وحشی داستان پشت Netflix جدید Docuseries Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون

Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنونNetflix بکشد آخرین true crime docuseries, غواصی به جهان وحشی از صاحبان گربه

توسط PATRIS-FUN در 1 فروردین 1399

Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنونNetflix بکشد آخرین true crime docuseries, غواصی به جهان وحشی از صاحبان گربه و علاقه مندان در اکتشاف از یک مسیر از توجه به دنبال صاحب باغ وحش به مجرم.

یوسف Maldonado-پاساژ بهتر به عنوان شناخته شده "جو عجیب و غریب" است ببر مادر در مرکز سری. یک "گی اسلحه toting کابوی با شاه ماهی" را به عنوان او به نام جو عجیب و غریب عمل یک گربه بزرگ باغ وحش در اوکلاهما برای چندین سال قبل از اینکه او محکوم به زندان در اوایل سال جاری برای پخت و پز یک قتل-برای-استخدام طرح در برابر کینه کارول Baskin اجرا می شود که این گربه بزرگ امداد و نجات در فلوریدا.

بیش از هفت قسمت co-مدیران اریک گود و ربکا Chaiklin نمودار این دوره از جو عجیب و غریب را غیر عادی زندگی و معرفی بینندگان به سایر ارقام در گربه جهان در یک داستان است که شامل چند همسری مرموز ناپدید شدن, سنگین, استفاده از مواد مخدر فرقه مانند رهبران و بهره کشی از انسان و حیوانات است. در اینجا داستان واقعی پشت ببر پادشاه.

که جو عجیب و غریب ؟

متولد یوسف Schreibvogel در سال 1963 جو عجیب و غریب خریداری شده در یک فروشگاه حیوان خانگی در تگزاس در سال 1989 با برادر خود Garold Wayne با الهام از عشق مشترک خود را از حیوانات. پس از Garold درگذشت از آسیب های پایدار در یک تصادف ماشین در سال 1997 جو عجیب و غریب با استفاده از پول از یک راه حل برنده توسط خانواده اش به خرید یک مزرعه در Wynnewood, Okla., و تبدیل آن به یک باغ وحش اختصاص داده شده به برادرش حافظه است.

این Garold Wayne عجیب و غریب حیوانات, پارک یادبود شناخته شده به عنوان G. W. باغ وحش تبدیل شد و جمعیت توسط تعداد فزاینده ای از حیوانات عجیب و غریب به عنوان جو عجیب و غریب به دست آورد و ببرها و شیرها ligers و بیشتر. به عنوان G. W. باغ وحش در محبوبیت رشد در اوایل 2000s, جو عجیب و غریب شد چیزی از محلی مشهور است. برای حفظ این باغ وحش در حال اجرا او ادامه داد: برای پرورش حیوانات به نگه دارید تا یک منبع ثابت از توله ببر و او در زمان خود حیوانات خانگی عجیب و غریب در تورهای شارژ مردم برای عکس ops.

زیرا او تربیت ببر, جو عجیب و غریب نیز شد هدف از فعالان حقوق حیوانات که او را متهم کرد از سوء استفاده از حیوانات در میان نگرانی های دیگر. مخالفان خود شامل کارول Baskin, صاحب این گربه بزرگ امداد و نجات در فلوریدا که به زودی بزرگترین خار در جو عجیب و غریب ، اگر چه Baskin در می آید در این مجموعه به عنوان یک زن که به سادگی حیوانات را دوست دارد و می خواهد به انجام حق بزرگ گربه ببر شاه نشان می دهد که بیشتر وجود دارد در رفتن در زیر سطح. مبارزه بین این دو و در نهایت تشدید می آید و به بیش هر دو از زندگی خود را—و از جمله قتل ،

که کارول Baskin?

موسس و مدیر عامل شرکت Big Cat Rescue, غیر انتفاعی, پناهگاه برای گربه در تمپا, Baskin می گوید: در این مجموعه که شیفتگی خود را با گربه قدمت آن به دوران کودکی. عشق او را برای گربه ها فراتر از مراقبت از آنها در محراب—در این قسمت او به نظر می رسد در Baskin اغلب می پوشد ببر یا یوزپلنگ چاپ لباس و خانه اش را به طور کامل تزئین شده با مجسمه های عجیب و غریب گربه.

بسکین که در حال حاضر اجرا می شود در کنار محراب او اماتور, شوهر, Howard سخت گذشته است. او باز تسهیلات در 1990s با او سپس شوهر همین Lewis, یک میلیونر که به طرز مرموزی ناپدید شد در سال 1997. لوئیس' دختران از ازدواج قبلی که به نظر می رسد در این مجموعه همراه با همسر اول خود را پیشنهاد کرده اند Baskin خود را کشته پدر و تغذیه او را ببر. بسکین که همواره رد این اتهام ادعا میکند که لوئیس به سادگی ناپدید شد و بدون توضیح.

بر خلاف جو عجیب و غریب و دیگر صاحبان گربه, Baskin, نمی, نژاد گربه. ماموریت خود را برای نجات گربه است که به حیوانات باید یک محل برای زندگی کردن بقیه زندگی خود را در صلح و آرامش. بسکین که طول می کشد تا یک anti-حیوانات-پرورش موضع آغاز می شود و با توجه به آن, سوء استفاده, انتقاد جو عجیب و غریب جرقه سال از دشمنی که در نهایت ورشکسته او و سرزمین او را در زندان است.

آنچه که اساس جو عجیب و غریب و کارول Baskin متقابل آن ،

دشمنی بین جو عجیب و غریب و Baskin پایین آمد به یک زن و شوهر از عناصر: Baskin می خواستم G. W. باغ وحش برای جلوگیری از پرورش گربه و او رفت و به طول های بزرگ در تلاش برای قرار دادن جو عجیب و غریب خارج از کسب و کار از جمله درخواست خود را گسترده آنلاین fanbase به ارسال ایمیل انبوه به مکان های که در آن او در زمان خود حیوانات تورهای درخواست از آنها برای جلوگیری از میزبانی خود را نشان می دهد.

جو عجیب و غریب که مشاهده Baskin به عنوان یک منافق نیز برای ساخت پول از حیوانات عجیب و غریب را از طریق محراب او انتقام بسیار شدید در راه است. او شروع فیلمبرداری فیلم که در آن او با صدای بلند بخوانید نسخه از Baskin خاطرات که او می خواهم به دست آورد و پس از یکی از کارمندان سابق آن را به سرقت برده شده و آنها را آنلاین. او پیشنهاد کرد که Baskin خاطرات نوشته نشان داد که او می خواهم او را کشته شوهر سابق و شروع یک کمپین برای گرفتن او را دستگیر و به مرگ او.

به عنوان او ادامه داد: برای ارسال فیلم که در آن او مورد آزار و اذیت Baskin, جو عجیب و غریب و همچنین تغییر نام باغ وحش خود را به نام Baskin شرکت در تلاش برای فریب طرفداران او. در 2011, Baskin شکایت کرد جو برای نقض قوانین علامت تجاری در $1 میلیون دعوی در دادگاه.

پس از این جو عجیب و غریب اعلام ورشکستگی و تبدیل بیش از مالکیت G. W. باغ وحش به یکی دیگر از بزرگ گربه عاشق, Jeff Lowe که نیز تا به حال سابقه کیفری از جمله اتهامات خشونت خانگی است. اگر چه او دیگر متعلق به باغ وحش, جو عجیب و غریب باقی مانده در اموال و سعی کردم به چرخش خود مقدار کمی از شهرت به سرمایه سیاسی در حال اجرا ناموفق مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در سال 2015 و فرماندار اوکلاهما در سال 2018 است.

چه اتفاقی افتاد به جو عجیب و غریب ؟

جو عجیب و غریب زندگی شروع به سقوط از هم جدا پس از 2015. شوهر خود تراویس Maldonado به ضرب گلوله خود را در سال 2017. به عنوان او در برخورد با غم و اندوه و گرفتاری های مالی, جو عجیب و غریب باقی مانده مصرف نفرت خود را برای Baskin. در سال 2017, او ناموفق اقدام به Baskin کشته با پرداخت یک کارمند برای تکمیل کار; که کارمند فرار با پول است. با این نقطه FBI به دنبال جو عجیب و غریب به اتهام سوء استفاده از حیوانات در باغ وحش. هنگامی که ماموران فدرال متوجه او می خواهم تلاش برای Baskin کشته ارسال یک عامل مخفی که جو عجیب و غریب سعی در استخدام برای انجام یک دوم تلاش در Baskin زندگی.

ویژه داستان
در پی Coronavirus اینجا چرا آمریکایی ها در حال جمع اوری کاغذ توالت
ما وحشت خرید نشان دهنده یک چیز ما می توانیم کنترل

جو عجیب و غریب پیدا شد گناه در 21 فقره در سال 2019 از جمله برای توطئه برای کشتن Baskin و برای کشتن چند ببر. در ژانویه سال 2020 او محکوم به 22 سال زندان است و در حال حاضر برگزار شد در Grady زندان شهرستان در اوکلاهما. او به نظر می رسد به این باور ببر پادشاه را پشتیبانی کردن او در برخی از راه با توجه به های اخیر Facebook posts. روز جمعه پس از حساب خود را به عنوان خوانده شده: "در حال حاضر که Netflix سری است که من نمی توانم آن را تماشا اما اگر شما نگاه کنید ... کسانی که به من راه اندازی ... لطفا به اشتراک گذاری با یک شرکت حقوقی است که ممکن است به من کمک کند از اینجا دریافت کنید."

بسکین که هنوز زنده است, همچنان به اجرا big cat sanctuary.

آیا قانونی به خود گربه های بزرگ در ایالات متحده آمریکا ؟

قانونی در اطراف مالکیت گربه های بزرگ تیره است. در حالی که گونه های در خطر انقراض قانون ممنوعیت نگهداری و خرید هر گونه های در خطر انقراض حیات وحش دخالت انسان با اسیر تربیت حیات وحش است که به خوبی تنظیم شده است. حداقل شش کشور از جمله اوکلاهما به مردم اجازه می دهد برای حفظ گربهسانان به عنوان حیوانات خانگی. و اگر چه 35 متحده ممنوعیت داشتن گربهسانان به عنوان حیوانات خانگی هر یک از معافیت های مختلف و در سطوح متفاوت از قوانین و مقررات و اجرای. کنار جاده باغ وحش مانند G. W. وحش نسبتا شایع در ایالات متحده با حداقل چند صد راه اندازی در سراسر کشور است. به عنوان ببر پادشاه را نشان می دهد هنگامی که یک فرد به جهان از گربه بزرگ در مالکیت آن را نسبتا آسان به ادامه خرید, فروش و پرورش آنها را بدون ابتلا به توجه به اجرای قانون است.

نوشتن به Mahita Gajanan در mahita.gajanan@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب