جهان در حال اجرا کوتاه از قند است. در اینجا به همین دلیل قیمت ها به احتمال زیاد به افزایش حتی بیشتر

فقط به عنوان جهان بالا معامله گران شکر پیش بینی جهانی از کمبود کالا, شماره 1 خام-شکر وارد اندونزی می گوید که می خواهد یک رکورد مقدار از چیزهای شیرین.

کشور جنوب شرق آسیا گفت: هدف آن به واردات حدود 1.4 میلیون تن شکر خام و یا 1.33 میلیون تن تصفیه شده در انواع مختلف برای استفاده خانگی در این سال و در اوایل سال 2021. که بیش از 11 برابر افزایش در سال گذشته است. در ضمن خروجی داخلی انتظار می رود که به فرو رفتن در حالی که تقاضای داخلی را افزایش می دهد.

“در حالت ایده آل ما باید حداقل 1.3 میلیون تن از ذخایر در اوایل 2021,” Yadi Yusriyadi ارشد مشاور در اندونزی شکر انجمن خبرنگاران در جاکارتا در روز چهارشنبه. “اگر هیچ منبع اضافی از طریق واردات در حالی که تقاضا افزایش قیمت ها قطعا ادامه خواهد داد به افزایش است.”

جهانی قیمت شکر باید رسید حدود 12 درصد در این سال برای بهترین شروع برای یک سال و در یک دهه به عنوان یک خشکسالی کاهش محموله های از تایلند, جهان, شماره 2 صادر کننده است. تایلندی فشار تعجب معامله گران در زمانی که اتحادیه اروپا در حال حاضر تولید کمتر برزیل تبدیل شده بود بیشتر از آن عصا محصول به اتانول و انجماد آب و غرق محصولات کشاورزی در شمال امریکا است.

لندن-بر اساس کالا معامله گر ED&F Man Holdings Ltd. تخمین اش را برای جهانی شکر با کسری در این فصل حدود 10 درصد به 7.7 میلیون تن پس از یک مازاد سال قبل. بازار که قبلا دست و پنجه نرم با عرضه بیش از حد از هند در حال حاضر نیاز به شکر گفت: LMC بین المللی است.

مصرف مواد غذایی در جنوب شرقی آسیا بزرگترین اقتصاد رسید و در دهه گذشته به عنوان رشد فراوانی تغییرات رژیم غذایی و شیوه زندگی. افزایش تقاضا از اندونزی ممکن است سود بالا تولید شکر هند و برزیل که هر دو به دنبال پر کردن شکاف در عرضه از تایلند.

اندونزی شکر انجمن نشان دهنده 20 میلز عمدتا دولتی که با سرکوب داخلی عصا یا اضافی واردات عمدتا از تایلند به دیدار خانواده مصرف. کاربران صنعتی در حال عرضه شده توسط گروه دیگری از 11 شرکتها که روند فقط شکر خام وارداتی.

تایلندی شکر

این کشور را شکر شرکتها به احتمال زیاد واردات بسیاری از آنها شکر خام از تایلند در نیمه اول در حالی که همچنین eyeing عرضه از استرالیا و هند گفت: رئیس اندونزی شکر شرکتها ارتباط Bernardi Dharmawan.

این سه کشور مطلوب تامین کنندگان خود را به دلیل نزدیکی به اندونزی و به عنوان شیرین کننده انجام همان وظیفه واردات 5 درصد Dharmawan گفت: در یک پیام به صورت متن. دولت اجازه داده است هشت شرکتها به واردات 1.1 میلیون تن شکر خام در نیمه اول.

دولت هند است که در پیشرفته بحث اندونزی برای کاهش رنگ مشخصات که اجازه خواهد داد که عرضه از جنوب کشور آسیایی با توجه به کارخانه قند انجمن.

اندونزی نیز خرید شکر از برزیل با توجه به جهان بالای معامله گر Alvean است که به کشتی 60,000 تن شکر خام در این هفته. Dharmawan از شرکتها ارتباط گفت: او هنوز به دریافت اطلاعات از برزیل واردات است.

–با کمک از داعش Almeida.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>