وجود دارد بسیاری از سردرگمی در اطراف آن ممکن است coronavirus reinfections و ایمنی

در میان coronavirus همه گیر Airbnb را پیاده سازی جدید تمیز کردن پروتکل برنامه خواهد شد و مجموعه “بافر” دوره در بين رزرو.

این شرکت اعلام کرد این گام های جدید در روز دوشنبه رونمایی جدید تمیز کردن پروتکل برنامه زیر که میزبان تعهد به دنبال روش های از Airbnb در تمیز کردن هر اتاق در خانه خود و دریافت گواهی Skift گزارش. برنامه رول خواهد شد در ماه مه و Airbnb می گوید آن را تشویق می کند تمام میزبان به اتخاذ آن جدید “پیشرفته” تمیز کردن شیوه های.

“میزبان تمیز کردن پروتکل شامل اطلاعات خاص در COVID-19 پیشگیری مانند استفاده از تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش برای میزبان و یا پاک کننده خود را به عنوان به خوبی به عنوان ضد عفونی کننده که مورد تایید مقامات نظارتی,” Airbnb گفت.

میزبان Airbnb گفت: همچنین می توانید با استفاده از جدید رزرو بافر ویژگی است که فضاهای خارج مهمان باقی می ماند با مسدود کردن رزرو در طول یک دوره خاص که در آن شرکت خواهد مجموعه در 72 ساعت. در طول این مدت خانه های خالی خواهد بود با “هیچ فعالیت غیر از تمیز کردن.” Skift گزارش می دهد که “برخی از میزبان ممکن است را انتخاب کنید نه” از این دو گزینه جدید اما “پس از آن ممکن است خطر از دست دادن رزرو از مهمانان نگران تمیز کردن استانداردهای” به عنوان Airbnb گفت: کاربران را قادر به شناسایی که میزبان گنجانده شده در این برنامه است.

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش می دهد که پروتکل های جدید در حال یک “گام اول” برای شرکت و کریس Lehane یک Airbnb معاون ارشد توصیف جدید 40-صفحه کتابچه راهنمای تمیز کردن استاندارد به عنوان یک “جدید پایه.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>