وجود ندارد به اندازه کافی ماسک های پزشکی برای مبارزه با کروناویروس. در اینجا به همین دلیل آن را نمی خواهید برای دریافت بهتر در هر زمان به زودی

اگر شما نگران در مورد کوروناویروس و با داشتن مشکل گرفتن نگه دارید از ماسک های پزشکی این اعداد خواهد توضیح دهد که چرا: چین بزرگترین تولید کننده آنها را با یک گزارش روزانه ظرفیت 20 میلیون قطعه اما برآورد خود از تولید کنندگان داخلی تقاضا به تنهایی در حدود 50 تا 60 میلیون دلار در هر روز است.

جای تعجب نیست که شما نمی توانید ماسک های پزشکی در داروخانه های محلی خود را.

برخی از کارشناسان تردید اثر از جمله ماسک برای توقف انتقال این ویروس به طور رسمی به نام COVID-19. آمریکا مقامات بهداشتی می گویند اشکال گسترش بیشتر بین افرادی که در تماس نزدیک با یکدیگر و از قطرات تنفسی هنگامی که یک فرد آلوده عطسه یا سرفه.

“یک فولاد ماسک ممکن است ارائه برخی از حفاظت, اما آن را می شود بسیار متواضع” ویلیام Shaffner استاد پیشگیرانه پزشکی در دانشگاه وندربیلت ،

اما این نه قرار دادن دمپر بر روی تقاضا. مقیاس این بیماری همه گیر در چین—که در آن ویروس نشات گرفته و در آن تقریبا 78,500 مردم در حال حاضر آلوده—و ادامه گسترش coronavirus در سطح جهانی هدایت می شود کمبود در سراسر جهان است.

خرده فروشان در قاره های متعدد در حال اجرا هستند از ماسک و قیمت برای یک جعبه ماسک در خرده فروشان آنلاین مانند آمازون باید رسید به صدها دلار است. روز دوشنبه هوایی فیلم اسیر یک خط صدها نفر از مردم در شهر Daegu کره جنوبی که در آن شیوع رو به رشد در حال انتظار برای آنها را خرید. در همان روز های صنعتی فروشگاه تجهیزات در ایتالیا که در آن بیش از 370 نفر تایید آلوده به فروش می رسد بیش از 500 ماسک—از نوع مورد استفاده در کارخانه ها و سایت های ساختمان—در 30 دقیقه آن باز بود.

چینی تقاضا از عرضه پیشی گرفته است

چینی, ماسک, سازندگان تنها عامل 76 درصد ظرفیت در اواسط فوریه. به گفته مقامات چینی قرار می دهد که تولید روزانه در حدود پنج میلیون قطعه کمتر از 20 میلیون حداکثر. این کشور خروجی از N95 ماسک که اغلب فرسوده توسط پزشکی کارگران برای حفاظت اضافی است و حتی پایین تر در 200,000 یک روز با توجه به پیچیده تر تکنولوژی و مواد مورد نیاز به آنها را.

تقاضا در چین می تواند حتی بالاتر است که آنچه در آن ماسک سازندگان برآورد. چون پاول معاون رئیس جمهور از استراتژیک تامین کننده نامزدی در کارولینای شمالی بر اساس بهداشت و درمان شرکت برتر Inc., زمان می گوید که چین ممکن است نیاز به بیش از 400 میلیون ماسک پزشکی هر روز اگر هر محل کار فراهم می کند چندین ماسک هر کارمند در هر شیفت.

برای پاسخگویی به کمبود برخی از شرکت های چینی در نامربوط صنایع باید شروع به ساخت ماسک. Foxconn که تولید کننده اپل اپل در چین روشن است برخی از تولید آن به ماسک; این شرکت با هدف تولید دو میلیون دستگاه در روز تا پایان ماه. دیگران مانند یک خودرو ساز در جنوب چین, Guangxi ژوانگ منطقه خودمختار در حال ساخت ماسک بیش از حد.

قادر به تولید به اندازه کافی از این دنده محافظ برای دیدار با تقاضا خود را پکن نیز منابع ماسک های پزشکی از خارج از کشور. مقامات اندونزی گفت: در آغاز ماه فوریه که چین قرار داده بود “سفارشات بزرگ” در اندونزی ساخته, ماسک, معادل به آنجا که سه ماه از تولید و ویتنام صادر شده است مقادیر عظیمی از ماسک برای چین است. وجود دارد گزارش می دهد که معامله گران چینی را آغاز کرده اند منابع تامین در بازار به عنوان دور به عنوان کنیا و تانزانیا.

کمبود احساس بودن در سراسر جهان

در ضمن داروخانه ها از آلمان به کانادا به ایتالیا و انگلستان همه پایین در پزشکی ماسک منابع با توجه به نوشته های در گردش در رسانه های اجتماعی.

در یک پست در توییتر یک روزنامه نگار به خبرگزاری فرانسه گفت که تنها داروخانه در مرکز لندن او می تواند پیدا کردن جوراب زنانه ساقه بلند, چهره, ماسک بود و فروش آنها را برای حدود $3.25 یک قطعه.

فروشگاه ها در ایالات متحده از ناکسویل تنسی به شهر نیویورک نیز در مواجهه با کمبود این محصول است. یک شرکت عرضه های پزشکی در دوبلین ایرلند گفت که تلاش برای پیدا کردن یک تامین ماسک در یک هزینه معقول. و دندانپزشکان در انگلستان و استرالیا می گویند که با خیلی از عرضه خود در اصل منابع از چین, آنها در حال حاضر روبرو هستند از جان گذشته کمبود.

جدوگاه دندانپزشکی در تووومبا شهر 137,000 در استرالیا کوئینزلند دولت حدود 80 مایل در خارج از بریزبن زمان می گوید که آنها در میان کسانی که تحت تاثیر قرار است.

“این بسیار دشوار است بسیاری از ما به طور منظم تولید کنندگان در حال حاضر قرار دادن محدودیت در تعداد جعبه های ما می توانید خرید” می گوید: آنا بومادران عمل manager. “ما در حال محدود به حدود دو تا سه جعبه یک هفته است که هیچ جا در نزدیکی به اندازه کافی به ما را از طریق ما روز عادی از بیماران است.”

ویژه داستان
گفتگو که تغییر چگونه فکر کردم اوایل مادری
در زمانی که شما فقط تلاش برای نگه داشتن آن همه با هم شما باید به نحوی شکل از چگونه به انتخاب کنید تا جایی که شما سمت چپ خاموش.

بومادران می گوید که عمل بازگشت تا عرضه از ماسک است که آنها با تکیه بر شرکت.

“ما در تلاش هستیم هر روز تنها یک روز با ما تولید کنندگان و تامین کنندگان جدید برای دیدن آنچه که ما می توانید مدیریت کنید,” او می گوید. “ما واقعا امیدوار همه چیز حل و فصل کردن و بازگشت به حالت عادی است.”

مایک بون یک معاون اجرایی رئیس جمهور و شریک در تگزاس بر اساس ماسک ساز اعتبار Ameritech می گوید که او در حال حاضر دریافت تماس های تلفنی از مردم در سراسر جهان که می خواهند برای خرید ماسک پزشکی از شرکت خود را حتی اگر آمریکا ساخته شده است ماسک تمایل به گران تر از تولید آن در جاهای دیگر.

“من صدها نفر از تماس هر روز از افرادی که مایل به خرید محصولات از من چرا که آنها می توانید آنها را در هر نقطه دیگری,” او می گوید. “شما نام کشور من شنیده ام از آنها.”

بون است که سخنگوی امن ماسک عرضه Association, یک سازمان است که با هدف اطمینان از عرضه کافی از ماسک در یک بحران بهداشتی می گوید زمانی که او شده است تلاش برای بالا بردن آگاهی از چین سلطه جهانی در زنجیره تامین برای سال.

“من بسیار شده است در مورد یک پیش بینی است که یک روز چین در حال رفتن به یک بیماری همه گیر است و ما در حال رفتن به ماسک بیش از اینجا,” او می گوید. “و در حال حاضر این نوع اتفاق می افتد.”

او می گوید که حدود نیمی از ایالات متحده عرضه ماسک صورت از چین می آید با مکزیک دیگری بزرگ کننده, اما او را دیده کمتر محصول در دسترس از چین در هفته های اخیر به عنوان کشور چنگ زدن با شیوع در خانه.

پاول, برتر, Inc., می گوید که اگر چه چین به طور رسمی اعلام کرد هر embargoes در صادرات تجهیزات حفاظت شخصی او معتقد است که هیچ چرخ دنده حمل از چین از اواسط ژانویه. مکان های دیگر مانند تایلند و تایوان و هند نیز محدود صادرات از ماسک برای محافظت از خود را عرضه داخلی است.

در هنگ کنگ برخی گرفته اند امور را در دست خود. یکی از کارگردان های وارداتی و ماشین آلات از هند است که با او امیدوار است برای شروع ساخت ماسک برای فروش آنلاین و هنگ کنگ توسعه دهنده ملک اعلام کرده است قصد دارد برای راه اندازی یک کارخانه قادر به تولید 200,000 ماسک در روز است.

پزشکی کارگران روبرو هستند کمبود عرضه

بیشتر به طور جدی کمبود در حال ضربه پزشکی کارگران—حتی کسانی که به طور مستقیم درمان coronavirus بیماران.

در اوایل فوریه Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داد که مبارزه با کروناویروس بود که مانع از “گسترده استفاده نامناسب” از دنده محافظ توسط کسانی که در خط مقدم پزشکی کارکنان و او هشدار داد در برابر انباشت ماسک.

“تقاضا است تا 100 برابر بالاتر از حد طبیعی و قیمت ها تا 20 برابر بالاتر,” او گفت:. “جهانی سهام از ماسک و ماسک در حال حاضر کافی برای پاسخگویی به نیاز از که و شرکای ما.”

ایالات متحده بیمارستان ها از نزدیک به تماشای خود, ماسک, لوازم. با توجه به یافته های اولیه یک نظرسنجی از بیش از 4000 بیمارستان های برتر, Inc. زد در رابطه با آمریکا CDC و FDA اکثر بیمارستان ها بیش از یک هفته از موجودی اما در حال مدیریت و سهمیه بندی ماسک استفاده برای جلوگیری از کمبود. پاول می گوید که تقاضا برای N95 ماسک توسط سیستم بهداشت و درمان ایالات متحده تخمین زده می شود به جایی بین 25 میلیون و 40 میلیون دلار در هر سال است.

“من تماس گرفتن از بیمارستان های بزرگ استفاده می شود که حتی جواب تلفن من تماس” پرستیژ Ameritech را بون می گوید.

روز سه شنبه ایالات متحده مقامات بهداشت گفت که آمریکایی ها باید آماده برای coronavirus برای شروع كردن به صورت محلی. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گزارش به کنگره گفت که این روز را در ایالات متحده به مراتب کمتر ماسک های پزشکی از آن خواهد نیاز به در مورد عمده شیوع در کشور است. این کشور دارای ذخایر از حدود 30 میلیون N95 ماسک, اما ممکن است نیاز به عنوان بسیاری از 300 میلیون نفر در طول شیوع او گفت:.

بون می گوید که او امیدوار است بحران است هشداری برای آمریکا بيمارستان شده اند که خرید ماسک از تامین کنندگان خارج از کشور.

“چه تفاوتی بین چینی و آمریکایی ساخته شده ،” او می پرسد. “خب تفاوت اصلی این است که [آمریکا ساخته شده ماسک ها] در اینجا و آنها را در دسترس خواهد بود که چین به یک بیماری همه گیر.”

نوشتن به امی Gunia در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>