Posted on

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز (R) امضا لایحه در روز سه شنبه بازنشستگی دولت flag — the last one در ایالات متحده به ویژگی های مؤتلفه نبرد آرم.

“این است و نه سیاسی لحظه ای به من اما یک موقعیت جدی را برای رهبری ما می سی سی پی خانواده به گرد هم می آیند به آشتی و به حرکت می کند” او در بیانیه ای گفت. “ما انعطاف پذیر مردم تعریف شده توسط ما مهمان نوازی. ما مردم از ایمان است. در حال حاضر بیش از همیشه ما باید با تکیه بر این که ایمان قرار داده و بخش های ما و پشت سر ما و ما متحد برای خوب بیشتر.”

پرچم به تصویب رسید در سال 1894 و برای سال ها وجود داشته است تماس از رهبران و فعالان آن را تغییر دهید. با علاقه در این موضوع با توجه به ضد نژادپرستی تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید می سی سی پی امور خارجه مجلس نمایندگان و سنا به تصویب قانون در یکشنبه بازنشسته پرچم.

ریوز حال حاضر به یک موقعیت بر روی پرچم آسوشیتد پرس گزارش تنها گفت: آن را به رای دهندگان برای تصمیم گیری یا نه به اتخاذ یکی از جدید. یک کمیسیون در حال حاضر کار بر روی ایجاد یک پرچم جدید با طراحی قبل از رفتن رای دهندگان در ماه نوامبر. بر اساس این لایحه این پرچم نمی تواند هر گونه مؤتلفه نمادهای اما باید شامل عبارت “به خدا ایمان داریم.”

“ما همه Mississippians و ما باید همه با هم” ریوز گفت. “چه بهتر از راه برای انجام این کار از عبارتند از:” به خدا ما اعتماد ” ما در دولت جدید بنر. مردم می سی سی پی, سیاه و سفید و جوان و پیر را می توان با افتخار از یک بنر قرار می دهد که ما ایمان جلو و مرکز. ما می توانیم متحد تحت آن است. ما می تواند به جلو حرکت می کند با هم.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *