این جای تعجب سابقه طولانی از ونتیلاتور دستگاه شما هرگز نمی خواهید به نیاز به

With میلیون ها نفر از مردم در سراسر ایالات متحده و جهان مبارزه COVID-19 عفونت و بسیاری از آنها در تلاش برای ت

توسط PATRIS-FUN در 19 فروردین 1399

With میلیون ها نفر از مردم در سراسر ایالات متحده و جهان مبارزه COVID-19 عفونت و بسیاری از آنها در تلاش برای تنفس مصنوعی را تبدیل به یک اولویت برای مراقبت های بهداشتی کارگران به شدت در تلاش برای نگه داشتن بیماران زنده است. و ماشین آلات آن که کمک به بیماران تنفس و یا تنفس برای آنها در startlingly تامین کوتاه مدت.

برای پزشکان توسل به ونتيلاتور افراطی است و اندازه گیری استفاده می شود زمانی که یک بیمار ریه ها عرضه نمی تواند اکسیژن کافی در خود را دارند. هواکش نیز می تواند به بیمار بدن در زمان استراحت در هنگام تنفس دشوار است و اجازه می دهد تا پزشکان به راحتی خلاص شدن ترشحات ریه و یا تحویل داروها به طور مستقیم به سیستم تنفسی است.

چنین درمان به ندرت مهم تر بوده است به جهانی بهداشت عمومی—چیزی که بیشتر از همه قابل توجه داده جای تعجب سابقه طولانی از ونتیلاتور. در حالی که کامپیوتر مدرن-کنترل فن های نسبتا جدید اصول اساسی که بر روی آنها عمل بیش از یک قرن ، داستان از این ماشین آلات سابقه افزایشی پیشرفت از ده ها تن از پزشکان و تکنسین های سراسر جهان, تشابه گسترده تر تاریخی تحولات در پزشکی و مهندسی دقت.

در حالی که مراجع به تهویه مصنوعی را می توان در معابر از کتاب مقدس در برخی از اولین تلاش برای استفاده از ابزار مکانیکی برای تهویه یک بیمار به نفس برای آن شخص می توان به اواخر قرن 18 هنگامی که رویال جامعه انسانی از انگلستان شروع به حمایت از استفاده از دم شبیه به کسانی که مورد استفاده توسط آهنگران در آن زمان به عنوان بهترین وسیله تنفس مصنوعی.

این تکنیک نمی تواند به طور موثر کنترل شود اما آنها نشان داد یکی از اصلی ترین تکنیک های تنفس برای شخص دیگری: وادار کردن هوا به طور مستقیم به ریه ها. این سیستم شناخته شده است به عنوان مثبت-تهویه فشار. یکی دیگر از اوایل تلاش—یک مهر و موم شده جعبه طراحی و توسعه توسط یک اسکاتلندی در 1830s به آن هوا می تواند منظم پمپ برای نجات یک "غرق ملوان"—نشان داد روش دیگر منفی-تهویه فشار. به جای هل دادن هوا به دستگاه تنفسی این سیستم تغییرات فشار هوا از محیط خارج از بدن است. به دلیل فشار می خواهد به تساوی در سراسر سیستم تنفسی و جو این تغییرات به طور غیر مستقیم نیروی هوایی به داخل و خارج از ریه ها.

خود را تاریخ ثابت در یک محل: ثبت نام به صورت هفتگی زمان سابقه عضویت در خبرنامه

بسیاری از نسخه های اولیه از یک دستگاه تهویه در این تکیه منفی-فشار اصل. در اواخر قرن 19, وینی, دکتر, توسعه یک نوزاد resuscitator جعبه بود که بنا به گزارش ها استفاده می شود با موفقیت. مشهور مخترع الکساندر گراهام بل حتی در زمان ترک در مشکل تنفس مصنوعی در حال توسعه یک "خلاء قنتد, ژاکت" با موفقیت.

یکی از مهمترین و به طور گسترده ای استفاده می شود دستگاه های تهویه از بخش اول از قرن 20th آهن ریه نیز استفاده می شود منفی-فشار تکنیک های. توسعه یافته در دهه 1920 آهن ریه شد آماده به کار در ICU درمان برای کودکان مبتلا به فلج اطفال یک بیماری ویروسی است که می تواند تهدید کننده زندگی فلج خود از جمله عضلات تنفسی. قبل از واکسن تقریبا ریشه کن شده این بیماری در کشورهای صنعتی در اواخر 1950s شیوع فلج اطفال بودند تقریبا سالانه ترور قابل توجه هزاران نفر از قربانیان عمدتا کودکان است. در سال 1952 به تنهایی بیش از 3000 کودکان درگذشت از ویروس. آهن ریه که کار می کرد با تغییر فشار داخل ظروف محفوظ از هوا در حال گسترش و انقباض قفسه سینه و کشیدن هوا در داخل و خارج از ریه ها شد ضروری درمان است.

آهن ریه در St. Bartholomews بیمارستان. لندن است. در حدود سال 1935.
گتی ایماژ

و در عین حال حتی به عنوان آهن ریه نماد چه پزشکی می تواند رسیدن به تحولات مثبت تهویه فشار تضمین می کند که دستگاه روز شد شماره به عنوان مهمترین و به طور گسترده ای استفاده می شود روش کمک به مردم تنفس.

این Pulmotor اولیه دستگاه فشار مثبت تهویه معرفی شد در سال 1907 توسط تاجر آلمانی و مخترع یوهان هاینریش Dräger و پسرش برنارد. این Pulmotor بود که حمل و نقل دستگاه که پرداخت اکسیژن از طریق ماسک صورت تا زمانی که یک فشار تنظیم شده رسیده بود در ریه ها که در آن نقطه آن را روشن به بازدم. یکی دیگر از اوایل قرن 20 دستگاه به نام "ریتمیک تورم دستگاه" پمپ هوا را در یک جعبه مهر و موم شده در اطراف سر بیمار.

این Pulmoter
Dräger

توسط 1960 پزشکی ایجاد کرده بود و به دنبال آن در کسانی که قدم به قدم—با تشکر در بخشی به توسعه مثبت جدید-فشار دستگاه تنفس برای خلبانان از اواخر جنگ جهانی دوم عصر هواپیماهای جت که اکسیژن مورد نیاز خود را برای پرواز در ارتفاعات بالا. یکی از این دستگاه های پزشکی شناخته شده به عنوان پرنده علامت 7 ماسک توسعه یافته بود و در اواسط 1950s توسط فارست پرنده سابق ارتش ایالات متحده خلبان که تا به حال مشغول به کار در حمل و نقل هوایی دستگاه تنفس و anti-g-force مناسب.

دو هوانوردی دانشجویان از بروکس زمینه با پوشیدن ماسک اکسیژن آنها به عنوان خلبان B-25 bomber در یک روال ارتفاع بالا ماموریت آموزشی, Fort Worth, Texas, ژوئن 1944.
گتی ایماژ

برخی از در نظر گرفتن علامت 7 برای اولین بار پزشکی مدرن تنفسی هر چند در دهه های پس از شده اند وجود دارد بسیاری از پیشرفت های در یک طراحی از جمله کنترل بهتر با بهرهگیری از رایانه است. شاید به همان اندازه مهم بودند پیشرفت های جدید در دانش پزشکی است که از طریق آن پزشکان باید آموخته زیادی در مورد بهبود بقا برای بیماران در یک پشتیبانی می کند. برای مثال یک مطالعه در سال 2000 تغییر غالب مفاهیم مورد چه مقدار هوا باید مجبور به بیماران ریه ها در هر نفس یک اندازه گیری شناخته شده به عنوان حجم جزر و مدی. این مقاله نشان داد به طور قابل توجهی بالاتر از نرخ بقای زمانی که پزشکان کاهش حجم هوای ماشین آلات خود را با استفاده از.

ویژه داستان
ایتالیا به نظر می رسد مسطح منحنی. چه کشور آیا درست است ؟
آخرین آمار و ارقام امیدوار کننده هستند. می تواند کشورهای دیگر یادگیری از ایتالیا ؟

"که البته تبدیل به استاندارد مراقبت می گوید:" دکتر جیمز Stoller استاد آمفیزم پژوهش در کلینیک کلیولند لرنر کالج پزشکی است. "ایده آل مراقبت از بیماران که دچار ARDS [سندرم زجر تنفسی حاد] از coronavirus خواهد بود برای استفاده از این کم حجم جزر و مدی رویکرد است."

مهاجم تهویه—که با استفاده از یک تراشه یا تراکئوستومی لوله به کمک به مردم برای نفس کشیدن به جای یک دستگاه خارجی مانند یک ماسک—هنوز هم رفت و آمد مکرر گذشته به ویژه برای افراد بیمار و آنها معمولا تسکین یافته برای کمک به آنها را تحمل روند. "شما یا من صحبت نمی خواهد اجازه کسی برای انجام این کار به شما من می توانم به شما بگویم که می گوید:" لوری ان فرگوسن موقت مدیر دانشکده پرستاری و سلامت در دانشگاه لویولا نیواورلئان. آرام بخشی است که تا حدی به معنای سرکوب حالت تهوع او می گوید که می تواند طاقت فرسا اگر یک بیمار آگاه بودند.

هنوز چند دهه از بهبود مداوم در یک طراحی و تصفیه دانش در میان پزشکان از نحوه استفاده از آنها را به طور موثر رفته اند یک راه طولانی در بهبود نتایج زمانی که پزشکان مجبور به توسل به دستگاه تنفس. و اوج آن صدها نفر از افزایشی پیشرفت شده است هرگز بیشتر ضروری برای بسیاری از.

"من می توانم به شما بگویم که این پروتکل را که در حال توسعه برای coronavirus...کاملا بستگی به بینش و حکمت است که از گذشته 20 تا 30 سال از علم و مطالعه سیستماتیک می گوید:" Stoller. کسانی که از پروتکل های او می گوید: "در حال استفاده در حال حاضر این بسیار دقیقه."

نوشتن به Alejandro de la Garza در alejandro.delagarza@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن