در ایالات متحده شیوع کروناویروس در حال رفتن به بدتر از ایران

راه ایالات متحده تحت درمان با ایران بیش از سه سال گذشته است ناپسند جنگ و جنایت. پس از ایران امضا توافق هسته ای با دولت اوباما برگزار شد و تا پایان خود را از معامله مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور یک جانبه لغو معامله بدون هیچ دلیل و reimposed ویرانگر تحریم های اقتصادی است. که نقض آشکار کنوانسیون چهارم ژنو که ایران و آمریکا آن را امضا کرده اند که ممنوع مجازات دسته جمعی شهروندان است.

در نتیجه آسیب به طور جدی مانع از توانایی ایران در پاسخ به این رمان coronavirus همه گیر — و با وجود دولت خود درخواست های از جان گذشته برای استراحت تحریم های که جلوگیری از آن را از به دست آوردن حیاتی تجهیزات پزشکی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خودداری کرد. این است باطل, نسل کشی ظلم و ستم.

اما جالب اینجاست که آن را در حال حاضر به نظر می رسد مانند شیوع کروناویروس در حال رفتن به بسیار بدتر در ایالات متحده نسبت به ایران. در ایالات متحده شیوع در حال رشد است سریع تر از هر دیگر — ما در حال حاضر بیشتر موارد بیش از هر کشور دیگر از جمله چین و ایتالیا و بیش از دو برابر تعداد موارد تایید شده به ایران (85,762 در مقابل 32,332 از مارس 27). در حالی که آمریکا به کمتر از مرگ و میر تا کنون ما همسان ایران را رقم معادل نقطه در شیوع و تعداد در حال افزایش سریع است. تعداد مرگ و میر در ایالت نیویورک در جریان است تا سریع تر از هر منطقه دیگر از جمله لومباردی و مادرید.

هیولا سنگدلی و بی کفایتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه در حال رفتن به صدمه زدن به آمریکایی ها بیش از آنها را ما به اصطلاح دشمنان است.

در اوایل بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت باید gloated بیش چه بد با ایران رنج می برد. در مارس 17, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo لعنتی دولت ایران برای قراضه شیوع. “رهبری ایران در تلاش است برای جلوگیری از مسئولیت خود را به شدت بی کفایت و مرگبار دولت,” او گفت:. COVID-19 “یک قاتل است و رژیم ایران است که همدست است.” که غنی بود که از آمریکا و رژیم خودداری کرد که برای جلوگیری از خفه کردن اقتصاد ایران از خالص کینه توزی و کینه توز که خود پاسخ تعریف شده توسط dissembling و تاخیر.

دولت ايران در واقع به طور جدی سرهم بندی کردن آن پاسخ اولیه به وقوع. اما اقدامات شدید آنها گرفته ایم پس باید ظاهرا آهسته گسترش تا حدودی. موارد جدید و مرگ و میر شده است در حال رشد در دو رقم درصد, روزانه, اما بین ماه های مارس 15 و 20 آهسته به اواسط تک رقمی (هر چند موارد جدید را پرش طول چند روز گذشته). شیوع است نه در همه تحت کنترل است اما میزان بدتر شدن است مخروطی کردن نسبت به ایالات متحده داده شده چه مدت آن طول می کشد برای یک مورد از COVID-19 به پیشرفت در یکی دیگر از چند هفته یا چند ماه آن ممکن است شروع به فروکش کردن.

در هر حال حداقل در ایران است و تلاش. بیش از مدت مشابه در ایالات متحده اپیدمی رشد کرده است بسیار سریعتر. چرا که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا انکار کرد این ویروس قرار بود برای حمله به ایالات متحده و دروغ به طور مداوم در مورد آنچه اتفاق می افتد به جای تنظیم تا کنترل دقیق اقدامات آن را شل کردم و شروع به گسترش در وحشی. حتی پس از آن روشن شد یک بیماری همه گیر نمی تواند اجتناب شود او حاضر به گسترش قابلیت تست و یا تماس بگیرید برای مستندات — همانا او به هر نشانه ای از عدم تمایل به آزمون به دلیل آن که خود را از اعداد نگاه بد.

سناتور جمهوریخواه مانند ریچارد با مته سوراخ کردن کارولینای شمالی و کلی Loeffler گرجستان در ضمن ضبط در یک طبقه بندی جلسه در ماه فوریه در نخستین همه گیر نیست و به اطلاع خود را تبلیغ-addled ترکیبات مورد وخامت اوضاع اما به فروش برخی از سهام قبل از بازار سقوط کرد.

آن کاهش یافته به استانها شهرستانها و شرکت های خصوصی را به اجتماعی-دورى مراحل به سرعت همه گیر. اما از آنجا که تهمت نیست هماهنگی و پاسخ آن شده است بسیار ناهموار در مقابل او و محافظه کار رسانه ای را شروع کرده اند با این استدلال که پاسخ بدتر از این بیماری و نشان می دهد آن باید برداشته شود قبل از این ویروس کنترل شده است. (مغلوب ساختن پیشی جستن-lickspittle انتشار The Federalist حتی پیشنهاد کرد مردم باید به عمد آلوده خود را دارند.) به عنوان یک نتیجه, برخی از جمهوری متحده هنوز به دلیل خودداری از اجرای کامل مستند اقدامات از جمله فلوریدا که جمعیت دوم-قدیمی ترین از هر دولت است. قتل عام برای انتقام از misrule احتمالا محسوب می شود در شش رقم حداقل.

بعلاوه مغلوب ساختن پیشی جستن است هنوز گرفته نشده و گام های مهمی برای گسترش ظرفیت پزشکی و یا امن تجهیزات پزشکی. او هنوز هم حاضر (ظاهرا پس از شکایت از کسب و کار لابی) به استفاده از دفاع تولید عمل به زور کارخانه به re-ابزار و شروع به تان شدیدا کردن دنده محافظ و هواکش. به عنوان یک نتیجه نه پزشکی و نه متوسط شهروندان می توانند آنچه آنها نیاز دارند. پزشکان و پرستاران در حال دوباره با استفاده از ماسک و بیش از بیش و یا ساخت خود را پایین تر از نسخه و یا استیلای تا در کیسه های زباله برای درمان بیماران است. نیویورک است که مجبور به ساخت موقت morgues برای مقابله با سیل از اجساد آلوده. و همه گیر است که هنوز هم فقط گرفتن آغاز شده است.

امریکا یکی از مهمترین و متظاهر, شوونیستی کشور در این سیاره است. سیاستمداران از هر دو طرف ادعا می کنند اغلب در ایالات متحده است به نحوی انتخاب خدا ملت با بهترین مردم و بهترین نهادهای سیاسی تا کنون ایجاد شده. اما حقیقت این است که امریکا یک فاسد, فاسد جامعه با طرز وحشیانه ای ناکارآمد قانون اساسی و ما staggeringly بی حد و حصر رئیس جمهور بحران رهبری تنها تضمین بیشتر مردم خواهد مرد. حتی محاصره, متزلزل کشورهای مانند ایران با آن نیمه استبدادی دولت و تحریم ها-کنترل اقتصاد رو به پایین هستند این بحران بهتر از ما هستند — در حالی که در واقع صالح آنهایی که مانند تایوان و کره جنوبی هستند به سادگی تحقیر آمیز ما است.

اگر ما آن را از طریق این این امر می تواند یک فرصت خوب برای امریکا جدی در آینه نگاه کنید. تاپیک های زیادی برای تمیز کردن در خانه خود ما قبل از ما شروع به گفتن کشورهای دیگر چگونه رفتار کنند.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>