این هفته مسابقه: ساندرز کشور

سوال این هفته: کشور خواننده Garth Brooks شد deluged با آنلاین سولفات برای پوشیدن یک پیراهن با نام “ساندرز” در طول یک کنسرت در دیترویت. نیوجرسی افتخار سابق دیترویت لاینز در حال اجرا به عقب بری سندرز اما برخی از طرفداران فکر او نشان دادن حمایت از نامزد حزب دموکرات برنی ساندرز. اگر یک کشور خواننده شد برای نوشتن یک آهنگ در مورد ساندرز’ در حال حاضر متزلزل مبارزات انتخاباتی چه باید آن را با عنوان?

اینجا کلیک کنید برای دیدن نتایج هفته گذشته مسابقه: نام تجاری جدید

چگونه به را وارد کنید: ارسالی باید ارسال آن به ایمیل [email protected] لطفا خود را شامل نام و آدرس و درجه و شماره تلفن برای تایید این هفته نوع “ساندرز کشور” در خط موضوع. نوشته های مقرر از ظهر به وقت شرق, سه شنبه, 17 مارس است. برندگان ظاهر خواهد شد بر روی صفحه پازل شماره بعدی و در theweek.com/puzzles در جمعه 20 مارس. در مورد یکسان یا مشابه نوشته های, یکی از اولین دریافت می شود اعتبار است. همه مطالب تبدیل به اموال هفته.

برنده می شود یک سال اشتراک برای این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>