که تخمین زده می شود COVID-19 مرگ و میر در 3.4%. نیست که کل داستان

Nobody دیده بود کروناویروس که باعث این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 قبل از زمان شیوع آغاز شد و در چین در ماه دسامبر 2019. بنابراین برای زمینه آن است که اغلب نسبت به شود علائم بیماری مشابه ما خوب می دانیم: آنفولانزای فصلی که آلوده بسیاری از مردم هر سال اما جان تنها در حدود 0.1 درصد از آنها به طور متوسط.

بسیاری از مردم نگران شد و سپس زمانی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد در ماه مارس که COVID-19 کشته شده است 3.4% از افرادی که گرفتار آن تا کنون—میزان مرگ و میر به مراتب بالاتر از نه تنها آنفلوآنزای فصلی, بلکه بالاتر از قبل COVID-19 مرگ و میر تخمین می زند که حدود 2 درصد.

که برآورد می گویند ممکن است بیشتر در مورد قطعیت ذاتی در ساخت این نوع از محاسبات در حال وقوع از آن را در مورد واقعی کوشندگی از COVID-19.

از آنجا که COVID-19 شیوع شروع به انتخاب کنید تا بخار در چین در ماه ژانویه کارشناسان شده اند تقلا برای دریافت یک دسته در مورد این بیماری و راه آن رفتار می کند. اما آنها همچنین هشدار داد که برآورد دقیق و شماره ها به احتمال زیاد به تغییر در طول زمان. یکی از دلایل کلیدی: مردم با نسخه های خفیف تر از بیماری ها در کمتر صورت رسمی شمارش از آنجایی که آنها ممکن است بیمار به اندازه کافی به دنبال مراقبت های پزشکی و یا متوجه آنها چیزی بیش از یک سرد است. برخی از مردم در حال حاضر تحقیقات نشان می دهد ممکن است آلوده به ویروس SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 بدون نشان دادن هر گونه علائم در همه.

این بدان معناست که تعداد کل موارد گزارش شده است که به احتمال بسیار زیاد به دست کم گرفتن—و نه شمارش بسیاری از خفیف یا بدون علامت موارد ما به احتمال زیاد غلو بیماری را به طور کلی میزان مرگ و میر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, برای, یک, گفت, فاکس نیوز, او یک “حدس” که واقعی مرگ و میر است به احتمال زیاد کمتر از 1%.

به دنبال در اطلاعات از کشورهای قوی تست سیستم های پشتیبانی از این ایده است که این بیماری میزان مرگ و میر ممکن است کمتر از 3.4%. کشورهایی که تست شده اند تعداد قابل توجهی از مردم به طور کلی گزارش کاهش میزان مرگ و میر نسبت به کسانی که مانند ایالات متحده آمریکا است که آزمایش را در مراتب پایین تر اعداد و با تمرکز قوی تر در موارد شدید. این نشان می دهد که در هنگام تست شبکه در حال گسترش به گرفتن مردم با کمتر به بیماری های جدی و مورد شمارش و سپس بازتاب این محدوده از شدت میزان مرگ و میر پایین است.

میزان مرگ و میر در کره جنوبی که در آن بیش از 1100 تست شده اند تجویز می شود در هر میلیون نفر می آید فقط 0.6% ، در ایالات متحده, که در آن تنها هفت آزمایشات تجویز شده است در هر میلیون نفر نرخ مرگ و میر بالاتر از 5 درصد است.

نمودار زیر یک تصویر لحظهای از تست و ميزان مرگ و مير در 5 مارس به دست آمده از طریق سوابق منتشر شده و یا تماس مستقیم با هر یک از کشور وزارت بهداشت ، کیفیت داده ها در هر کشور از محدوده بسیار دقیق از جمله در کره جنوبی و انگلستان به نسبتا خشن که با استرالیا که وزارت بهداشت ارائه گرد شماره. همانطور که برای آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: زمانی که 1,526 مردم تا به حال تست شده از مارس 4, اما گفت که این شماره “را شامل نمی شود آزمایش های در حال انجام در دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه.” ما انتخاب کرده اند به استفاده از شکل 1,895 که اقیانوس اطلس گزارش شده در مارس 6 که شامل هر دو CDC تعداد بیشتری تست اعداد خبرنگاران را کشف کرده اند از طریق تماس با ادارات بهداشت محلی از تمام 50 ایالت و سی

چند کشور با قابل تست ظرفیت گزارش میزان مرگ و میر بالاتر از 2% اما ایتالیا ثابت کرده است یک پرت. حتی با 638 آزمون داده می شود در هر میلیون نفر در کشور است که هنوز گزارش میزان مرگ و میر نزدیک به 4 درصد. در حالی که دلیل دقیق برای اختلاف نامشخص است, آن می تواند نقطه به نقطه تفاوت در این کشور استراتژی تست های خاص آزمون با استفاده از آن است و یا چیزی منحصر به فرد در مورد واقعی شیوع بیماری وجود دارد.

ویژه داستان
زمان 100 سال
از آملیا ارهارت به میشل اوباما, دیدار با 100 زنانی که تعریف قرن گذشته

حتی زمانی که زمان برآورد جهانی میزان مرگ و میر از 3.4 درصد در ارزش اسمی COVID-19 به نظر می رسد بیشتر شبیه به آنفلوآنزا از دیگر هنگامی که-رمان coronaviruses. سندرم حاد تنفسی (سارس) به کشته شدن حدود 10% از افرادی که آن را کردم در حالی که سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) بود و حتی مرگبارتر کشته شدن 34 درصد از بیماران. حداقل تا کنون COVID-19 به نظر می رسد که کشنده تر از آنفولانزای فصلی, اما آن را نزدیک به انتهای این طیف.

کامل تر و امیدوارم کمتر شدید—عکس از COVID-19 احتمال ظهور به عنوان شیوع ادامه, تست ظرفیت را افزایش می دهد و داده های در حال تصفیه. تا آن زمان آرام ماندن و حفظ شستن دست های خود را.

گزارش اضافی توسط آلیس پارک.


ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن بر روی این لینک,

نوشتن به جیمی Ducharme در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>