توکیو بازی های المپیک در حال حاضر — اما تیک تاک ساعت است

(توکیو) — شاخکهای از لغو بازی های المپیک توکیو — و یا به تعویق انداختن و یا برگزاری آن در سالن خالی — رسیدن به هر گوشه ای از جهان بسیار شبیه به پخش ویروس است که در حال حاضر imperils مراسم افتتاحیه در تاریخ 24 ژوئیه.

کمیته بین المللی المپیک و محلی دهندگان می گویند که این بازی هستند اما تیک تاک ساعت است.

سرنوشت توکیو بازی لمس 11,000 المپیک و 4,400 پارالمپیک ورزشکاران و مربیان ورزشی و مقامات محلی و سازمان های دولتی و ملی روحیه بین المللی رسانههای طرفداران و جهان حامیان مالی. اضافه کردن به این هتل ها هواپیمایی و رانندگان تاکسی و حتی 80,000 پرداخت نشده داوطلبان خواهد کرد که از دست یک بار در طول عمر فرصت است.

“من چیزهایی شنیده ام در مورد احتمالا بازی های المپیک می شود و من فکر می کنم که می گند” J’den Cox دو بار قهرمان جهان کشتی گیر و یک برنز المپیک مدال در ریو دو ژانیرو گفت: آسوشیتد پرس. “این احتمالا شکستن همه قلب اگر که اتفاق می افتد.”

المپیک نام تجاری می تواند آسیب دیده, اگر سوئیس بر اساس کمیته بین المللی المپیک ممکن است در میان حداقل تحت تاثیر احزاب از نظر مالی اگر بازی ها به نام خاموش. کمیته بین المللی المپیک بوده و مصمم در پیام خود با وجود آن که چند ماه از پنجره به تصمیم می گیرید.

“سخت به تصور این خواهد بود که تعریف شده تا پایان ممکن است اما می توان با” دکتر علی خان. متخصص اپیدمیولوژی و دین از دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه نبراسکا گفت: AP در یک ایمیل. “بدون در نظر گرفتن بیمار متعدد ورزشکاران نمی تواند منجر به یک بازی بسیار جالب.

“از آنچه ما می دانیم از متعدد جمعی دیگر-جمع آوری حوادث از جمله رویدادهای ورزشی, آن را بسیار آسان به گسترش بیماری در سراسر جهان از جمله حوادث — از مننژیت به Zika” خان اضافه شده است. “علاوه بر استقبال از ورزشکاران و تماشاگران خود را کوچک میکروب وجود دارد و ممکن است در جریان بیماری در ژاپن است.”

Kazuhiro Tateda, یک متخصص بیماری های عفونی و عضو یک دولت پنل گفت: این ویروس ممکن است به مرگ به سرعت.

“بر خلاف آنفولانزا که از بین می رود با آب و هوای گرمتر پاسخ به این کروناویروس جدید, من فکر می کنم باید به صورت نیمی از یک سال و یا یک سال” Tateda گفت, ژاپنی NHK پخش در روز سه شنبه.

کمیته بین المللی المپیک کافی مالی پادمان در برابر لغو, که اتفاق افتاده است تنها در زمان جنگ پس از بازی های المپیک مدرن آغاز شد و در سال 1896. آخرین گزارش سالانه نشان می دهد که آن را تقریبا 2 میلیارد دلار ذخیره است که می تواند پوشش هزینه های در حال اجرا تا زمانی که المپیک زمستانی 2022 در پکن.

کمیته بین المللی المپیک را گزارش سالانه آن را نشان می دهد پرداخت می شود حدود 14.4 میلیون در بیمه حق بیمه برای محافظت در برابر لغو 2016 المپیک ریو و $12.8 میلیون دلار برای یک سیاست برای پوشش بازی های المپیک زمستانی 2018 در Pyeongchang کره جنوبی.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ خواسته شده بود در هفته گذشته و پس از اجرایی جلسه هیئت مدیره اگر بیمه حق بیمه افزایش یافته است تا آنجا که $20 میلیون برای یک توکیو سیاست.

“من نمی دانم” او پاسخ داد. “آن را مورد بحث و بررسی در این EB.”

ولفگانگ Maennig المپیک قایقرانی مدال طلا می آموزد که ورزش اقتصاد در دانشگاه هامبورگ گفت: ضرر و زیان به اشتراک گذاشته خواهد شد.

“شرکت های بیمه را مجبور به پرداخت مقدار زیادی از ضرر و زیان کمیته بین المللی المپیک” Maennig گفت: در یک ایمیل به AP. “بقیه را باید به عهده کمیته بین المللی المپیک.”

کمیته بین المللی المپیک کنترل های المپیک و عرض جغرافیایی گسترده ای به عمل می کنند. حفاظت از آن در املای 81-صفحه شهرستان میزبان قرارداد امضا شده در سال 2013 با شهر توکیو و ژاپن المپیک کمیته.

مقدمه به مخاطب می گوید: “بازی های المپیک اموال منحصر به فرد از کمیته بین المللی المپیک که صاحب همه حقوق … به خود, سازمان, عملیات بهره برداری, پخش, ضبط, نمایندگی, تولید مثل … آیا در حال حاضر موجود و یا توسعه یافته در آینده در سراسر جهان در ابد.”

این قرارداد همچنین مشخص می کند که کمیته بین المللی المپیک می تواند خاتمه و خروج از شهر به دلیل “وضعیت جنگ داخلی اختلال و یا تحریم … یا اگر IOC به دلایل منطقی به این باور بنا به صلاحدید خود که ایمنی از شرکت کنندگان در این بازی خواهد بود به طور جدی تهدید و یا به خطر افتاده است به هر دلیلی.”

ویکتور Matheson ورزشی اقتصاددان در دانشکده صلیب مقدس در Worcester, Massachusetts گفت: ورزشکاران آسیب پذیر هستند. بازی های المپیک ویژگی 33 ورزشی و بسیاری از کوچکتر محدودی پس تا زمانی که بازی زمان.

“برای ورزشکاران حرفه ای خود را, طول, طولانی نیست و در بسیاری از ورزش, موفقیت در المپیک است خود را با یک شات در بازگشت مالی” Matheson گفت: AP.

Matheson گفت: ضرر و زیان توسط هتل ها و سایر خدمات کسب و کار بعید به بیمه شده است. میلیاردها دلار در هزینه های دولت در سالن به نظر می رسد مانند یک سرمایه گذاری مخاطره آمیز. از دست دادن بازی های المپیک خواهد نفی دشوار برای محاسبه نیت است که ژاپن و توکیو ممکن است به دست آورد.

یک ایرلندی صحاف نشان شانس کمی متمایل به سمت بازی های المپیک نمی رویم رو به جلو است. شانس هستند 4-6 آن باز خواهد شد و در تاریخ 24 ژوئیه در توکیو و حتی آن خواهد شد.

ویژه داستان
که تخمین زده می شود COVID-19 مرگ و میر در 3.4%. نیست که کل داستان
اینجا چرا تعداد واقعی ممکن است بسیار پایین تر است.

توکیو رسما صرف $12.6 میلیارد دلار برای سازماندهی بازی های المپیک اگر چه یک دولت ملی تفتیش می گوید آن را حداقل دو برابر این مقدار است. کمیته برگزاری محلی بودجه 5.6 میلیارد دلار خصوصی است پول با بقیه در آینده از مالیات دهندگان. در مورد 1 میلیارد دلار در محلی بودجه عملیاتی این است که آمده از فروش بلیط آن از دست خواهد رفت اگر در بازی پیش بروید بدون طرفداران در خالی استادیوم.

“برخی از ترکیبی از کمیته بین المللی المپیک را پخش و شرکت های بیمه خواهد شد از دست دادن بزرگ” Matheson گفت. “که از دست دادن است که بیرون آمدن از جیب کسی بسته به اینکه چگونه همه از این قرارداد نوشته شده است.”

اندرو Zimbalist که می آموزد اقتصاد در کالج اسمیت در Northampton گفت: برخی از سالن های مانند $1.43 میلیارد ملی ورزشگاه را “ارزش های پایدار.”

“اما تقریبا هیچ کدام از آن را ساخته اند لیست اولویت سرمایه گذاری های عمومی گفت:” در یک ایمیل به AP و اضافه کرد که اگر این بازی لغو شد بسیاری از سرمایه گذاری خواهد بود “هدر رفته است.”

کمیته بین المللی المپیک گفت: بارها و بارها این بازی را بر روی و می گوید آن متکی مشاوره از سازمان بهداشت جهانی است. این که سازمان ملل و آژانس بهداشت تاکنون مقاومت توصیف بحران به عنوان یک “بیماری همه گیر” است که می تواند نیروی بین المللی المپیک را از دست. اما بسیاری از کارشناسان می گویند که در آستانه شده است ملاقات کرد.

بیش از 113,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان از این ویروس به مراتب بیشتر از آن بیمار توسط آمريکا MERS یا ابولا در سال های اخیر است. بیش از 4000 فوت کرده اند.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به این که افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 63,000 تا کنون بهبود یافته اند.

حدود 73 درصد از IOC درآمد از 5.7 میلیارد دلار در آخرین چهار سال المپیک چرخه (2013-2016) بود از فروش حقوق پخش. ایالات متحده آمریکا شبکه NBC باعث می شود تا حداقل نیمی از پخش پرداخت. یکی دیگر از 18 ٪ از کمیته بین المللی المپیک درآمد از حمایت مالی است.

NBC شرکت Comcast گفت که به دلیل بیمه و راه قرارداد نوشته شده است, NBC نمی خواهد رنج می برند زیان اگر به بازی های المپیک در حال لغو شد. اما مدیر عامل شرکت Comcast برایان رابرتز گفت: شرکت خواهد از دست ad-رانده سود که 250 میلیون دلار برای سال 2016 المپیک ریو. آگهی سود برای سال 2020 انتظار می رود که بزرگتر است.

NBC تومان برای پرداخت $4.38 میلیارد دلار برای چهار بازی های المپیک — 2014 طریق 2020. آن را به یک توافق جدید به پرداخت $7.75 میلیارد دلار برای شش بازی های المپیک — 2022 از طریق 2032.

کریستوفر تعقیب یک وکیل مستقر در نیویورک است که دارای تخصص در ورزش مالکیت فکری و رسانه ای گفت: حامیان و پخش شد و بعید به شکایت برای نقض قرارداد اگر این بازی برگزار نمی گردد و یا شرایط تغییر شد.

تعقیب یک شریک در قانون شرکت فرانکفورت Kurnit گفت: بسیاری از این قرارداد را “نیروی majeure” یا “تغییر شرایط” بند که طلسم از شرایط پیش بینی نشده است که نگه داشتن یک قرارداد از انجام این عمل به عنوان یک دفاع غیر عملکرد هر دو حزب اما در این مورد به احتمال زیاد این رویداد تولید.

کمیته بین المللی المپیک بسیار شبیه به دیگر خواص بزرگ مانند FIFA و NFL “آخرین چیزی که آنها می خواهند به انجام است بازپرداخت هزینه ها و یا کاهش هزینه از چه حمایت است” چیس گفت: AP. “آخرین چیزی که آنها می خواهند به انجام هر گونه پول و یا هزینه کمتر. بنابراین به طور معمول آنچه که آنها سعی می کنید برای انجام مذاکره نوعی از را-خوب یا جایگزین مزایای.”

بیش از و بالاتر از کمیته بین المللی المپیک عمده حمایت معاملات محلی حامیان مالی پرداخت بیش از 3 میلیارد دلار به کمیته سازماندهی.

“هر که در حال حاضر صرف پول برای قرار دادن مردم در زمین پرواز و هتل و همه آن نوع از همه چیز به احتمال زیاد رفتن به از دست دادن در آن” چیس گفت. “حمایت هزینه ممکن است دست کم از نگرانی های خود را.”

___

دانبار گزارش از لوزان سوئیس; AP پزشکی نویسنده ماریا چنگ در لندن و AP ورزشی نویسنده اریک اولسون در اوماها نبراسکا کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>