این بار بیل کانینگهام لذتبخش قطاری مد عکاس هنری و حساس تر طرف

حتی کسانی که از ما استفاده می شود که به انتظار و دوست داشتن بیل کانینگهام را street-fashion photochronicle هر هفته در نیویورک تایمز—که در آن کار خود را به نظر می رسد از سال 1978 تا سال 2016—احتمالا تا به حال هیچ ایده چگونه گرانبها در زمان این عکس که آمده بود. کانینگهام تا به حال دو بیت: جامعه احزاب و بهتر است دنباله cavalcade از مد به عنوان دیده می شود در خیابان های پاریس و, اغلب, New York. خود را “در خیابان” ستون که شامل تصاویر بی پرده از افراد مرتب به تم—مردان و زنان با پوشیدن پالتو زرد برای مثال یک انسان شناسی مطالعه در ساخت. در علامت گذاری Bozek است marvelously صمیمی مستند زمان بیل کانینگهام کانینگهام خود می گوید—در-دوربین مصاحبه Bozek انجام شده در سال 1994—که او به سختی به یک عکاس در همه. او در نظر گرفته خود را یک “مد مورخ.”

کانینگهام بود به راحتی هر دو و Bozek فیلم—روایت سارا جسیکا پارکر—قطاری هر دو هنری و گازدار, مانند جن یا پری افسون. شما ممکن است تعجب که چرا ما نیاز به یکی دیگر از کانینگهام مستند. نمی ریچارد مطبوعات’ فوق العاده 2010 بیل کانینگهام نیویورک آن را پوشش میدهد ؟ Bozek فیلم است که بیشتر شخصی کار با آن 1994 مصاحبه به عنوان آن ستون فقرات. آن چیزی است که از یک همراه و همدم قطعه به کانینگهام را لذت بخش خاطرات مد نوردی منتشر شده پس از مرگ نویسنده در سال 2018 است. (کانینگهام درگذشت در سال 2016 در سن 87 هر چند شما می تواند او را گرفتن wheeling از طریق خیابان های نیویورک در دوچرخه خود را تقریبا تا پایان.) کانینگهام می گوید برخی از همان داستان در Bozek فیلم, اما این فوق العاده است برای دیدن و شنیدن آنها را جست و خیز کردن و چهارم مربوط توسط یک تند و شدید پوزخند اینجا و یا متحرک cackle وجود دارد.

کانینگهام متولد شد و در بوستون و به نیویورک نقل مکان کرد به عنوان یک نوجوان به کار در فوق العاده زیبا Bonwit گوی فروشگاه. در زمان او شروع به طراحی کلاه تحت نام William J. (او نمی خواهید به استفاده از خود را نام و نام خانوادگی مبادا او شرمسار خود را با احتیاط Bostonian خانواده) در نهایت باز خود را studio, هر چند او تا به حال به کار به عنوان یک سرایدار در ساختمان را که اتفاق می افتد. او کلاه بودند مبتکر و خیالی دروغ است که ممکن است از ویژگی های اختاپوس اسلحه pretzeled flirtatiously در اطراف پوشنده لباس و یا مینی چشمه پر و بال و پر. (آنها فرسوده توسط socialites بلکه توسط Joan Crawford, زنجبیل راجرز و مرلین مونرو.) او روی لئامت دادن در ارتش در طول جنگ کره و بعد از آن مشغول به کار به عنوان یک مقاله نویس مد برای زنان پوشیدن روزانه. اما زمانی که بزرگ مد تصویرگر و بن طلب آنتونیو لوپز به او یک دوربین به عنوان یک هدیه در سال 1967 آموزش او را به استفاده از آن را به عنوان او را به یک نوت بوک کانینگهام در بر داشت خود را با نشاط بیشتر به معنی از بیان خود لذت روزانه در گرفتن راه مردان و زنان اطراف او استفاده از لباس خود را به نوشتن خود مینی autobiographies.

Bozek شامل نمونه هایی از کانینگهام هیجان در-خیابان کار—باشگاه کودکان و نوجوانان swaggering در اطراف در 1980s بزرگ شانه کت socialites swaddled در کشمیر به عنوان آنها را انتخاب کنید راه خود را در اطراف شهر نیویورک فروتنی برابری طلب گودال کوچک آب—و باعث می شود پر جنب و جوش از طریق خط تیره کانینگهام زندگی و زندگی حرفه ای. او دچار جدی تصادف با دوچرخه در سال 1993 (هر چند که به سختی متوقف شد او را از رقص دوباره هنگامی که او بهبود می خواهم از کبودی و شکسته یقه استخوان). در سال 2008 وزارت فرهنگ فرانسه به او اهدا او لژیون افتخار دیرین خود را پوشش مد پاریس. Bozek مصاحبه را ضبط کانینگهام را crackling joyousness اما گاهی اوقات موضوع خود را متوقف خواهد شد و اواسط جمله و نگاه کردن محافظ خود را از دوربین. کانینگهام را در آغوش جهان بود گرم و دارای شور و شعف اما حساسیت و کمرویی بود و بخشی از آن بیش از حد. ایدز و آن نابودی نیویورک هنری جامعه ضربه او بسیار سخت است. Bozek فیلم شامل یک داستان حتی اختصاص داده شده کانینگهام عاشقان نمی دانند ممکن است: زمانی که لوپز بیمار شد و تا به حال هیچ بیمه برای درمان کانینگهام که بدنام رهبری و نه رهبانی, nonmaterialistic زندگی خرید یک نقاشی از او برای $130,000—و سپس آن را بازگشت به طوری هنرمند می تواند آن را به فروش دوباره.

تمام زندگی ساخته شده از سایه و نور و زمان بیل کانینگهام اذعان دارد که. اما از طریق آن همه صرف وقت در کانینگهام حضور سعادت است. در یک نقطه Bozek است که همیشه خارج از دوربین خود می پرسد موضوع “سخت ترین چیزی که?” “املا!” کانینگهام پاسخ بدون حتی نیاز به فکر می کنم در مورد آن. و او چشمک می زند که گسترده و بی تزویر لبخند, شناخت, شاید, که با قرار دادن حروف در جهت درست بر روی یک صفحه می تواند شکست هر یک از ما در صورت از بزرگ هر روز زیبایی است. زبان و راه مردم آنها را می پوشند بدون نیاز به کلمات.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>