ایالات متحده نباید ‘قرعه کشی اشتباه درس’ به عنوان COVID-19 کند: دکتر لینا ون و دکتر اسکات Gottlieb

States ممکن است شروع به بازگشایی کسب و کار, اما ایالات متحده باید آماده برای گسترش COVID-19 را انتخاب کنید تا این سقوط دکتر لینا ون و دکتر اسکات Gottlieb گفت: در یک بخش از TIME100: پیدا کردن امیدوارم که سری در روز پنج شنبه.

در گفتگو مجله تایم ارشد خبرنگار بهداشت آلیس پارک ون اضطراری پزشک مدعو دانشگاه جورج واشنگتن hariri دانشکده بهداشت و سابق شهر بالتیمور کمیسیون بهداشت و درمان و Gottlieb, رئیس سابق سازمان غذا و دارو و ساکن همکار در آمریکا سازمانی موسسه گفت: ضروری است که آمریکایی ها نمی شوند از خود راضی در مورد خطرات ناشی از COVID-19 اگر گسترش ویروس شروع می شود به سرعت در طول ماه های گرم.

ون گفت که آمریکایی ها نباید “رسم اشتباه درس” به عنوان روزانه مورد اعداد شروع به سقوط. “بازگشایی به این معنا نیست که ویروس از بین رفته است; به این معنا نیست که آن را در حال حاضر امن به بیرون بروید” ون گفت. اگر چه شرایط ممکن است به نظر می رسد به بهبود این کشور نیاز به ماندن هشدار در خصوص مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان بهداشتی درمانی و کافی تماس با ردیابی زیرساخت به مقاومت در برابر یک تجدید حیات.

“من فقط نگران آن است که مردم آمریکا آماده است برای این نوع تجدید حیات و به طور بالقوه برای داشتن reimplement پناهگاه در محل و دیگر انواع سفارشات دوباره. آخرین زمان اگر ما آماده بودند ما می تواند می گویند: “حقیقت این است که 20/20.’ ما می شناخته ام بهتر از ما نداشت. در این زمان ما هیچ بهانه ای” ون گفت.

گوتلیب گفت که در حالی که این ویروس گسترش به احتمال زیاد خواهد شد آهسته از طریق آگوست و سپتامبر احتمالا خواهد انتخاب کنید تا دوباره در پاییز و زمستان.

او اشاره کرد که با سقوط ما کافی COVID-19 غربالگری سیستم عامل های موجود از جمله نقطه بیشتر-از-مراقبت-PCR بر اساس آزمون, زمان استاندارد طلا برای COVID-19 غربالگری که برای شناسایی حضور ویروسی مواد ژنتیکی و همچنین به عنوان آنتی ژن بر اساس آزمون است که به دنبال پروتئین ویروس تولید می کند که باعث پاسخ ایمنی در بدن است. اما او هشدار داد, آن را هنوز هم ممکن است سخت به اطمینان حاصل شود که حق مردم در واقع در حال گرفتن تست شده در برخی جوامع است.

“ما می تواند از فکر کردن در مورد چگونه به جای دستورالعمل های جهانی در حال حاضر, به طوری که پزشکان می تواند انجام تست در دفاتر خود را بدون نیاز به رفتن را از طریق گام های فوق العاده ای است که اگر یک مورد مثبت در دفتر. اینها چیزهایی هستند که ما نیاز به فکر کردن در مورد چگونه به فشار غربالگری در جامعه و نه فقط تعصبی آن را به ویژه سایت های” گوتلیب گفت.

آن حیاتی است که ضروری مداخلات بهداشت عمومی را دریافت نمی گرفتار در سیاست و یا سیاسی بحث ون و Gottlieb به توافق رسیدند. ون گفت که او نگران است که شعارهای سیاسی است که چاله بهداشت عمومی در برابر اقتصاد می تواند به تضعیف سلامت عمومی است.

“من بسیار نگران در مورد آنچه که ما در حال دیدن با سیاسی سلامت و پزشکی” گفت: ون. “بنابراین بسیاری از چیزهایی که ما از مردم به انجام در زمان های بهداشت عمومی بحران متکی است که اعتماد عمومی است. اگر ما در حال درخواست از مردم برای انجام کارهای خود را به تغییر رفتار و اساسا برای انجام کارهایی مانند پناه در محل و رفتن به محل کار خود را ببینید دوستان برای دوره های طولانی از زمان و یا ما در حال درخواست از مردم برای مخاطبین خود و در همه جا که آنها بوده ام و برای رفتن تست شده و جدا شده برای یک دوره از زمان—همه اینها کاملا اقدامات فوق العاده. و آن بستگی به اعتماد عمومی را در نهادهای دولتی اعتماد عمومی در علم و پزشکی است.”

گوتلیب گفت که او نگران است که “پایه مداخلات بهداشت عمومی” مانند تماس با ردیابی بدست کشیده, به بحث های سیاست. “اگر ما نمی تواند به موثر مبتنی بر مورد مداخلات و رسیدن به یک محل که در آن ما می توانید انجام دهید بسیار موثر تماس ردیابی در پاییز آن را می شود بسیار سخت برای مهار این ویروس و جلوگیری از شیوع و همه گیری در پاییز,” او گفت:.

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>