ظلم و ستم از دفتر بودجه کنگره

امریکا در تمام عیار اقتصادی, افسردگی, اما دموکرات ها نگران هستند در مورد اینکه آیا تعمیر آن هزینه خواهد شد بیش از حد. در اخیر اقتصادی نجات بسته — یک حزب خود اذعان می کند که تنها یک “پیام” لایحه پس از آن در حال حاضر به دور از آن اهرم — دموکرات کوچک خود را وام دانشجویی بخشش برنامه و axed یک ایده برای محرک اقتصادی که همچنان بر روی خلبان اتوماتیک زمانی که بحران به طول می انجامد به دلیل ترسناک ممکن است برآورد هزینه.

این سخت است برای توصیف چقدر blinkered این است. آن را مانند یک مرد که در حال غرق شدن در وسط اقیانوس اطلس شمالی نگرانی در مورد چگونه قابل اشتعال لباس خود هستند. اما وجود دارد یک دلیل بزرگ گذشته از دموکراتها دست کشیدن سست عنصر نامردی این اتفاق می افتد — به دفتر بودجه کنگره (CBO) که مطلع دموکراتیک رهبران آنها را تولید برچسب های قیمت برای هر دو فوق برنامه. اما همانطور که خواهیم دید تحلیل زباله است. این آژانس تمرینات استبدادی کنترل پارامترهای صرف بحث در این کشور و slants آنها به شدت نسبت به ریاضت. دموکرات ها باید گوش خود را به این بی معنی است.

برای شروع CBO “نمرات” قانون با برآورد بودجه خود را هزینه بیش از 10 سال ، از سمت راست دروازه این گمراه کننده راه برای انجام کارها است. زمانی که فکر کردن در مورد قیمت چیزی منطقی آنچه که باید در نظر صفات مورد نسبت به توانایی پرداخت. که نیاز به اضافی فکر کردم در این مورد از دولت به دلیل آن است که بهترین های اعتباری در جهان و قرض در ارز آن را می توانید چاپ کنید. برای برخی از پیشنهاد برنامه فدرال بنابراین عاقلانه مکان برای شروع است نه تیتر شکل از هزینه های مورد نیاز, اما به اندازه هزینه نسبت به کل اقتصاد.

به جای CBO پنجره منجر به خبرنگاران نوشتن داستان با استناد به 10 سال بدون شکل که بحرانی زمینه. ObamaCare به “قیمت $848 میلیارد بیش از 10 سال” نوشته رابرت گلابی و David M. Herszenhorn در نیویورک تایمز در سال 2009. برای تلفن های موبایل بسیار بزرگ! اما آنچه نمی گویند این است که مجموع تولید اقتصادی خواهد بود چیزی شبیه به $175 تریلیون بیش از مدت مشابه در معنی کل هزینه خواهد بود در دستور نیمی از یک درصد از تولید ناخالص داخلی — یک جزئی در برنامه به عبارت دیگر. (مرموزی نظامی صرف تقریبا هرگز 10 سال درمان در جریان اصلی گزارش که تولید چشم ظاهر مبالغ است. به جای یک سال استاندارد است.)

این عمل به نوبه خود منجر به پوچ سیاست لقب به دکل 10 سال و پنجره برنامه ظاهر می شود ارزان تر از آنها هستند. بسیاری از ObamaCare اجرای با تاخیر بود به مدت چهار سال به نگه داشتن 10 سال هزینه کمتر از $1 تریلیون. این led به چهار سال از pointlessly تاخیر منافع و مجاز جمهوری خواهان به دروغ ادعا می کنند که این برنامه هزینه های انفجار در زمانی که بعد CBO برآورد تولید به طور چشمگیری بالاتر تخمین می زند (منظور از 1 درصد از تولید ناخالص داخلی) به این دلیل که آنها از جمله یک کل دهه از اجرای. آن را مضحک و کودکانه راه برای طراحی سیاست.

از همه مهمتر این است که اساسا غیر ممکن است برای پیش بینی مسیر یا اقتصاد و یا قیمت از برنامه های دولت با هر دقت و صحت. نرخ بهره بدهی های دولت, به عنوان مثال را شدیدا تحت تاثیر قرار چقدر هر برنامه ای که به پایان می رسد تا بودجه با استقراض هزینه خواهد شد. (افزایش در بدهی های ملی در دوران ریاست جمهوری ریگان شرایط تقریبا به طور کامل رانده پرداخت بهره.) اما CBO است و نه فقط اشتباه در مد تصادفی جهش پولي گاهی اوقات و undershooting بار دیگر. مایک Konczal از موسسه روزولت انجام کار مقدماتی توطئه CBO نرخ بهره پیش بینی در برابر آنچه در واقع اتفاق افتاده است و معلوم 30 سال مستقیم آنها همواره دست بالا علاقه شماست.

(حسن نیت ارائه میدهد روزولت موسسه)

این به این معنی تمام منافع خود را پرداخت برآورد تولید بیش از آن زمان به اشتباه متورم و گاهی توسط بسیاری. CBO خود ruefully اعتراف کرد این اشتباه در یک 2019 انتشار. اوه!

راه CBO رفتار خرج کردن دسته ها نیز عجیب و غریب است. جان واکر می نویسد: مردم در سیاست های, پروژه, آن, رفتار درمانی خصوصی بیمه به عنوان هزینه های عمومی یا خصوصی بر اساس دلخواه تعریف چگونه به شدت بازار تنظیم شده است. اگر مقررات سهل انگاری با توجه به CBO کریستال توپ و پرنده اندرونه (به معنی بیمه خیلی خوب نیست) و سپس دولت موظف خصوصی حق بیمه به حساب نمی آید به عنوان یک مالیات است. اگر آنها سخت و سپس آنها را حساب کند. این مکان عظیم تعصب در برابر هر نوع ریشه و شاخه اصلاح مراقبت های بهداشتی زیرا بدون توجه به چگونه شما در طراحی سیاست CBO در حال رفتن به تولید عظیم قیمت….

وام دانشجویی بخشش هزینه بالا ذکر شده است به طور مشابه, عجیب و غریب, از آنجا که دولت در حال حاضر دارای تقریبا تمام وام در کشور است. آن را به سادگی می تواند آنها را لغو آشکار و بدون صرف یک سکه — و در واقع رئیس جمهور تهمت می تواند این کار را فردا در کلام او به تنهایی. وجود خواهد داشت کمتر پول در آینده از آینده پرداخت سود اما اگر کنگره به تصویب برخی از تخصیص بودجه برای جبران این دولت فقط می تواند پرداخت پول به خودی خود.

شاید بیشتر مضحک CBO برآورد دیر اما یکی در مورد اتوماتیک, تثبیت کننده. این خواهد بود که نوعی از نجات سیاست که رفتن نگه دارید تا زمانی که اقتصاد به قدرت کامل — مانند ادامه ماهانه محرک چک تا زمانی که می گویند نرخ بیکاری بالاتر از 6 درصد و تورم زیر 4 درصد است. مجلس نانسی پلوسی به خبرنگاران گفت که او می خواست به شامل چیزی شبیه به این, اما تهدید بزرگ CBO نمره او مانع از انجام این کار است.

هیچکدام نمی دانند چه مدت coronavirus افسردگی به آخرین رفتن است که تعیین خواهد کرد چه مدت تثبیت کننده خواهد بود فعال می شود. بنابراین در حال حاضر ما باید این سازمان ساخت تا نمره بر اساس خودسرانه و احتمالا حدس اشتباه در مورد چگونه اقتصاد در حال رفتن به انجام و نادیده گرفتن گسترده تر اقتصادی زمینه در بدترین لحظه ممکن است. چیزی که در مورد اقتصادی تثبیت کننده است که آنها را تقریبا به طور قطع برای خود پرداخت بیش از دراز مدت با جلوگیری از اقتصاد از فروپاشی است. به عبارت دیگر هزینه های خود را به عنوان یک درصد از اقتصاد خواهد بود منفیچرا که بدون آنها خروجی بسیار پایین تر خواهد بود. آن را به معنای واقعی کلمه پول رایگان و CBO را تنگ ایدئولوژیک چشم انداز جلوگیری امریکا از آن برداشته است.

هیچ کدام از این ها تصادفی است. CBO در اصل در 1970s اواخر آلیس Rivlin یک نئولیبرالی کسری scaremonger که او شروع به عنوان یک نوع از استعمار نایبالسلطنه بیش از منطقه کلمبیا تحمیل ریاضت اقتصادی توسط فیات و مغزه گیری شهر سیاسی حاکمیت. او قرار CBO به عنوان یک حزبی آژانس که نسبتا داوری صورتحساب از هر دو طرف و در حالی که آن را تولید کرده است مخرب تخمین می زند در مورد جمهوری خواه صورتحساب آن تعصب است که به شدت در برابر اصلاحات اجتماعی. او وارد شده به آژانس در این مرکز از بودجه سیاست به عنوان بخشی از یک جنگ صلیبی ایدئولوژیک در برابر بدهی های ملی و رفاه اجتماعی برنامه های دیوید Dayen می نویسد: در آمریکا چشم انداز. او کسی است که کار خود را با پل رایان در یک هولناک طرح به خصوصی مدیکر.

این سخت است برای گفتن اینکه آیا یا نه پلوسی و شرکت خواهد رفتار هر یک متفاوت را بدون CBO — آنها فقط می تواند خود را پنهان austerian تنظیمات پشت آژانس. اما این نوع تفکر در حال رفتن به انجام شگفت انگیز آسیب به یک دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری اگر حزب برنده در ماه نوامبر. اگر تثبیت کننده منتقل نمی در چند ماه آینده بشار اسد در حال رفتن به سوزاندن بیشتر از خود سرمایه سیاسی تلاش برای بدست آوردن دور اضافی از کمک گذشته جمهوری خواه کنگره انسداد است. دموکرات ها واقعا نیاز به متوقف کردن نگرانی و یاد بگیرند به عشق بزرگ و زیبا در برنامه های.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>