فن آوری است که می تواند بهترین امید ما برای مبارزه با COVID-19—و شیوع آینده

بattling یک بیماری همه گیر به عنوان جدی COVID-19 نیاز شدید پاسخ و رهبران سیاسی و مقامات بهداشتی تبدیل شده اند به برخی از رادیکال ترین استراتژی های در دسترس است. چه شروع با یک مستند از یک شهر در چین به سرعت گسترش یافته و به قرنطینه از کل استان و در حال حاضر تمام کشورها از جمله ایتالیا ، در حالی که انزوای اجتماعی و منع رفت و آمد در میان موثر ترین راه برای شکستن زنجیره ای از ویروسی انتقال برخی از کارشناسان بهداشت می گویند ممکن است این اقدامات سخت گیرانه نیست که برای تبدیل شدن به یک پدیده جهانی است. “اگر مقامات بهداشتی می تواند اقدام های قبلی و موجود شیوع بیماری در ووهان که اولین موارد گزارش شده جهانی در سرکوب شده می تواند در یک مقدار بیشتر در سطح محلی می گوید:” ریچارد کوهن یک virologist و استاد دانشگاه علم در دانشگاه.

کلید اولیه پاسخ نهفته است در به دنبال فراتر از صد ساله استراتژی و ترکیب روش های آن آشنا هستند به تقریبا هر صنعت از بانکی به خرده فروشی برای ساخت اما هنوز هم آهسته به تصویب رسید در بهداشت عمومی. برنامه های گوشی های هوشمند داده ها تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی همه را پیدا کردن و درمان افراد مبتلا به یک بیماری عفونی به مراتب کارآمد تر از همیشه قبل از.

“اتصال ما را امروز به ما می دهد و مهمات برای مبارزه با این بیماری همه گیر در راه ما هرگز قبلا فکر می کردم ممکن است می گوید:” آلن Labrique مدیر دانشگاه جانز هاپکینز جهانی -mHealth ابتکار. و در عین حال, به, تاریخ, جهانی, بهداشت عمومی پاسخ به COVID-19 تنها خراش سطح از آنچه این مهار ابزار ارائه. ساختمان بر روی آنها حیاتی خواهد بود برای تضمین این که بعد از شیوع بیماری می شود هرگز این شانس را به منفجر شدن از بیماری همه گیر جهانی و همه گیر.

در نظر بگیرید که چگونه پزشکان در حال حاضر شناسایی موارد جدید COVID-19. بسیاری از افرادی که دچار مشخصه علائم -بیماری—تب و سرفه و تنگی نفس-جسمی بازدید اولیه-دکتر مراقبت از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در فوری-مرکز مراقبت و یا اتاق اورژانس. اما آخرین چیزی است که مردم به طور بالقوه آلوده با شدت بیماری مسری باید انجام دهید. در عوض مقامات بهداشت در حال ترغیب آنها برای اتصال از راه دور از طریق یک برنامه به یک دکتر که می تواند تریاژ علائم خود را در حالی که آنها هنوز هم در خانه.

“واقعیت این است که بالينی آجر و ملات پزشکی مملو از احتمال قرار گرفتن در معرض ویروس” می گوید: دکتر جاناتان Wiesen بنیانگذار و افسر ارشد پزشکی از MediOrbis یک telehealth شرکت. “سیستم ما در جایی است که در آن هر کس که در معرض خطر بالقوه انتقال عفونت است. که petrifying.” به جای مردم می تواند در تماس با یک مرکز پزشکی از راه دور و توصیف علائم خود را به یک دکتر که در آن می توانید تعیین اینکه آیا آنها نیاز COVID-19-تست—بدون افشای هر کس دیگری.

در سنگاپور بیش از یک میلیون نفر از مردم استفاده می شود محبوب telehealth برنامه به نام -MaNaDr تاسیس توسط پزشک خانواده دکتر siaw را از دست ندهید تونگ Yeng صورت مجازی بازدید; 20 درصد از پزشکان در کشور جزیره ارائه برخی از سطح از خدمات را از طریق برنامه. در تلاش برای کنترل افزایش موارد coronavirus مردم با علائم گرفتن prescreened توسط پزشکان در MaNaDr و توصیه به ماندن در خانه اگر آنها نمی نیاز به مراقبت های ویژه. بیماران پس از بررسی در با telehealth دکتر هر شب و گزارش اگر خود تب همچنان ادامه دارد در صورتی که تنگی نفس و یا اگر آنها احساس بدتر است. اگر آنها در حال گرفتن مریض تر از این سفارشات آمبولانس به کسانی که مردم به بیمارستان. Siaw را از دست ندهید می گوید مجازی نظارت باعث می شود مردم راحت تر در مورد ماندن در خانه که در آن بسیاری از موارد می توان به جای جاری شدن سیل در بیمارستان ها و دفاتر پزشکان زور زدن منابع محدود و به طور بالقوه دیگران بیمار است. “این اجازه می دهد تا ما را به مراقبت در سراسر راه دور نظارت بر بیماران در سراسر راه دور و ارزیابی پیشرفت خود را در سراسر فاصله می گوید:” siaw را از دست ندهید. “وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای مراقبت از راه دور نظارت از بیماران ما از اکنون.”

دیگر در خانه دستگاه ها و خدمات در حال حاضر در حال استفاده در ایالات متحده آمریکا اجازه می دهد تا بیماران برای اندازه گیری ده ها تن از سلامت معیارهای مانند دما ، فشار خون و قند خون چند بار در روز, و نتایج به طور خودکار ذخیره شده بر روی ابر که از آن پزشکان دریافت هشدار اگر خوانش غیر طبیعی هستند.

پزشکی از راه دور نیز در خدمت به عنوان یک ابزار ارتباطی قدرتمند برای نگه داشتن صدها هزار نفر از مردم در یک منطقه خاص تا تاریخ با آخرین مشاوره در مورد خطر در جوامع خود را و چگونه برای محافظت از خود. که می تواند یک راه طولانی به سوی اطمینان مردم و جلوگیری از وحشت و اجرا می شود در مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان ها.

فراتر از فرد-سطح مراقبت از اطلاعات جمع آوری شده توسط پزشکی از راه دور خدمات استخراج می تواند به پیش بینی گسترده تر جزر و مدی از یک بیماری همه گیر در مسیر در یک جمعیت. در ایالات متحده Kaiser Permanente را tele-پزشکی مراکز تماس در حال حاضر نیز در خدمت به عنوان یک bellwether برای یک پیش بینی افزایش تقاضا برای خدمات بهداشتی و درمانی. دکتر استفان Parodi ملی عفونی–بیماری رهبر در Kaiser Permanente الهام گرفته شده بود توسط گوگل پروژه از چند سال پیش که در آن شرکت ایجاد یک الگوریتم از کاربران آنفولانزا–عبارات جستجو مربوط به تعیین که در آن خوشه ها از موارد نصب شد. Parodi شروع به ردیابی coronavirus مربوط به تماس از سلامت سیستم 4.5 میلیون عضو در شمال کالیفرنیا در ماه فوریه است. “ما از 200 تماس در روز به 3 ، 500 تماس در روز در مورد علائم COVID-19 که یک شاخص اولیه مبتنی بر جامعه انتقال,” او می گوید. “دوره تماس ما گفتن بود ما چند هفته قبل این کشور را که باید همه از آن تست آنلاین است که ما باید به برنامه ریزی برای افزایش موارد است.”

ویژه داستان
در پی Coronavirus اینجا چرا آمریکایی ها در حال جمع اوری کاغذ توالت
ما وحشت خرید نشان دهنده یک چیز ما می توانیم کنترل

بر این اساس تورم در تماس در سراسر کشور, سیستم بیمارستان با توجه به تعلیق اعمال جراحی الکتیو بر اساس شرایط محلی در بخش, به اطمینان حاصل شود که هواکش و دیگر تجهیزات مهم در دسترس خواهد بود برای پیش بینی هجوم COVID-19 بیماران با علائم شدید. قیصر پزشکان نیز به تعویق افتاد و قرار ملاقات ها به صورت معمول ماموگرافی و سرطان–آزمایش غربالگری و کاهش در فرد ملاقات با تبدیل اکثر noncritical بازديد به مجازی بازدیدکننده داشته است.

این COVID-19 همه گیر ممکن است محاکمه با آتش است که پزشکی از راه دور در نهایت نیاز به اثبات ارزش خود را به خصوص در ایالات متحده با وجود این واقعیت است که برنامه های کاربردی و فناوری به صورت مجازی سلامت بازديد وجود داشته است برای چندین دهه در جذب این کشور کند بوده است. مدیکر تنها به تازگی شروع reimbursing برای بازدیدکننده داشته است پزشکی از راه دور در نرخ قابل مقایسه با فرد بازدیدکننده داشته است و دولت باید فقط شروع به استراحت صدور مجوز مقررات است که جلوگیری از پزشکان در یکی از دولت -از راه دور درمان بیماران در یکی دیگر از دولت است. “این بیماری همه گیر است که تقریبا مانند ما عبور از خط مرزی می گوید:” Wiesen از MediOrbis. “این یک شیپور برای امریکا و جهان چقدر مهم پزشکی از راه دور است.” Parodi موافق است. “من فکر می کنم این بیماری همه گیر را در یک تغییر اساسی در راه ما عمل دارو و در راه مراقبت از سلامت عملکرد سیستم در ایالات متحده,” او می گوید. “ما در حال رفتن به بیرون آمدن از این و تحقق بسیاری از مراقبت های بهداشتی بازدید نمی باید در فرد است.”

دیگر تکنولوژی نوآوری است که نمی به طور کامل ساخته شده راه خود را به عمومی-بخش بهداشت و درمان نیز می تواند نقش مهمی در کنترل این اپیدمی و شیوع آینده. گرفتن نگاه نزدیک در سلامت-داده های مرتبط مانند پرونده سلامت الکترونیک و یا فروش بیش از حد داروها می تواند ارائه با ارزش سرنخ در مورد چگونه یک بیماری عفونی مانند COVID-19 حرکت از طریق یک جمعیت. خرده فروشی داروخانه ها ردیابی موجودی و فروش nonprescription تب گیربکس برای مثال هر روند در آن داده ها ممکن است به عنوان اوایل البته خام منادی در حال رشد گسترش بیماری در یک جامعه است. و با توجه به گسترش بهداشت و سلامت–نرم افزار ردیابی در تلفن های هوشمند تجزیه و تحلیل داده ها روند مانند افزایش میانگین درجه حرارت بدن در یک منطقه جغرافیایی می تواند به ارائه سرنخ برای ظهور خوشه از موارد.

Geotracking بر روی گوشی های, در حالی که بحث به دلیل مسائل مربوط به حریم خصوصی نیز می تواند ساده خسته کننده تماس با ردیابی که در آن دانشمندان سعی کنید به صورت دستی ردیابی بیماران آلوده’ محل برای پیدا کردن به عنوان بسیاری از افرادی که با آنها تماس مستقیم و چه کسی می تواند آلوده شده اند. در کره جنوبی این استراتژی کمک به شناسایی بسیاری از مخاطبین از اعضای یک سئول کلیسا تشکیل شده است که عمده خوشه ای از عفونت در کشور است. در کشورهای با کمتر قوی مراقبت های بهداشتی زیرساخت های گوشی های هوشمند می تواند بسیار مهم برای جمع آوری اطلاعات در مورد ظهور عفونت بر روی زمین است. در بنگلادش می گوید Labrique برنامه های ایجاد شده برای کرباس برای بیماری های غیر مسری مانند بیش از حد تنش و دیابت در حال حاضر اصلاح شده شامل سوالات در مورد COVID-19 علائم. این نوع از اطلاعات در زمان واقعی می تواند به سرعت ارائه یک تصویر لحظهای از کجا و با چه سرعتی این بیماری ممکن است گسترش به توزیع کارکنان مراقبت های بهداشتی و تجهیزات که در آن آنها مورد نیاز بیشتر است.

این همه در مورد ابتلا به این موارد به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است برای به حداقل رساندن اوج یک بیماری همه گیر بنابراین سیستم بهداشت و درمان دریافت نمی کند غرق شده است. اما آن را فقط در مورد دیدن روند. مسطح موج یک بیماری عفونی نیز نیاز به عمل است که در آن توصیه می شود -muddier—اما همچنین که در آن داده های بزرگ و هوش مصنوعی (AI) می تواند ارائه وضوح.

توسط عمیقا تجزیه و تحلیل مراقبت است که هر COVID-19 بیمار دریافت, برای مثال, AI می, اذیت کردن, کردن بهترین استراتژی های درمان. Jvion مراقبت های بهداشتی تجزیه و تحلیل شرکت است که با استفاده از هوش مصنوعی به مطالعه 30 میلیون نفر در آن اطلاعات جهان برای شناسایی افراد و جوامع در بالاترین خطر COVID-19 بر اساس بیش از 5000 متغیر است که شامل نه تنها سابقه پزشکی بلکه در شیوه زندگی و عوامل اجتماعی و اقتصادی مانند دسترسی به مسکن پایدار و حمل و نقل. کار با مشتریان است که شامل بیمارستان بزرگ سیستم و همچنین کوچک از راه دور مراکز بهداشتی و درمانی Jvion پلت فرم ایجاد لیست از افرادی که باید تماس گرفته شود فعالانه به آنها هشدار می دهند در مورد آسیب پذیری خود را پس از ارائه دهندگان خدمات سلامت می تواند به ایجاد یک طرح مراقبت برای آنها.

در مورد COVID-19 که ممکن است شامل اجتماعی دورى و اجتناب از بزرگ کرد. برای کمک به بهداشت عمومی ادارات بهتر آماده سازی جوامع برای این و شیوع آینده این شرکت با ابلاغ مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به اشتراک گذاشتن آنچه که از آن یاد کرده است.

مسائل مربوط به حریم خصوصی این لانه در هر بایت از داده ها را در مورد سلامت فرد است. بنابراین قدرت AI روش در کنترل شیوع بیماری بستگی دارد که چگونه به طور موثر داده ها را می توان ناشناخته خواهد ماند. تنها زمانی که مردم اطمینان از حفظ حریم خصوصی می تواند الگوریتم های کمک به حرکت بعدی مانع بزرگ: پیش بینی موج در مواردی که فشار پرسنل بهداشت و درمان و در دسترس بودن منابع مانند هواکش و ماسک و لباس.

اگر COVID-19 می آموزد عمومی-مقامات بهداشتی یک چیز این است که وجود دارد در حال حاضر ابزارهای موجود برای کمک به مهار یک بیماری عفونی قبل از اقدامات رادیکال مانند قرنطينه و منع رفت و آمد هستند مورد نیاز است. “آنچه ما انجام شد 10 سال پیش و آنچه ما انجام می دهند در حال حاضر بسیار متفاوت می گوید:” Wiesen. “وجود دارد یک فرصت فوق العاده ای در اینجا و امیدوارم در آینده همه گیر] استفاده از فن آوری و تجزیه و تحلیل داده های در حال رفتن به نور سال پیش از آن امروز است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>