خیره کننده باپتیست جنوبی جنجال بر سر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و راسل و مور توضیح داد

راسل و مور است که یک متکلم و از سال 2013 رئیس جمهور از اخلاق و آزادی مذهبی در کمیسیون (ERLC) این سیاست عمومی ارگان کنوانسیون باپتیست جنوبی (SBC). کلام خود را به طور مداوم محافظه کار است. مقاله بالا در وب سایت شخصی خود را به عنوان نگارش این حامیان حمایت قانونی برای سقط جنین بازماندگان — مور خود پدر از پسران به تصویب رسید — و آن در اصل منتشر شد در ملی نقد و بررسیطولانی و گل سرسبد مجله محافظه کار سیاست است. یک کشیش سابق و استاد در چند باپتیست دانشگاه مور جدید ترین کتاب در مورد شکل دادن به زندگی خانوادگی در سراسر انجیل. دفتر خود را با تزئین bobbleheads از توماس جفرسون و بیلی گراهام. او یک طرفدار منع استعمال مشروبات الکلی.

چگونه می تواند این مرد بود که هدف از بسیاری از آنچه را به عنوان یک اقدام به پاکسازی توسط خود همکار جنوب باپتیست?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ، در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد.

در طول جمهوری 2016 اولیه کمپین مور یکی از بسیاری از کسانی که علنا سوال که آیا نسبت ناروا به نمایندگی از ارزش های انجیلی رای دهندگان — اما در حالی که صدای دیگر کاهش یافت و آرام او نگهداری مخالفت خود را پس از آن آشکار شد تهمت خواهد بود هستهای نامزد.

در حال حاضر به عنوان دین سرویس خبری دقیق در طولانی گزارش روز شنبه کوچک اما آوازی کادر از باپتیست جنوبی را آغاز کرده است اختلاف بر مور تصدی در ERLC و شایستگی از خود سازمان. ابتدا بخش کوچکی از این فرقه را 46,000 جماعت نشان داده اند آنها دیگر نمی خواهد کمک به ERLC بودجه. در میان کسانی که کلیساها است اولین باپتیست دالاس به رهبری رابرت Jeffress یکی از رئيس جمهور تهمت ترین مشتاق دادگاه پروتستان های انجیلی. همچنین در لیست Prestonwood کلیسای باپتیست pastored توسط دو زمان SBC رئیس جمهور جک گراهام که عضو مغلوب ساختن پیشی جستن مذهبی شورای مشورتی است. گراهام “احساس کردم که مور انتقاد از تهمت و انجیلی حامیان [بودند] را به بیرون از مرزهای” RNS گزارش.

بیشتر به طور جدی کنوانسیون باپتیست جنوبی کمیته اجرایی رای دادند سهشنبه به ایجاد یک نیروی کار به “بررسی گذشته و حال فعالیت های” از ERLC در پاسخ به “مداوم نگرانی” از “رهبری دولت و کشیشان دیگر در سراسر کشور.” و در حالی که کمیته صندلی مایک سنگ که سر تا نیروی کار گفت: باپتیست مطبوعات آن را “نه تلاش برای حذف دکتر مور” این تصور که مور است تحت بررسی است که به سختی معتبر.

توجه به مور شخصا قطعا واضح به نظر می رسید به ERLC کمیته اجرایی که در پاسخ به اخبار از نیروی کار پنج شنبه با اشاره به نامه ای خواستار بررسی “بی جا تفرقه و بی احترامی است.” این نامه را پنجم و نهایی مورد قطعی بیان اعتماد در مور رهبری, کلام, و شخصیت, و آن را می بندد و با اعلام عدم مگر اینکه نمایندگان از فرقه بزرگ “فرصتی برای سیگنال خود را باور است که چنین نیروی کار مناسب و مشروع” در SBC نشست سالانه در ماه ژوئن.

دیگر مور مدافعان و همچنین منتقدان همچنین نیروی کار در این نور است. “کلیسا را ترک کرده اند SBC در حال رشد شماره های پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016 fiasco — یک کمپین نجومی که دیدم راسل مور حمله محافظه کار جنوب باپتیست در صفحات واشنگتن پست و نیویورک تایمز” یک وبلاگ ادعا شده در یک پست درخواست چه ERLC “اتحاد برای پنهان کردن دارد.”

“برخی از آنها هنوز هم ناراضی داده شده [مور] استقرار رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن” دانیل شبیه جمهور از جنوب شرقی باپتیست کلامی حوزه علمیه و حریف از این تحقیقات گفت: RNS. “این یک نقطه چسبیده برای بسیاری از مردم است. این یک نقطه از مشاجره.”

بنابراین آنچه که دقیقا مور می گویند به علت این همه هیاهو? که چه چیزی باعث جنجال به طوری خیره کننده: بله او انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2016 انتخابات. اما انتقاد واقعی و ارائه شده از دقیقا سرسخت انجیلی چشم انداز شما می خواهم انتظار از کسی مثل مور. آن نوع از چیزی که نمی توانست مطرح انجیلی ابرو فقط چند سال قبل.

در نیویورک تایمز در سپتامبر 2015 برای مثال او استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن “اخلاق شخصی روشن است نه به دلیل تلخیص exposés اما از آنجا که از خود می بالد.” مور استدلال زد همراه استاندارد انجیلی خطوط برجسته تهمت دفاع از سقط جنین, قمار بودجه و ثروت خود را آشکار مذهبی جهل و تفرقه زبان. او به نام همکار پروتستان های انجیلی به یاد داشته باشید خود را در 1990s دوران توجه به شخصیت در سیاست است. در حدود همان زمان مور به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “متکبر چک و چانه زدن” در یک صدای جیر جیر لینک دادن به دیگر انجیلی نقد و در دسامبر آن سال او مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن “مسلمان” بان کی مون پیشنهاد در واشنگتن پست.

در ماه ژانویه سال 2016 مور ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن “است و نه اخلاقی رهبر ما نیاز” در یک سهم به ملی نقد و بررسی‘s “هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن” موضوع است. یک بار دیگر با تمرکز بر نمونه انجیلی نگرانی های شخصی, شخصیت, سقط جنین, ارزش های خانواده و آزادی مذهبی مور مقصر “مغلوب ساختن پیشی جستن را تند و تیز و اغلب نژادپرستانه و جنسیتی — زبان.” که همان ماه نسبت ناروا داد و او را بدنام “دو قرنتیان” گفتار در آزادی دانشگاه و مور توییتی متعدد انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان مسیحی ترک اصل برای قدرت.

سپس در یک ممکن است ظاهر در CBS مور گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نشان دهنده “یک آغوش از نوع اخلاقی و انحطاط فرهنگی است که محافظه کاران گفته اند برای یک مدت زمان طولانی است.” که شات آشکارا ضربه هدف خود را به عنوان برگ برنده در پاسخ به tweeting که مور است که “یک مرد بدون قلب!” (مور در پاسخ به یک باپتیست نظر خود را در گناه و نیاز به نجات.)

توییت آورده مور ضد مغلوب ساختن پیشی جستن به فعالیت گسترده تر توجه و کمک به سوخت یک SBC بحث بر سر اینکه آیا مور باید اخراج می شود. مور هرگز عقب نشینی در ارزیابی خود از تهمت اما او تغییر رویکرد خود و فصاحت و بلاغت. روز پس از انتخابات به نام او برای مسیحی وفاداری به خدا بیش از سیاست در واشنگتن پست. در روز افتتاح گفت: مسیحیان باید دعا برای مغلوب ساختن پیشی جستن مهم نیست که چگونه آنها رای دادند. و در دسامبر 2016 و مارس سال 2017 او صادر شده عذر خواهی “برای عدم تمایز بین افرادی که نباید شده اند در همان رده با کسانی که قرار دادن سیاست بیش از انجیل و برای استفاده از کلمات به خصوص در رسانه های اجتماعی بودند که در زمان بیش از حد گسترده و یا بی ارزش سخت.”

از آن پس زن و شوهر خود را ادامه داد مسئله مبتنی بر فعالیت در ERLC گاهی مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست اما صرفنظر از این گسترده تر انتقادات او وارد در مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد. که شیفت است که چرا یکی از مصاحبه شونده برای RNS گزارش ابراز تعجب در نیروی کار “گفت که او تا به حال نه دیده مور هر گونه بحث برانگیز نظرات در ماه.”

بدیهی مور مقایسه سکوت کافی نیست — که من نمی توانم پیدا کردن هر چیزی, اما عجیب و غریب است. من به خوبی می دانم که 81 درصد آمار از سفید انجیلی پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. من نوشته ام در مورد تهمت رابطه به پروتستان های انجیلی بارها و بارها و من با حضور دو کلیساهای باپتیست جنوب در حال رشد هر چند من در حال حاضر بخش های مختلف فرقه های مسیحی. قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مفهوم که راسل مور — راسل مور — خواهد بود چنین بحث برانگیز رقم در میان باپتیست جنوبی شده اند ژرف. اختلافات اطمینان حاصل کنید. اما این ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری شده است الهامی واقع است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>