا روز جشنواره است. آن را یک فرصت برای افرادی که ممکن است "از" علنا به احساس راحتی احاطه شده توسط دیگران در جامعه خود را. غرور و افتخار جنبش پدید آمده پس از شورشهای استون وال در سال 1969 و برخی از جمله افتخارات امروز باید در انجام این سنت اعتراض با استفاده از وقایع را به عنوان یک فرصت برای برقراری ارتباط با دیگر جوامع به حاشیه رانده شده. "آن را تبدیل به سنگ بنای تجاوز جوامع می گوید:" Jed Dowling این جشنواره مدیر دوبلین LGBTQ غرور و افتخار است. "این ما Patrick روز ما 4 جولای آن را نمادی از همه چیز که بود از طریق سال است." در این سال حقوق بشر در سراسر جهان شد و برنامه ریزی عمده در جشن از دوبلین که در آن ازدواج همجنسگرایان قانونی بود در سال 2015 به زوریخ که در آن اخیر رای حمایت طرح را تبعیض بر اساس گرایش جنسی و هویت جنسیتی غیر قانونی است.

برای دیگران غرور است و همچنین فرصتی برای فشار بیشتر برای تغییر اجتماعی. در رابطه با فعالیت در جزایر کوک در اقیانوس آرام جنوبی است که در حال حاضر غیر قانونی و طرفداران می گویند وجود دارد ننگ اجتماعی قوی متصل به LGBTQ. Coronavirus بحران بدان معنی است که همیشه غرور جزایر کوک شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد, به عنوان یک برنامه ریزی بررسی قانون اطراف همان روابط جنسی است که تحت فشار قرار دادند از ژوئن تا سپتامبر است. اما کارلا Eggleton سخنگوی غرور جزایر کوک همچنان خوش بینانه در مورد آینده این رویداد و می گوید که جامعه در تماس نزدیک در رسانه های اجتماعی. "شما می دانید آنچه آنها می گویند همیشه وجود دارد یک رنگین کمان پس از باران," او می گوید.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

برای برخی از کشورها که در آن تجاوز به حقوق در معرض خطر هستند و یا کاملا غیر قانونی همه گیر ساخته شده است که زندگی را حتی سخت تر به عنوان مقامات با استفاده از بحران به عنوان بهانه ای برای پیشبرد هدف بیشتر به حاشیه رانده شده. پس از فراگیر جدید اورژانس قدرت معرفی شدند در مجارستان این هفته دولت پیشنهاد لایحه ای که آن را غیر قانونی برای تغییر هویت در اسناد رسمی. در لهستان شوراهای محلی پوشا یک سوم از این کشور به تازگی اعلام کرد خود را "همجنسگرایان-مناطق آزاد" و طرفداران می گویند لهستانی همجنسگرایان+ جوانان—مانند دیگران در سراسر جهان از جمله انگلستان و تونس —در حال پیدا کردن خود به دام افتاده با خانواده در مستند جایی که آنها ممکن است تجربه بیشتر خشونت و قلدری از جهان خارج است. "من می گویند که وجود دارد این است که یک گروه بزرگ در جامعه ما که بیشتر از ترس از خانه فعلی خود را/وضعیت کار نسبت به این ویروس خود به خود می گوید:" جولیا Maciocha, معاون داوطلبان در برابری پایه و اساس آن سازماندهی ورشو سالانه برابری رژه. Maciocha همچنین می گوید که کلیسا در لهستان در حال حاضر متهم به تجاوز در جامعه از گسترش این ویروس به عنوان یک آشکار "از خدا برای گناهان ما" بازتاب اظهارات دیگر چهره های مذهبی در سراسر جهان از جمله ایالات متحده از جمله شعارهای یادآور راه مردان همجنسگرا بودند سرزنش و ننگ برای گسترش HIV در 1980s و 1990s. فعلی coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر یادآوری بسیاری از قدیمی تر LGBTQ مردم و طرفداران از آن دوران و از دست دادن عزیزان خود. با توجه به این داده ها نشان می دهد که افراد مسن بیشتر در معرض خطر از coronavirus طرفداران می گویند احساس انزوا هستند به احتمال زیاد به بالا در میان مسن, LGBTQ مردم است.

ویژه داستان
'بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.' آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

جهانی افتخار سازمان هستند خوش بینانه در مورد تطبیق با چالش های ایجاد یک رویداد بی سابقه ای برای یک بی سابقه ای در زمان. چند صد نفر می بالد—از معمولا عمده حوادث در شهرستانها سرمایه به محلی سازمان یافته مردمی جشن در بیشتر مناطق روستایی—انتظار می رود به ثبت نام. فعالان می گویند که در کشورهایی مانند اوگاندا و نیجریه که در آن افراد همجنسگرا صورت قابل توجهی آزار و اذیت جهانی افتخار ارائه می دهد یک ابزار برای به حاشیه رانده شده جامعه برای تحقق بخشیدن به آنها بخشی از یک بزرگتر خانواده در سراسر جهان است. در ایتالیا است که در مبارزه با بالاترین تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس, Umbria, غرور, برنامه ای برای شرکت در جهانی رویداد آنلاین با ارسال فیلم از وقایع گذشته. برخی از مناطق هنوز هم مطمئن نیستید که آیا آنها شرکت خواهد کرد اما هماهنگ برای میلان غرور Tiziana Fisichella می گوید که هر چه تصمیم نهایی " ما را مجبور به انجام آن را با آگاهی که این بیماری همه گیر به ارمغان آورده است بسیاری از ضرر و زیان است."

برای متی ون و خود را داوطلب تیم در کیپ تاون غرور بودند که در میان اولین افتخار سازمان به ثبت نام برای شرکت در دیجیتال ژوئن رویداد جهانی افتخار ارائه یک فرصت برای غلبه بر این چالش ها از انزوای ناشی از کوروناویروس. داستان سرایی و عملکرد انتگرال به کیپ تاون غرور و ون به عنوان در حال حاضر در حال مذاکره با چند شاعران و هنرمندان و نوازندگان که درآمد از دست رفته به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. "ما کمی سرود است که اگر ما می توانیم اجازه می دهد یک فرد به خود را برای یک لحظه برای یک روز در سال پس از آن شغل ما در حال انجام" ون به عنوان می گوید. "جهانی غرور قادر خواهد بود به دیگران است که لحظه ای از احساس" من تنها نیستم, من عاشق هستم و با من همکار جامعه است.'"

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به virus@time.com.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب