‘این ویروس شده است شکست خورده است.’ بسیاری از کشورهای اروپایی سعی کنید برای جلوگیری از عید سفر

(برلین) — کشورهای اروپایی روز شنبه به دنبال نگه داشتن مردم از سفر در روزهای عید پاک آب و هوا و دست و پنجه نرم چگونه و از چه زمانی شروع به شل شدن هفته های طولانی خاموش شدن ناگهانی از خیلی از زندگی عمومی است. ایالات متحده تلفات از coronavirus بسته در ایتالیا به بالاترین سطح در جهان است.

در آسیا کره جنوبی اعلام کرد قصد دارد به بند ردیابی مچبند در افرادی که مخالف قرنطینه سفارشات. دولت ژاپن به دادگاه تجدید نظر به مردم در سراسر کشور برای جلوگیری از میله باشگاه ها و رستوران ها گسترش اندازه گیری اعلام قبلی برای هفت مناطق شهری از جمله توکیو.

در اروپا و هوا در سراسر این قاره ارائه اضافی تست از مردم نظم و انضباط بیش از آخر هفته عید پاک.

مقامات ایتالیایی اعلام افزایش چک به خصوص در اطراف ناحیه لمباردی در شمال منطقه است که از عهده فشار از COVID-19 شیوع. موانع راه اندازی شد در معابر اصلی در داخل و خارج از میلان و در امتداد بزرگراه خروجی برای دلسرد کردن مردم از رفتن به تعطیلات در سفر.

‘”آیا انجام کارهای احمقانه گفت:” دومنیکو Arcuri, ایتالیا, ویژه کمیسر ویروس اضطراری است. “آیا رفتن به ادامه رفتار مسئولانه به عنوان شما انجام داده اند تا به امروز استفاده از سر خود را و شما احساس مسئولیت است.”

وی افزود: “این ویروس شده است را شکست داد اما ما در مسیر درست. ما می بینیم که شاخص اما نه انتهای تونل. در واقع انتهای تونل هنوز دور است.”

در اسپانیا است که ثبت آن کوچکترین روز به روز افزایش مرگ و میر در نزدیک به سه هفته یا 510 پلیس راه اندازی هزاران موانع در سراسر کشور است.

در بریتانیا پلیس خواست برای نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در گردهمایی در پارک و در کنار دریا چه شد گرمترین روز سال است. پلیس کشف و ضبط یک موتور سیکلت از یک سوار ساخت غیر ضروری سفر در مرکزی انگلستان است.

این بیماری همه گیر را در کانون به مدت طولانی از آنجا که معطوف به اروپا و ایالات متحده که در حال حاضر تا کنون بیشترین تعداد موارد تایید شده با بیش از یک و نیم میلیون نفر است. از صبح روز شنبه در ایالات متحده مرگ و میر بود فقط کوتاه از ایتالیا که بود در مورد 18,850.

“من درک می کنم فکری و چرا از آن اتفاق می افتد” گفت: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیویورک که در آن مرگ و میر افزایش یافت جمعه توسط 777, به بیش از 7,800. “این نمی شود آن را آسان تر برای قبول است.”

هنوز, نیویورک, مقامات گفت: تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه کاهش یافته و برای اولین بار از اواسط ماه مارس و بستری شدن در بیمارستان شد کاهش: 290 جدید بیماران در یک روز در مقایسه با روزانه را افزایش می دهد از بیش از 1 ، 000 هفته گذشته است. کومو گفت: اگر این روند دارای نیویورک ممکن است نیاز به سرریز بیمارستان درست است که مقامات شده اند تکاپوی ساخت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد بلند متحده محدودیت تا زمانی که شرایط امن هستند اما اعلام کرد به باز کردن در کشور ما نیروی کار و گفت: “من می خواهم به آن را دریافت و باز کردن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

تعطیلات عید پاک همزمان با نصب امیدواریم در اروپا آغاز کند بازگشت به حالت عادی به عنوان نرخ عفونت کند در بسیاری از موارد. در همان زمان سیاستمداران و مقامات بهداشت عمومی هشدار داده است که آنها باید با احتیاط عمل می کنند و یا دیگری این ویروس ممکن است عود دوباره و دوباره.

برخی از کشورها در حال حاضر برنامه ریزی های کوچک اولین گام از خاموش کردن. اتریش با هدف بازگشایی مغازه های کوچک در روز سه شنبه.

اسپانیا با بیش از 16,300 مرده در حال آماده سازی برای شروع به عقب دقیقترین از آن اقدامات دوشنبه زمانی که مقامات اجازه خواهد داد که کارگران در برخی از غیر ضروری صنایع به بازگشت به کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز بعد از تقریبا کامل دو هفته توقف.

وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت: دولت توزیع خواهد شد قابل استفاده مجدد ماسک در ایستگاه های مترو و حمل و نقل عمومی و مراکز.

“ما فکر می کنیم که با این اقدامات ما را جلوگیری از پرش در عفونت” Illa گفت.

ایتالیا ادامه داد شامل همه غیر ضروری تولید در یک فرمت از آن ملی مستند تا زمانی که ممکن است 3. اما برتر جوزپه کونته برگزار شد امید است که برخی از صنعت می تواند دوباره باز قبل از آن اگر شرایط اجازه.

Arcuri گفت که خروج از این مستند شامل افزایش ویروس, تست استقرار داوطلبانه تماس با ما-ردیابی برنامه و اجباری آزمایش خون, ایتالیا به دنبال راه اندازی یک سیستم “ایمنی گذرنامه.”

مقامات آلمانی در حال تنظیم در نظر گرفتن روز چهارشنبه چگونگی ادامه پس از چند هفته از محدودیت در زندگی عمومی است. مقامات صدا محتاط توجه داشته باشید با اشاره به خطر لغو دستاوردهای کشور ساخته شده است.

“یک ثانیه خاموش خواهد بود برای کنار آمدن با شرایط اقتصادی و اجتماعی” Winfried Kretschmann فرماندار ایالت بادن-ورتمبرگ دولت گفت: روزانه Sueddeutsche Zeitung.

هند تمدید آن مستند ملت از 1.3 میلیارد نفر از بیش از دو هفته است.

اما ایران بازگشایی ادارات دولتی و کسب و کار در خارج از پایتخت پس از مختصری در سراسر کشور مستند به کمک شامل بدترین شیوع در خاورمیانه است. کسب و کار در تهران اجازه خواهد داشت برای بازگشایی آخر هفته آینده.

در ضمن در جایی که عفونت در حال افزایش است که از ترس فقیر سیستم مراقبت های بهداشتی و عدم کمک از کشورهای توسعه یافته رو به خود بحران می تواند منجر ویروس به گسترش بدون کنترل.

ویژه داستان
قهرمانان از خط مقدم
داستان شجاع کارگران خطر زندگی خود را برای نجات ما

در کنگو فساد را ترک کرده است مردم عمدتا فقیر با وجود ثروت معدنی و بی اعتمادی از قدرت است بنابراین تثبیت شده است که سلامت کارگران کشته شده اند در طول شیوع بیماری ابولا که هنوز به طور کامل شکست خورده است.

در سراسر جهان تایید عفونت رز بالاتر از 1.7 میلیون با بیش از 100 ، 000 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. نزدیک به 400000 نفر بهبود یافته اند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه.

بریتانیا در روز شنبه گزارش شده 917 بیشتر مرگ و میر ناشی از اوج 980 ثبت یک روز پیش از آن. این کشور به طور کلی مرگ و میر نزدیک 10,000. در همان زمان داده ها نشان می دهد که تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در بریتانیا است که درست کردن.

نخست وزیر بوریس جانسون عمده جهان رهبر حوثی COVID-19 ادامه به بهبود می یابند در لندن یک بیمارستان که در آن او قادر به پیاده روی کوتاه بین دوره های استراحت با توجه به دفتر خود.

در چین که در آن همه گیر شروع در ماه دسامبر تعداد روزانه موارد به طور چشمگیری کاهش یافته اجازه می دهد حزب حاکم کمونیست به بازگشایی کارخانه ها و فروشگاه ها.

چین همچنین بزرگترین تولید کننده فولاد ماسک و دیگر محصولات پزشکی و افزایش خروجی پس از شیوع اما وجود داشته اند شکایت که جنس بنجل و یا نامطلوب کالاهای فروخته شده در خارج از کشور. تنظیم کننده های چینی گفت که هواکش و ماسک و لوازم دیگر در حال حاضر خواهد بود موضوع را به بازرسی کیفیت.

___

مک دونالد از پکن گزارش داد. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>