ایالات متحده باید با استفاده از جدید فارسی, حقوق بشر, سیاست عمل به تحریم مقامات چینی برای آزار و اذیت مذهبی

یکfter سال از کار سخت, کنگره تصویب اویغور حقوق بشر, سیاست, قانون on May 28 توسط اکثریت قریب به اتفاق.

این قانون برای اولین بار در تاریخ اختصاص داده شده به ترویج حقوق Uyghurs و دیگر مسلمانان در چین است که در مواجهه آزار و اذیت سیستماتیک به عنوان یک نتیجه از باورهای دینی خود است. این اطمینان خواهد داد سیاست ایالات متحده در قبال چین طول می کشد را به حساب دولت چین را به نقض آزادی مذهبی.

قانون جدید همچنین هدایت دولت آمریکا برای اعمال تحریم های مالی و ممنوعیت ویزا در برابر دولت چین مقامات مسئول آزار و اذیت مسلمانان است. آن نیاز به FBI گزارش به کنگره در تلاش برای محافظت از Uyghurs از دولت چین تهدید و ارعاب و آزار و اذیت در خاک آمریکا. علاوه بر آن نیاز دولت به گزارش نقض حقوق بشر در منطقه اویغور از جمله رسمی برآورد از تعداد افراد بازداشت شده در اردوگاه های کار اجباری.

متاسفانه هیچ کمبود همدستی مقامات در چین است. من مصرانه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به اعمال تحریم بر آنها از جمله حزب کمونیست وزیر چن Quanguo. علاوه بر نظارت بر اردوگاه های کار اجباری در سین کیانگ—چینی منطقه است خانه را به بسیاری Uyghurs و برای ما شناخته شده به عنوان ترکستان شرقی—چن همچنین مسئول برای ایجاد یک نظارت دولت در تبت است که نظارت بر صومعه های بودایی. دولت ایالات متحده همچنین باید هدف سیاسی سابق امور حقوقی و کمیسیون زو هیلون معمار چین سرکوبگر در برابر سیاست های Uyghurs.

در ضمن من مصرانه از کنگره به سرعت عبور دوم لایحه اویغور بیگاری پیشگیری از قانون که مستقیم آمریکا و رسوم و گشت مرزی (CBP) به فرض که هر گونه کالاهای تولید شده در منطقه اویغور هستند که محصول کار اجباری. این CBP در حال حاضر مسدود واردات از فردی شرکت های چینی به دلیل نگرانی در مورد کار اجباری. این لایحه کمک خواهد کرد اطمینان حاصل شود که هیچ مصرف کننده آمریکا باعث می شود خرید که خود را نقض حس عدالت است.

من درک می کنم که تردید برخی از مقامات ایالات متحده برای استفاده از این اقتدار و بیشتر تشدید در حال حاضر پیچیده ایالات متحده-چین در ارتباط است. اما در حال حاضر زمان برای عمل; ما باید نشان دهد که وجود خواهد داشت عواقب جدی برای حزب کمونیست را به اتهام جنایت علیه بشریت است.

در حالی که هیچ کشور دارای یک رکورد کامل حقوق بشر هیچ چیز نشان می دهد تفاوت بین چین و ایالات متحده بهتر از نحوه برخورد آنها با جمعیت مسلمان. در چین حزب کمونیست درمان اسلام مانند یک بیماری روانی است و زندانی میلیون ها نفر از مسلمانان که نمایش ایمان خود را آشکار مانند رشد ریش و یا پوشیدن حجاب. در ایالات متحده یک مسلمان اویغور-آمریکا منصوب شد به شورای امنیت ملی در سال 2019. در ارومچی سرمایه های منطقه ای مقامات برپا مبارزات در برابر حلال محدودیت های رژیم غذایی. در واشنگتن دی سی Uyghurs چندین رستوران.

من داستان خود را—و چگونه من آمد به دفاع از همکار من Uyghurs ممکن است تنها در امریکا است. من متولد یک چینی بازآموزی اردوگاه در سال 1970 در اوج انقلاب فرهنگی. در حالی که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من در مورد من سرزمین اجدادی ترکستان شرقی چین فراهم می کند فرصت چند قومی و اقلیت های مذهبی مثل من. در سال 1995 من به ایالات متحده آمد به مدرسه فارغ التحصیل شد و خوش شانس برای دریافت پناهندگی سیاسی. من بعد به دنبال رویای من از تبدیل شدن به یک وکیل.

اگر من زندگی رویای آمریکایی بسیاری از دوستان من و خانواده—همراه با میلیون ها نفر از دیگر اقلیتهای قومی و مذهبی—در حال زندگی در یک ناکجاآباد. پس از سال 2017 دولت چین بازداشت حدود 1.8 میلیون نفر از هموطنان Uyghurs همراه با قزاق ها و دیگر عمدتا مسلمان اقلیت های قومی در اردوگاه های کار اجباری. با شروع در سال 2019, مقامات چینی را مجبور هزاران اویغور و دیگر بازداشت شدگان مسلمان به کار در کارخانه ها. شده اند وجود دارد گزارش های معتبری که برخی از شرکت های آمریکایی فعال در چین از جمله اپل و نایک منبع از تامین کنندگان با استفاده از اویغور بیگاری. (هر دو شرکت گفته اند که آنها متعهد به حصول اطمینان از تامین کنندگان خود را فراموش نکنید استفاده از کار اجباری.)

من با استفاده از آزادی زندگی در امریکا برای ترویج شود میلیون ها نفر از Uyghurs. در سال 2003 من تاسیس اویغور حقوق بشر پروژه و همچنین در خدمت به عنوان رئیس جمهور اویغور انجمن آمریکایی. در 22 مه زمانی که مجلس نانسی پلوسی منصوب من گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی (USCIRF) که در آن من به توصیه دولت آمریکا در ترویج و حمایت از آزادی مذهبی در خارج از کشور. که در همان هفته کنگره آمریکا یک قدم دیگر به سمت این هدف است.

عبور از اویغور حقوق بشر سیاست عمل می آید پس از سالها تلاش است. فقط چند سال پیش چند آمریکایی ها شنیده بود در مورد مخمصه اویغور مردم است. در حال حاضر ارشد دولت آمریکا مقامات به طور منظم قهرمان ما شود. وزیر Pompeo مطرح شده اویغور موضوع علنا بیش از ده بار از پاییز گذشته از جمله به تماس چین درمان اویغور به عنوان “لکه در قرن.”

اطمینان حاصل کرد که مسلمانان اویغور تبت بودایی ها و مسیحیان و همه شهروندان چینی می تواند عبادت را به عنوان آنها را انتخاب کنید نیاز به حتی بیشتر از سال از کار سخت است. هنوز اولین بار در سال, من دلایلی برای خوش بینی.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر