The White House Correspondents’ شام آوردن بازگشت کمدین

جان الیور لگد کردن خود در فصل جدید از هفته گذشته امشب در یکشنبه توسط به دنبال در “مسئله ای است که تحت سلطه دموکراتیک اولیه — و من صحبت کردن در مورد اینکه چرا تام Steyer نگاه نمی کند غنی تر” (هر چند او آدرس آن). بیشتر او پنجه مدیکر-برای-همه, در مقایسه با “دولت-بودجه تک پرداخت کننده برنامه” پیشنهاد شده توسط سنسور. برنی ساندرز (I-Vt.) و الیزابت وارن (D-جرم.) با زمان سیستم در ایالات متحده و پشتیبانی توسط محافظه کاران و با درجات مختلف از تغییرات دیگر نامزدهای دموکرات.

محافظه کاران در حال الیور اذعان کرد که “آمریکا دارای یکی از بهترین سیستم مراقبت های بهداشتی در جهان برای غنی, افراد مشهور است. متاسفانه بیش از حد بسیاری از مردم در این کشور متولد وحشتناک از قبل موجود شرایط به نام نه Beyoncé.” برای بسیاری از آمریکایی ها “سیستم ما این است که به شدت شکسته,” او گفت: نه فقط 27.5 میلیون بدون بیمه و همچنین نزدیک به 44 میلیون underinsured و در معرض خطر ورشکستگی از هزینه های درمانی است.

سیستم فعلی است که یک درهم آمیخته از بیمه خصوصی برنامه های دولت و وردپرس, قمار بازی, Oliver گفت. “هر راه حلی که ممکن است پایان دادن به آن است که ارزش حداقل با توجه به حقيقت و به صداقت من شخصا فکر می کنم وجود دارد تا حد زیادی به توان گفت برای مدیکر برای همه. پس امشب بیایید نگاهی به آن: نه سیاست از اینکه آن را منتقل می کند اما آنچه در آن واقع است.” او با تمرکز بر سه اصلی اعتراض: هزینه زمان انتظار و انتخاب است.

“من که تغییر بزرگ ترسناک است — آن است که طبیعت انسان را ترجیح می دهند شیطان شما می دانید بیش از یک نامشخص جایگزین — اما شیطان شما می دانید هنوز هم شیطان” الیور گفت. و برای تمام ایالات متحده fearmongering در مورد ملی بریتانیا, سیستم بهداشت و درمان “من صادقانه با شما من هرگز تا به حال یک تجربه بد و من نمی دانم هر کسی است اما پس از مهاجرت به امریکا, من فکر نمی کنم من را ملاقات کرده اید هر کسی که نمی باید حداقل یک بیمه صنعت horror story.” وجود دارد بسیاری از NSFW زبان — به طوری که آن را حس می کند زمانی که الیور تماس این سیستم در ایالات متحده “کاما سوترا از مراقبت های بهداشتی است.” سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>