وجود دارد در حال حاضر بیش از 1 میلیون و تایید موارد coronavirus در سراسر جهان

South by Southwest ممکن است به نام خاموش این سال با توجه به COVID-19 coronavirus همه گیر اما در برخی از فرم جشنواره فیلم باید بر روی بروید.

سازمان South by Southwest, فیلم, موسیقی, و, تکنولوژی, جشنواره که هر سال در Austin, تگزاس, در روز پنج شنبه اعلام کرد که آوردن برخی از فیلم هایی که شد تا برای اکران در سال 2020 رویداد به جریان در آمازون به عنوان بخشی از 10 روز “آنلاین جشنواره فیلم.”

به عنوان رمان coronavirus گسترش در ایالات متحده, South by Southwest در میان اولین رویدادهای مهم می شود; این تصمیم پس از Austin شهردار استیو آدلر اعلام محلی فاجعه است. آن را ضربه ای بزرگ به Austin در اقتصاد نه به ذکر است به تمام فیلمسازان که می خواهم ساخت آماده سازی برای اولین فیلم در این جشنواره که با لگد کردن در مارس 13.

در حال حاضر برخی از این فیلم ها می تواند رسیدن به مخاطبان آنلاین به عنوان بخشی از “نخست تصویری ارائه SXSW 2020 جشنواره فیلم مجموعه است.” کسانی که شرکت در این جشنواره دعوت خواهد شد تا در انتخاب کردن به نسخه آنلاین اعلام این خبر گفت: پنج شنبه. خاص انتخاب فیلم نبوده است پرده برداری کرد و در عین حال — آسوشیتد پرس یادداشت آن را احتمالا امن می گویند Netflix بکشد نمی توان امید بستن به در — اما فیلمسازان که شرکت دریافت هزینه غربالگری.

“ما با الهام از سازگاری و انعطاف پذیری از فیلم جامعه به عنوان آن را در جستجو برای راه حل های خلاق در این بحران بی سابقه,” جانت Pierson, مدیر فیلم در SXSW گفت.

هیچ تاریخ مشخص برای آنلاین جشنواره خواهد بود که رایگان به تماشای در آمریکا و نیاز به یک حساب کاربری آمازون اما نخست تصویری اشتراک هر چند سازمان هستند “هدف” اواخر ماه آوریل است. برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>